Starity

Ők A Dal 2016-os továbbjutói

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 01. 17:10 #21
Petruccccc_12
Petruccccc_12
új tag
 
StátuszSelenator,PLL fan. :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.23.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 252531
Offline offline
Húha, őket nem szeretem........biggrin.gif Bár Gáspár Lacinak, mint a Sztárban sztárban kiderült egész jó hangja van.
2016. február 01. 17:26 #22
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nem volt nagy a színvonal. Kíváncsi vagyok a harmadik elődöntőre. biggrin.gif
2016. február 01. 17:32 #23
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1424
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Hát voltak jók bár vala melyikek nem is érdemelték meg hogy idáig jussanak!
2016. február 01. 17:36 #24
- törölt felhasználó -    
Én ebben a műsorban egy kicsit csalódtam. Tavaly, és tavaly előtt még voltak jó produkciók, de a mostani valahogy nem nyerte el a tetszésem. Egyik dal sem érintett meg, mindegyik olyan átlagos. Talán Benji dala volt a legjobb, mert egy kis értelme is volt, és a dallam is tetszett. Nem tudom, ki fog kimenni az Eurovízió-ra.
2016. február 01. 18:33 #25
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2016.01.31. 21:10)
Vásáry André számomra a nothing special kategória. Hiába énekel ki 3,5 oktávot, nem tetszik a hangszíne. A román Cezar, aki 2013-ban 13. lett klasszisokkal jobb, finomabb. Andrénál van egy kellemetlen zönge, ami mindig előjön amikor "férfiként" kiereszti a hangját. Ilyenkor olyan érzés kerít hatalmába, mintha ki akarna törni belőle a nő.

Azért a kettőt ne hasonlítsuk össze. Cezar kontratenor, ami annyit mond, felsőbb hangregiszterben énekel, nem a beszédhangján. Ilyet minden férfi tud, csak kevesebben tudnak felmenni a hatodik oktávba ezzel a regiszterrel. André pedig igen ritka hangfajjal rendelkezik a neméhez hűen, szoprán, ami annyit mond, h a hangja serdülőkorban nem-, vagy nem teljesen mutált valami folyamat okából. Neki természetesen lágy, magas a hangja, a mélyek nem fekszenek neki, akár egy női szopránnak, hiszen a kényelmes hangfekvés alatt van jóval.
2016. február 01. 20:25 #26
- törölt felhasználó -    
Kedves Phaedra, ettől még nem lesz jobb, vagy kevésbé bántó a fülnek. Őszintén le se sajnálom ki milyen tartományban énekel, hány oktávot énekel ki... ez mindaddig mellékes, amíg élvezhető a produkció. Ő nyilván tisztában van a saját adottságaival, korlátaival, tudja mi az ami számára előnyös, vagy hátrányos. Ennek ellenére mint ahogy írtad és kifejtetted, olyan tartományokban énekel, amik neki nem fekszenek... ennyi, kész. Nincs mit ragozni rajta. A Why-nak több mint a fele erőltetett, mire "kinyílik" arra már vége is a számnak.
2016. február 01. 21:01 #27
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
pff micsoda felhozatal dry.gif
2016. február 01. 22:00 #28
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Gyenge felhozatal
2016. február 01. 22:16 #29
- törölt felhasználó -    
Elég gyenge az idei mezőny.
Az előző elődöntőben több jó dal is volt, legjobban Freddie, Mushu, Benji és az Egy Másik Zenekar tetszett. Sajnáltam Török Jázmin kiesését, a korai Taylor Swiftre emlékeztetett.
A mostani... uhhh...
Nekem Saunders dala tetszett a legjobban, annál már a stúdióverzióra azt mondtam, hogy simán kimehetne megint.
Oláh Gergő dala gyakorlatilag a roma, török és az arab zenei stílusok keveréke volt, szerintem nagyon jól csinálta.
A Passed-nak is szorítottam. Bár a tavalyi daluk jobban tetszett, az idei is nagyon jó lett. Ez a hangzásvilág bekerült a kedvenceim közé. Dóri fejlődött, már messze nem volt annyira hamis, mint tavaly.
André kicsit csalódás volt, többet vártam tőle.
Tetszett a Group'n'Swing dala is, igaz, tényleg kicsit Bondos volt.
A többi dalról szinte jobb nem is beszélni. Annácska esetében jól mondta Zséda. Ezt a dalt 2009-2010 környékén a VIVA rongyosra játszotta volna és talán Comet-gömböt is nyert volna. Csakhogy 2016-ot írunk.
Maszkuráék förtelmesek voltak, az underground hip-hop műfajában ennél jobbakat is hallottam már. Sőt, csak jobbakat.
Nem esett szó a sztárfellépőről: az Ocho Macho igazi színfolt a magyar zenei palettán, a mostani produkciójuk is nagyon jó volt smileeee.gif

Várom a jövő hetet, szerintem a harmadik elődöntő lesz a legszínvonalasabb. Szinte mindenkit sajnálni fogok, aki kiesik.

Amúgy szerintem már előre el van döntve, hogy Freddie megy Stockholmba.
2016. február 02. 07:25 #30
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2016.02.01. 20:25)
Kedves Phaedra, ettől még nem lesz jobb, vagy kevésbé bántó a fülnek. Őszintén le se sajnálom ki milyen tartományban énekel, hány oktávot énekel ki... ez mindaddig mellékes, amíg élvezhető a produkció. Ő nyilván tisztában van a saját adottságaival, korlátaival, tudja mi az ami számára előnyös, vagy hátrányos. Ennek ellenére mint ahogy írtad és kifejtetted, olyan tartományokban énekel, amik neki nem fekszenek... ennyi, kész. Nincs mit ragozni rajta. A Why-nak több mint a fele erőltetett, mire "kinyílik" arra már vége is a számnak.

Nem ejtettem szót hangtartományokról, ha jól emlékszem. Részről igaz, régebben is sokat vállalt be a phantom of the operaval.
2016. február 06. 13:46 #31
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hajrá:
Szécsi Böbe és Vásáry André! Nekik szurkolok,a többi szar
2016. március 20. 08:17 #32
Wanabella.
Wanabella.
új tag
 
StátuszMy Life is Camila Cambello
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.19.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 2
Azonosító: 254884
Offline offline
Nekem itt csak Gáspár Laci jön be.Nem értem miért jo patai annának ez a z éneklés,egy normális zenéjét nem hallottam,és csak 16 és már nagyon festi magát.De minegy,ja és én oda tettem volna még toth Verát.
2016. április 09. 16:21 #33
I m a belieber girl
I m a belieber girl
új tag
 
StátuszMy world, my rules
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 254809
Offline offline
Gratu Anna ja és gratu mindenki.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!