Starity

Dakota Johnson meztelenül akarja látni Jamie Dornant

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 12. 20:31 #21
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5264
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Eddig se akartam megnézni a filmet, ezután pedig főleg, hogy nem fogom!
2016. február 12. 20:32 #22
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Akkor ennyi díjnyertes komment után, tegye fel a kezét aki legalább el is olvasta a könyveket, nem csak a semmire jár a szája! wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, An_d_a, Szandi0820
2016. február 12. 20:50 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Seni @ 2016.02.12. 20:32)
Akkor ennyi díjnyertes komment után, tegye fel a kezét aki legalább el is olvasta a könyveket, nem csak a semmire jár a szája! wink.gif

Igazad van. smileeee.gif Azt azért hozzátenném, hogy aki olvasta az egész trilógiát, és nem csak az első történet alapján ítél.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 12. 20:55 #24
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Niki0718 @ 2016.02.12. 19:23)
Az első részt sem láttam....nem is vagyok rá kíváncsi....Dakota meg egy rib@nc...ennyi. Az egész undirító úgy ahogy van ..

Ismered is a rib*nc szónak a jelentését vagy csak vaktában ideböffentetted, hogy okosabbnak tűnj? Nem igazán ismerem Dakotát, de paparazzifotókon nem épp r*bancnak néz ki... a Szürkében történtek nem összekeverendők a valósággal. pardon.gif
Kampányt szervezni az ügyért... hát ezen óriásit nevettem. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Phaedra, An_d_a
2016. február 12. 21:11 #25
Domipetra
Domipetra
visszatérő vendég
 
StátuszGîl síla na lû govaded.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.15.
Hozzászólás: 198
Csatolások: 0
Azonosító: 243796
Offline offline
Na arra kíváncsi lennék..
2016. február 12. 21:42 #26
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
Violet, igen ezért írtam h könyveket biggrin.gif Persze a tényeken nem változtat, az esetek 90%-ban azok firkálnak baromságot, akik arra nem vették a fáradtságot, hogy elolvassák... Én speciel igyekszem a filmadaptációk előtt elolvasni a teljes sztorit, így a hiányosságok ellenére is tetszetős maradhat a film.. Persze akadt 1-2 kivétel, de utólag azokat is pótoltam/pótolom.. biggrin.gif Ami alapból nem érdekel annál természetesen nem teszem ezt, de nem is böfögök be fölöslegesen, mert az annyira "menő".. ^^
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 12. 22:26 #27
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2078
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A könyvek jók voltak bár a 4. nem igazán jött be. De a film az valami borzalmas a női szereplők idősebbeknek néznek ki filmbeli partnerüknél semmi kémia nincs köztük de végül is mit vártunk mivel mindent az írónő irányított még a szereplő válogatást is várható volt hogy pocsék lesz. Miért kellett engedni nem értem a jelenetek forgatásába is beleszólt ami a rendezőnek nem tetszett végül is milyen dolog hogy valaki megmondja a rendezőnek hogyan kell rendezni. Az egyik jelenetre (Jamie zongorázik és Dakota lepedőbe csavarva kimegy hozzá) aminek elvileg erotikusnak kellett volna lennie egy kritikus konkrétan azt mondta ez a jelenet csak akkor lenne érdekes ha a billentyűket a micsodájával verné és nagy erőfeszítésébe került nem bealudni a filmen. Rettentő rossz kritikát kapott a film de folytatják sőt egyszerre veszik fel a második és harmadik részt ami mondjuk jó ötlet mert Dakota külsőre a legnagyobb jóindulattal is egy 40 éves kétgyerekes elvált anyára hasonlít nem egy friss diplomás 20 évesre.
2016. február 12. 22:31 #28
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
A film maga meg a könyv is egy, nem mondom ki mi.
DE! Nem bírom egyik főszereplőt se, de mitől lenne ribanc Dakota?
Színésznő. Ez a dolga, hogy eljátsszon különböző karaktereket. Nem csak olyan filmek vannak, ahol "tiszta" a főszereplő.
Most ennyi erővel lehetne Selena meg Hudgens kisasszonyt is ribancozni a Summer Breakers miatt.
2016. február 12. 23:23 #29
- törölt felhasználó -    
Fanny Holt igazad van...*-*
2016. február 12. 23:32 #30
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Idézet (Ashwin94 @ 2016.02.12. 17:09)
és Dornannak felesége van... és mégis elvállalta a filmet biggrin.gif

Igaz-igaz biggrin.gif biggrin.gif
2016. február 13. 00:12 #31
kovacsviki999
kovacsviki999
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 184269
Offline offline
Hát a fekete 50 árnyalata film vígjáték mindent vitt
2016. február 13. 01:20 #32
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Amikor megláttam a címet, csak annyit gondoltam: What a perv.
2016. február 13. 02:23 #33
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Én olvastam a könyveket (najó..csak kettőt...a harmadikba már bele se bírtam kezdeni...de azért a sztoriját hallottam barátnőmtől) és a véleményem nekem így is az, hogy az egész egy fos...
A filmet meg se akartam nézni, mert hát jó könyvből lehet szar filmet csinálni, de szar könyvből nehezen jó filmet...igazából meg se néztem, csak beletekergettem és mikor rájöttem, hogy dettó ugyanaz, mint a könyv, töröltem még a lomtárból is..
2016. február 13. 07:48 #34
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Szerintem semmi extra nem volt a filmben. A könyvet még nem fejeztem be, igen csak nehezemre esik. Előbb bosszant fel, mintsem hogy tetszene. Ettől független minden részét meg fogom nézni, mert szeretek filmezni és csak ritkán kapcsolok ki egy - egy alkotást.
2016. február 13. 09:47 #35
- törölt felhasználó -    
Én még se a könyvet se a filmet nem láttam (csak anno az előzetesből néhány jelenetet)Mivel ahogy már említettem nem láttam teljes egészében a filmet így véleményem nem igazán lehet,de a cikkben elhangzottak alapján.."Nekem ez egy erőltetett és szex jelenetektől fűtött 18+os szappanoperának tűnik"..:/ Lehet az idősebb korosztálynak bejön a film de szerintem nekünk tiniknek nem kéne ilyen marhaságot olvasni / nézni...Mellesleg kíváncsi lennék hányótoknak tudják a szülei hogy ilyeneket néztek...De ismétlem még nem láttam a filmet az elejétől a végéig így csak feltételezem ezeket a dolgokat...
2016. február 13. 10:07 #36
Fresh89
Fresh89
 
Státuszyou're my flashlight
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.13.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 33
Azonosító: 171138
Offline offline
Én olvastam az egész trilógiát, egész végig az csábított az olvasásra, hogy megfejtsem Christian Grey-t, és nem csalódtam biggrin.gif A film egyébként nem lett túl jó, nagyon remélem, hogy a második rész jobb lesz, ugyanis az volt a kedvenc részem *-* smileeee.gif
2016. február 13. 10:39 #37
KimMinTae
KimMinTae
 
Státusz309
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 65
Azonosító: 212688
Offline offline
Nem láttam a filmet és nem is olvastam könyvet -hál' istennek-, de ha valaki ler..ancozza Dakotát a filmbeli szereplése miatt, annak nem látom sok értelmét, mert valóban színésznő, ha elvállal egy szerepet akkor el kell játszania az adott karaktert. Az már nálam viszont kezd érdekes lenni, hogy így kijelenti ezt. Lehet csak nekem fura ez az egész, de ezt olvasva tényleg felvont szemöldökkel sikerült olvasnom a cikket. biggrin.gif
2016. február 13. 16:09 #38
- törölt felhasználó -    
En imadtam az elso reszet, mert ugyebar aki latta az tudja, hogy a filmben Christian egy szexmaniakus hapsi,aki talalkozott Anaval, aki kezdte megvaltoztatni. Christian szo szerint kezdett valosan beleszeretni Anaba es ez annyira romantikus. Akik nem lattak a filmet azok csak abbol tudnak "velemenyt alkotni" amit lattak az elozetesbol vagy az Ellie Goulding klipjebol. Erdekes, hogy az en ismeroseim akik lattak, szinten imadjak, akik pedig nem lattak, azok csak fikazzak. Az en apam azt mondta, hogy az emberek miert ezen akadnak ki, mikor vannak joval "rosszabb" filmek, peldaul anno volt egy nagy sikeru film, ami valoban megtortent, es megfilmesitettek. A filmben vegig mutattak, hogy eszik meg egymast az emberek es azon nem akadtak ki az emberek. Oke, nyilvan sokan azon vannak kiakadva, hogy a filmben(50sog) a szex az tulsagosan eroszakos es, hogy a gyerekeket ez "elronthatja", de eppen ezert 18 karikas, es raadasul a 18 eves erett fejjel talan meglehet erteni, hogy van mondanivaloja a filmnek.

Egyebkent, akik nem lattak a filmet vagy nem olvastak, azok ne ocsmaroljak. Nem arrol van szo, hogy dicsergetni kell mindenkinek, de akik nem lattak v. olvastak azok egyszeruen nem tudnak velemenyt alkotni. biggrin.gif
2016. február 13. 17:53 #39
Seni
Seni
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.30.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 250258
Offline offline
B.T.S. valóban 18+ os a dolog. smileeee.gif Éppen ezért, lehet sokan csak 20 éves koruk körül fognak elkezdeni érdeklődni az egész iránt.. biggrin.gif Pár éve felállt a hátamon a nem létező szőr is a sztoritól, egy barátnőm olvasta akkor nagy lelkesedéssel.. Nekem kellett kb. 1,5-2 év, mire úgy döntöttem, h mostmár csak érdekel miért ez a nagy felhajtás. smileeee.gif S legnagyobb meglepetésemre azóta már 2x újraolvastam a könyveket! biggrin.gif Ha az ember el tud vonatkoztatni, el tud nézni pár dolog felett, akkor lehet csak igazán észrevenni ennek a történetnek a lényegét.. és a kezdeti "sokk" után le sem lehet majd tenni.. ^^ Persze ehhez nemárt ha megvan valakiben a kellő nyitottság. smileeee.gif
2016. február 14. 13:15 #40
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Olvasom a kommenteket... és ugyan mihez kell nyitottság? Mi az isten romantikus ebben? Unalmas, párszor közösülnek, Szürke megveri Anasztáziát, aztán bumm, vége a filmnek. Nekem a párkapcsolaton belüli bántalmazás valahogy nem romantikus, nem tudom, ti hogy vagytok vele, de Sztázi nyilvánvalóan nem változtatta meg semerre se felé Szürkét, az meg csak tárgyként kezeli őt.
Ez nem izgalmas, nem romantikus, nem élvezhető, ehhez nem nyitottnak kell lenni, hanem betegnek.

Mielőtt valaki kioktatna, igen, olvastam a könyvet, és igen, a filmet is láttam, és igen, mindkettő szar volt
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok