Starity

Rémálomgyár nyílt a Comedy Centralon

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 01. 09:58 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Megérkezett Magyarországra is a Comedy Central saját gyártású szitkomja, ami rövid időn belül meghódította az USA közönségét. A világsztárokat is felvonultató Rémálomgyár (Big Time in Hollywood, FL) minden ízében beteges, túlpörgetett és a jóízlés határait durván túllépő sorozat, ami január utolsó napján debütált a magyarok kedvenc humorcsatornáján.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 01. 14:32 #2
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Kíváncsi lettem...
2016. február 02. 09:45 #3
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
"Beteges, túlpörgetett és a jóízlés határait durván túllépő" jelzők miatt szeretem. Pont az ilyen sorozatok a kedvenceim. Én nem mondanám őket szánalmasnak, bár az igaz, hogy egoisták, és álomvilágban élnek, kicsit máshogy látják magukat, és másokat. Ben Stiller karaktere viszont nem a producerük volt a sorozatban, hanem egy színész, akit felbéreltek. Akit nagyon bírok, az Dell karaktere - ahogyan kinéz, amilyen naív, és hogy mindent megtesz a barátaiért -, hamar belopta magát a szívembe. smileeee.gif Igaz, sajnos nem láttam az egész évadot, de amiket eddig láttam belőle, azokon szétröhögtem magam, örülök, hogy rátaláltam. Úgy tudom viszont, hogy sajnos nem fogják folytatni. sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok