Starity

BRÉKING! Valóra válik a Harry Potter-rajongók álma: érkezik a nyolcadik könyv!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 11. 15:22 #21
SelinaKyle
SelinaKyle
új tag
 
Státusz~Johnny Depp Fan.~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.01.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 44
Azonosító: 252802
Offline offline
El sem hiszem!!!*-* Egy álmom válik valóra!!*-*
2016. február 11. 15:23 #22
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1423
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Hát várom.
2016. február 11. 15:25 #23
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2016.02.11. 14:19)
Jó, akkor aki szerint szépen le van zárva az eredeti történet, és ezt már "nem kéne", az ne olvassa el, ne nézze meg! Csak könyörgöm ne keseregjen, és okoskodjon! Attól, hogy kiadja ezt a könyvet, semmit nem fog levonni az eredeti 7-es értékéből! 
Egyébként a Pottermore oldalon Rowling rengeteg plusz történetet és infót oszt még meg, és azok is nagyon élvezetesek.
Én aki ezen nőttem fel, számtalanszor olvastam és láttam a filmeket, kifejezetten örülök, sőt már rég nem örültem ennyire (ilyen jellegű) hírnek.
Szóval légyszi ne rontsátok el mások örömét, és tartsátok meg a negatív energiákat biggrin.gif
Nem is értem miért kell előre eltemetni, leszólni és "ez csak rossz lehet, és én konzervatív, nem vagyok nyitott semmi újra" eszmével turnézni!

Okoskodás? Tényeket írtam le, a legelejét meg nyilván áthatja az én szubjektív véleményem, hiszen végső soron azért kommentel ide mindenki, hogy a véleményét megossza. #sorrybutnotsorry
Ha pedig neked az én véleményem elrontja az örömödet... Ja, és konzervatív? Hallod, tőlem el is táncolhatják, úgyis lesz rá vevő.

P.S. Most látom, bedobtad a "magyarok pesszimisták" joker-kártyát! Hát, nekem meg ebből van elegem... Ha esetleg megnézed, ez egy HP-től és Rowlingtól totál független híroldal, itt nem mindenki ismeri/szereti. Lépj túl rajta, különböző az ízlésünk, ennyi. Ha nem tetszik más véleménye: húzd lentebb a görgetősávot, ha meg senki véleménye nem tetszik, ott a piros x a jobb felső sarokban! wink.gif
2016. február 11. 15:26 #24
- törölt felhasználó -    
nagyon örülök neki. szerintem ez olyan mint a star wars 7. része valakinek tetszeni fog valakinek nem. nekem személy szerint tetszett de meglettem volna nélküle.
2016. február 11. 15:26 #25
Réka18
Réka18
új tag
 
Státusz"I could die in this moment"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 2
Azonosító: 214694
Offline offline
Mind a 7-et elolvastam és ezzel sem lesz másképp. Bízok Rowling képességeiben és abban, hogy nem fog a saját színvonala alá dolgozni wink.gif
2016. február 11. 15:28 #26
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Biztos elfogyott az előzőekért kapott pénz rohog.gif
2016. február 11. 15:41 #27
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
anzi7
1. nem mondtam, hogy a lentiek utálkozó kommentek
2. nem mondtam, hogy jobb lesz, mint az eredeti sorozat
3. a "senkinek nem hiányzott" kifejezéseddel, elég sok senki nem ért egyet
4. Ennek a nőnek már most annyi pénze van, és annyit adakozik, hogy szerintem számára nem ez a fő húzóerő, hanem a sok évnyi rajongói nyaggatások, és, hogy a fejében összeállt egy új kerek történet, amit megosztana azokkal, akik igazán örülnek neki.

Na és persze az attól tartok, hogy igazam lesz, és csalódás lesz az egész (ezt így látatlanban) befejezéseddel, sikerült még inkább alátámasztani, hogy te is egy Negatív Nelli vagy :3

És még mindig azt mondom, hogy ha nem is sikerülne ez olyan jóra, vagy nem adná vissza azt az élményt, amit gyerekként éltem át (nyilván nem fogjuk, mert évek teltek el, és már nem ugyanazok vagyunk)
Akkor sem veszi el az eredeti sorozat élményét, max tényleg csak hozzá tehet.

De mivel Rowling tisztában vele, hogy a fő korosztály, akit érdekelhet, az a 20 és 30 közötti emberek, így kétlem, hogy annyira gyerekes könyvet akarna, és ennyi idősen, egy jó drámát már sokan tudnak értékelni.

De ha ennyire féltek tőle, hogy lerombolja az eredeti Harry Potter világotokat, akkor ne olvassátok el biggrin.gif Senki nem fog kényszeríteni! Megtarthatja magának mindenki a HP világát olyannak, amilyennek most ismeri!
2016. február 11. 15:46 #28
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 815
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
Erre kíváncsi leszek heart.gif
2016. február 11. 15:51 #29
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3337
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Hát könyveket nem olvasok,de majd ha lesz film,akkor azt mindenképpen megnézem!
2016. február 11. 15:53 #30
liliyy
liliyy
új tag
 
Státusz"Don't forget me"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.03.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 245783
Offline offline
Én nem leszek rá annyira kíváncsi a gyerekére de hát oké! De nem hinném hogy megnézem! Pedig nagyon szeretem a HP-t... De ha Danielllllll nem lesz benne akkor szerintem nem lesz nagy durranás!
2016. február 11. 15:56 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (sewenteen @ 2016.02.11. 15:02)
Porkéz
Sértő csak az lehet, amit magadra veszel, és úgy gondolom, hogy ha valaki ezen a mondaton megsértődik, akkor pont van is alapja.
Kicsit Unom, hogy nagyobb fórumokon azt lehet olvasni, hogy mindenki örömködik, de mi Magyarok annyira pesszimisták és negatívak vagyunk, hogy az örömben is a rosszat keressük. (ez azt hiszem itt egyértelműen látszik is) És persze sok lehúzós vélemény mind a "szabad vélemény nyilvánításra" épít.
Csak, hát divat lett, egy még meg sem jelent dologról véleményt alkotni, és jól lehúzni, vagy fordítva. (Mint amikor még meg sem jelent Dicaprio új filmje, de mindenhol azt olvastam, hogy ha ezért nem kap "oszkárt" akkor semmiért...és akkor még az előzetesen kívül mást még nem is mutattak be)
Lehet, hogy az én véleményem sem érdekel senkit, de szerintem az ilyen ünneprontó, a jóban is keresem a rosszat, és csak azért is ellenkező véleményekre mondják, hogy olyan mint a ...(tudjuk mi)....mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra!
Nem akartam én megbántani senkit, de rossz volt feljönni ide, és a lehangoló kommentek áradatával szembesülni.

Azt megértem, hogy rossz lehetett lehangoló kommenteket látni, és igen, tisztában vagyok azzal a bizonyos mondással is, amit említettél, nem veszekedni akartam, csak úgy gondolom, ha már egy fórumon vagyunk, igazán kimondhatjuk, amit gondolunk, függetlenül attól, hogy senki nem kíváncsi rá.
Az pedig, hogy ha azon a bizonyos mondaton megsértődik valaki, nem alaptalan... Nem értek egyet. Csak általánosságban beszéltél a "lehangoló, negatív" kommentekről, aminek ez alapján az enyémet is tekinthetted volna (ha hamarabb írom, mint te a tiéd), mivel én sem azt a "jajdevárom" típusú hozzászólást írtam. pardon.gif Amiről pedig általánosságban beszélnek, az nem az a fajta "akinek nem inge, nem veszi magára" dolog, legalábbis az én szerény véleményem szerint (amire a kutya sem kíváncsi).
2016. február 11. 16:08 #32
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Nagyon várom már! Remélem ez is ugyan olyan érdekes lesz mint az előző hét kötet. smileeee.gif
2016. február 11. 16:18 #33
- törölt felhasználó -    
Nem mondom,én szeretem a HP-t és kíváncsi is vagyok erre,viszont tényleg elég erőltetett már.A 7.-en látszik,hogy be van fejezve,le van zárva,most már csak egy újabb bőrt próbálnak lehúzni róla...
2016. február 11. 16:25 #34
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
Nagyon varom es nagyon orulok hogy lesz uj resz
2016. február 11. 16:43 #35
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Én nem olvastam egyik Harry Potter regényt se, csak filmbe láttam 4 részét. Viszont én se tartom jó ötletnek azt, hogy folytatást írjon, mivel már meg van a vége (igen, azért én is tudom azt, hogy a vége mi lesz a történetnek) és általában, ha megvan egy tisztes vége, akkor senki kedvéért ne húzza-vonja, mert aztán elkezd esni a leejtőn.
2016. február 11. 16:58 #36
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Csak az első három könyvet olvastam, de biztos folytatni fogom. Kíváncsi vagyok milyen lehet a könyv...
2016. február 11. 17:14 #37
- törölt felhasználó -    
Én viszont nagyon-nagyon örülök, hogy folytatást kap! Potterhead létemre jó hogy! biggrin.gif wub.gif Lehet ebből kihozni jót és rosszat is, de bízom benne, hogy az előbbi valósul meg.
2016. február 11. 17:27 #38
Chocoberry
Chocoberry
visszatérő vendég
 
Státuszcoffee...books...cats...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.04.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 182489
Offline offline
Yees! Én nagyon örülök neki. biggrin.gif Drámákat is nagyon szeretek olvasni, úgyhogy egyáltalán nem zavar, ha nem regényként jelenik meg. smileeee.gif
2016. február 11. 17:50 #39
Kutyus123
Kutyus123
 
Státusz~ we're back bitches ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.03.
Hozzászólás: 503
Csatolások: 0
Azonosító: 216300
Offline offline
Ilus ez nem olyasfajta folytatás...Igaz ennek is Harry Potter a címe,viszont ez más szálon fog folytatódni,egy különálló történet csak azért folytatás,mivel az alapja a 7/2 vége
2016. február 11. 17:52 #40
- törölt felhasználó -    
Te jó ég már annyira várom
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok