Starity

Dr. Luke megszólalt: „Nem erőszakoltam meg Keshát”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 24. 15:55 #41
PinkPrincess
PinkPrincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 314
Csatolások: 0
Azonosító: 123580
Offline offline
Egyébként Kesha miért várt eddig ezzel? Ha valakit bántanak akkor nem a karrier az első hanem a saját épsége, most mindkettőt elveszítette,ha mégis neki volt igaza.
Ha engem erőszakolnának meg nem hónapok vagy évek utána járnék el az ügyben biggrin.gif
2016. február 24. 16:31 #42
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2016.02.23. 22:49)
Olyan jó, hogy itt mindenki jobban tudja, hogy mi történt igazából. Meg hogy nem látszott rajta. Jó, hogy nem ő a hibás, hogy nem mutatott jeleket, komolyan nem hiszem el. Hány és hány nő van, akiről még csak nem is lehet sejteni, hogy bántalmazzák, akár verbálisan vagy fizikailag. De amúgy meg sem lepődöm, hogyha megvádolnak egy férfit nemi erőszakkal, akkor nem a nőnek hisznek. NA PONT EZÉRT, nem mer felszólalni a bántalmazottak többsége, pont az ilyen reakciók miatt is, amiket ti itt leműveltek.


meghajolo.gif
2016. február 24. 17:00 #43
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
No comment...de tényleg.
2016. február 24. 17:29 #44
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2040
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Ha évek óta tartó bántalamazásnak van valaki kitéve az nem csak fizikait foglalja magába pszichésen is nagy károkat okoz, sok bántalmazott nő egy idő után úgy érzi megérdemli mert valami rosszat tett és őt nem lehet szeretni és úgy sem hisznek neki. Kesha ki mert állni de nem sok esélye van sajnos mert a pasi mögött ott áll a sony a szuper ügyvédjeivel akik átgázolnak mindenkin ha kell az ilyen nagy cégek a velük szerződésben állókat nem emberként látja csak egy terméknek aminek minél több bevételt kell termelnie
2 felhasználónak tetszik: janet7, Rocket
2016. február 24. 18:06 #45
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Kedves habibi
Elnézésedet kérem, hogy megírtam ami bennem volt, sajnálom, hogy reagáltam és megvédtem a kedvencem. Ami biztos, hogy 4-5 nap sírás, és twitter olvasás után te se reagáltál volna, ha valamelyik drága kedvenced bántják smileeee.gif)
Nem szeretek rivalizálni másokkal de amit itt olvastam csak rátett az amúgy is hajszál vékony türelmem (ami csak az eddigi lassan 2 éve tartó pereskedésnek köszönhető)
P.S. Én meg azon csodálokozom, hogy egyáltalán írtok olyan cikkeket amik sztárva nézve lealázóak.. TI is csak egy mainstream hely vagytok akik a BuzzFeed, TMZ-ből tájékozódnak:))
2016. február 24. 18:10 #46
- törölt felhasználó -    
Persze, hogy nem látszott rajta és nem is akart róla beszélni sokáig. Ez ilyenkor várható reakció. Nem akarta a saját sebeit feltépni és nem mellesleg félelemben is lehetett valószínűleg. Csak úgy, mint megannyi nő a világon, akik szintén akár évekig nem érzik magukat elég erősnek ahhoz, hogy beszéljenek róla. Szomorú, hogy ennyire figyelmen kívül hagyják ezt a tényt.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2016. február 24. 22:29 #47
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Jesszusom...
2016. február 25. 14:27 #48
- törölt felhasználó -    
@wattacukor2: ez is csak általánosítás. alátámaszthatod statisztikákkal is az állításodat, de az még nem fogja igazolni kesha vádjait vagy magyarázatot adni arra, hogy eskü alatt mért nem vallotta azt, amit korábban a sajtónak állított. ő volt az, aki előhozakodott az esettel, és már nincs visszaút. számomra elgondolkodtató, hogy egyszer megvádol valakit nagyon súlyos vádakkal és utána ahogy te állítod teljesen természetes, hogy nem kívánja feltépni a sebeit és elzárkózik a témától. ez így kicsit ellentmondásos nem? vagy csak ő nem gondolt a következményekre?

akárhogy-is szerintem az ügyük bonyolultabb mint azt mi gondolnánk, nem véletlen, h. kesha visszahőkölt, van valami amiről nem szeretne beszélni, és az szerintem nem az erőszak (ha volt egyáltalán), hanem feltehetően a körülmények amik addig vezettek, hogy "valljon".

az igazságot csak ők ketten tudják, addig pedig mindenki vaktában dobálózik a szavakkal. mivel minden eset más nem lehet arra hivatkozni, h. a nők szégyenben élnek és nem mernek fel/megszólalni, mert ilyen és ehhez hasonló reakciók várhatók mint amilyen ezen a fórumon. ez ugyanúgy visszafele is működik, csak nem gondolunk bele.
2016. február 25. 18:51 #49
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Na emberek! Nekem van egy olyan megérzésem, hogy soha a büdös életben nem fog kiderülni a teljes igazság!
2016. február 25. 21:55 #50
LaraGrande
LaraGrande
visszatérő vendég
 
StátuszAin't You Ever Seen a Princess be a Bad Bitch ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.30.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 0
Azonosító: 252743
Offline offline
Vége lehetne már ennek a pereskedésnek, sajnálom szegény Keshát!
2016. február 27. 22:00 #51
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Hát.. nem tudom... Valaki hazudik, csak arra lennék kíváncsi, hogy kicsoda. Azaz igazság, hogy hát.. szerintem Dr. Luke hazudik. Hiszen Kesha miért hazudna ilyet? Szó szerint a világnak hazudna..
Ha Kesha tényleg igazat mondd, akkor remélem Dr. Luke a pokolban végzi..
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 56.