Starity

Demi Lovatót nem nyűgözte le Taylor Swift cselekedete

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 23. 15:03 #21
Zsombor1989
Zsombor1989
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.06.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 247914
Offline offline
Legalább Taylor tesz valamit, nemúgy mint Demi, aki csak a száját jártatja és kritizál másokat. Taylornak van pénze és segít vele olyan embereknek akiknek nincs elég, és szerintem ez nagyon is nemes tett tőle.
2016. február 23. 15:06 #22
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Hozzátenném még az előző hozzászólásomhoz, hogy Demi egyetlen szóval sem említette hogy segíteni akar Keshának. A támogatás nem kell feltétlenül hogy pénzen keresztül nyilvánuljon meg, ő felszólalt, nem pedig adományozott. Nem kell egyébként úgy bánni Keshával, mintha egyáltalán nem lenne pénze, egészen biztos vagyok benne hogy van családja és vannak barátai (igazi barátai, nem olyan álbarátok mint Taylor) akik kisegítik őt a szorult helyzetéből és akik úgy adnak neki pénzt, hogy nem hirdetik meg minden utcasarkon egy hatalmas táblával. Nem hinném hogy az, amit Taylor tett több értelemmel bírna mint az, amit Demi tett.
2016. február 23. 15:10 #23
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Szerintem jót cselekedett Taylor. És Demi kicsit driszkétebb lehetett volna.. ..
2016. február 23. 15:12 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (LadyAly)
Szerintem is rendben van az, hogy Taylor kisegíti Keshát, de ő is lehetett volna diszkrétebb....

Már csak ilyen ez a sztárvilág. rohog.gif
2016. február 23. 15:22 #25
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2081
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Kesha több mint két éve semmi pénzt nem kereset a pereskedés miatt a nullán van. Taylor nem hirdette hogy pénzt adott Kesha anyukája hozta nyilvánosságra meg köszönte neki, nem tagadhatta le csak mert nehogy megszólják érte.Miért ér többet az ha a twitteren verem magam milyen rohadt nagy feminista vagyok és közben megszólok egy másik nőt akinek volt pofája pénzt adni egy bajbajutott ismerősének, ha már van pénze használja jóra. Van aki szóban áll ki más mellett van aki tettekkel nem vagyunk egyformák de nem volt joga ahhoz ,hogy Taylort kritizálja amiért pénzzel segített
2016. február 23. 15:22 #26
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Olyan nevetséges, hogy ezek a sztárocskák elérik, hogy ez a dolog is róluk szóljon. Nem is az a lényeg már, hogy mi van Keshával, hanem hogy ez adott pénzt, amaz beszólt érte, az egyik kiállt mellette, a másik nem blabla.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 23. 15:23 #27
- törölt felhasználó -    
Ez most Demitől egy jó pont volt nálam happy.gif
Teljesen igaza van.
A pénz nem boldogít, és nem ad szabadságot.
Természetesen biztos jól jött a pénz Keshának, de ez nekem valahogy Taylor magamutogatásáról szól.
2016. február 23. 15:54 #28
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
Tévedés, mivel Taylor sajtósa tette nyilvánosságra! Nem mondom, hogy Taylort utálni kell amiért ezt tette, nem is ezzel van a baj, ezt jól tette! DE!!! Deminek teljes mértékben igaza van, bármit megtenne, hogy fentartsa a jólelkű vagyok és ártatlan imidzs.. Nem értem az emberek rajongását, hogy mivel jobb mint a többi. Ugyanakkor Mrs. Lovato is állandóan kritizál mindenkit, és ez nincs rendben. Ám ebben igaza volt. Ja, tudom, most mindkettő ellen beszéltem, de szánalmas, hogy szerencsétlen Kesha ügyét maguk felé fordítják. Taylor ebből is imidzset lát (nyilván volt benne segítőszándék is), Deminek pedig nem csak kritizálnia kéne állandóan a másikat.smileeee.gif Bocs ha hülyén fogalmaztam.
2016. február 23. 16:02 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (AlienMonster @ 2016.02.23. 15:23)
Ez most Demitől egy jó pont volt nálam happy.gif
Teljesen igaza van. 
A pénz nem boldogít, és nem ad szabadságot.
Természetesen biztos jól jött a pénz Keshának, de ez nekem valahogy Taylor magamutogatásáról szól.



Adom..Deminek most teljesen igaza van.. wub.gif
2016. február 23. 16:24 #30
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Telesen igaza vab!!!
2016. február 23. 16:44 #31
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
...azért ahhoz is gerinc kell, hogy egy ilyen ügyben a fent említett két delikvens képes legyen magára vonni a figyelmet. Ez az igazi produkció!
Majdnem mindenre szüksége van most egy bírósági perrel küzdő embernek, csak ilyen nyálverésre nincs.
Az külön röhej, hogy mindkettő áldozati bárányként viselkedik. Egyik pénzt küld, másik prédikál - hahó, nem ragtapasz kell a sebbe, hanem orvosi ellátás. Ezzel max. annyit értek el, hogy ők is kaptak figyelmet (egy olyan ügyhöz kapcsolódóan amibe végképp közük nincs) és mindkettő rakhat glóriát a feje fölé.
A feminizmusos részhez inkább nem mondok semmit, 90% hogy letépné a nagyközönség a fejem biggrin.gif

"A pénz nem boldogít, és nem ad szabadságot" - óhó, dehogynem! Üdvözöllek a XXI. században.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Jolie_77
2016. február 23. 17:07 #32
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2081
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Taylor sajtósa azután hozta nyilvánosságra a dolgot ,hogy Kesha anyukája megköszönte, bunkó dolog lett volna letagadni és hazugnak beállítani a nőt
2016. február 23. 17:12 #33
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Keshának most inkább pénzre van szüksége, mint arra, hogy a magamutogató, feltűnési viszketegségben szenvedő "barátai" "kiálljanak mellette". A pénz nem boldogít, kívétel, ha pénzen meg tudod váltani a szabadságodat. Ez nem a XXI. század, ez az élet. 'A pénz nem boldogít'-elv azt jelenti, hogy ha van sok pénzed, de pl egyedül vagy vagy beteg, akkor semmit sem ér az egész. Na ez a szólás pont nem illik Kesha helyzetére, neki pénz kell, de minél több, hogy jó ügyvédeket fogadjon, akik meg tudják védeni.
Nem tudom, feltűnt-e, hogy Demi ezzel a "felszólalásával a női jogok mellett" csak magára vonta a figyelmet, semmit nem segített vele Keshának. Taylor annál többet.
Az idézőjelek pedig nem véltelenek, ez az egész cicaharc Demi és a swiftiek között szánalmas, az egész annyira megcsinált, Demi pedig bort iszik, de vizet prédikál. Hol segíti Keshát az, ha biztosítja együttérzéséről? Áh, mindegy is.
Ami pedig az ügyet illeti, nem tisztünk ítélkezni, ha nem ismerjük a hátteret. Véleményem szerint senki sem kockáztatná a karrierjét egy hazugsággal, csak hogy lemezkiadót változtasson, ugyanakkor Luke szavainak is van értelme, tehát végülis elképzelhető bármelyik lehetőség. Ember legyen a talpán, aki ezt el tudja dönteni.
2016. február 23. 17:20 #34
Janka7
Janka7
visszatérő vendég
 
StátuszFuck you you fucking fuck.-Lip Gallagher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 0
Azonosító: 210317
Offline offline
Én meg azt gondolom hogy Demi mostanság a sztár világ Teréz anyja.Pedig khm ő sem szent.Szóval nem is értem mi jogon szól le másokat.Neki nem tök mindegy hogy Taylor hogyan és mivel támogatja Keshát? Amúgy is nem Deminek hanem Keshának tett szívességet,így kit érdekel hogy neki ez nem tetszik? rohog.gif .A pénz nem boldogít? HAHA.Manapság pénz nélkül nem viszed sokra.Meg amúgy is most inkább pénzre van szüksége mint Demi Lovato bölcsességeire.Gratulálok elérte hogy ez az egész ne Kesháról szóljon hanem róla és Taylor-ról.
2016. február 23. 17:29 #35
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 943
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Igaza van. En pl nagyon utalom Taylort mert a"jotetteit" arra hasznalja fel, hogy a cimlapokon szerepeljen es nem csak ugy onzetlensegbol csinalja ezeket. Erdekes, hogy o mindenkinek csak igy osztogatja a penzet, es mindezt nem csendben teszi, hanem a leheto legnagyobb rivaldafenyben. Masok tudnak ugy adakozni, hogy nem kerulnek minden masodik magazinba bele, o miert nem?
2016. február 23. 18:35 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (bohóc9 @ 2016.02.23. 17:12)
Hol segíti Keshát az, ha biztosítja együttérzéséről? Áh, mindegy is.


Tessék, lehet olvasni, hogy mit érhet el ez a Twitter "hőzöngés" Demi és a többi felszólaló híresség részéről. Mert ugye a mai világba csak a "pénzre" van szükség. rolleyes.gif
2016. február 23. 19:50 #37
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2081
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nem csak pénzre van szükség de jó szándékkal nem tudod a számláidat fizetni vagy a per költséget, főleg nem egy akkora céggel szemben mint a sony twitter támogatással semmire nem mész. Gondoljon bele mindenki ha ők lenének áldozatok és mindenük rámenne minek örülnének jobban néhány kedves szónak és biztatásnak vagy kézzelfogható dolognak ami segíthet folytatni a harcot az igazáért, nem elég beszélni meg grafikonokat megosztani. Nem Taylor az egyetlen aki adakozni szokott Jennifer Lawrence videoban tette közzé mennyit adakozott egy gyerekkórháznak ő istenítik érte ha Taylor teszi ezt micsoda egy felvágós bunkó.
2016. február 24. 09:32 #38
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1303
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
igaza van deminek igazából szerintem
2016. február 24. 09:33 #39
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Szandiii_1992 kapok linket?
2016. február 24. 15:08 #40
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Helyesírás: el vannak nyomva* (nem "elvannak nyomva"). Egyébként Deminek igaza van.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 34.