Starity

Dr. Luke megszólalt: „Nem erőszakoltam meg Keshát”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 23. 17:33 #21
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Számomra már ez az egész mizéria követhetetlen, és nem tudom kinek higgyek, így inkább egyik félnek sem hiszek. Egyszer úgyis lezárul ez az egész, és azt úgyis megírják valahol. smileeee.gif
2016. február 23. 17:34 #22
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Azt bezzeg nem emliti, hogy a Sony lefizette a birot... Meg Kesha miert tenne kockara a karrierjet ha nem igazak a vadak?
2016. február 23. 17:35 #23
- törölt felhasználó -    
Mind két fél teljesen mást állít..Azaz ütik egymás szavát..Fogalmam sincs hogy most kinek van igaza.Lehet hogy Keshának vagy Dr. Luke -nak (producernek)vagy az is lehet hogy egyikőjük sztorija sem igaz..De ha az én véleményemet nézzük szerintem Kesha hazudik. Simán kinézem belőle hogy nem mond igazat..Ahogy elnézem a tavai évét.Elég gyérül futott az a bizonyos szekér/szekere..Semmi újat nem tudott felmutatni én kb: a TIMBER című számuk óta (pitbullal) semmit sem hallottam róla..Szóval az is lehet hogy csak direkt találta ki hogy magára vonja az emberek és a sajtó figyelmét...Viszont megmondom őszintén Kesha nem éppen a szívem csücske szóval érthető hogy miért adok a producernek igazat...
2016. február 23. 18:05 #24
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Nagyon sántít ez az ügy,mindketten mást mondanak,és azért Kesha miért vádolná meg azzal hogy megerőszakolta ok nélkül?De közben ez a Dr.Luke meg a feminizmusról beszél...Ki tudja az igazságot...
2016. február 23. 19:12 #25
FatAmyMermaid867
FatAmyMermaid867
visszatérő vendég
 
Státusz#ShoutOutToMyEx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 251619
Offline offline
Nem érdekel mit mond, felőlem mehet a francba ez a per, csak egy számít: Kesha karrierje
2016. február 23. 19:14 #26
fanni_györfi
fanni_györfi
 
StátuszNow you see me, now you don't
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.09.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 234293
Offline offline
hát nem tudom...tényleg nem ugyanazt mondják! persze mindketten logikus érveket mondanak, de akkor is..fura
2016. február 23. 19:35 #27
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Hát én már nem tudom kinek higyjek! Mindkettő ésszerűen érvel! Ami viszont biztos, hogy Kesha karrierje befuccsolhat, amit nem szabadna engedni!
2016. február 23. 20:16 #28
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Az a baj ezzel az egésszel, hogyha nem igazak Kesha vádjai, akkor is elég nagy csorba esik a producer hírnevén (a magánéleti dolgairól nem is beszélve, plusz egy ilyen ügy megviseli az embert lelkileg), ilyenek után nem sokan akarnának vele dolgozni..
Egyébként ha jól tudom most Kesha kizárólag ezért perel, hogy szabadulhasson a Sony-tól, a nemi erőszak "csak" indokként volt felhozva, nem az a per tárgya (meg azt is olvastam valahol, hogy Kesha egyszer már eskü alatt vallotta, hogy nem erőszakolta meg őt Dr Luke, aztán ki tudja mi igaz ebből az egészből).
2016. február 23. 20:48 #29
- törölt felhasználó -    
Vége lehetne már ennek a pereskedésnek..
2016. február 23. 21:10 #30
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Húú,hát itt mi nem igazán tudjuk eldönteni,hogy kinek van igaza,mindenesetre én Keshát nem olyannak ismerem,mint aki megvádolna egy embert ilyen szörnyűségekkel, ha nem tette meg...de hát kitudja?
2016. február 23. 21:33 #31
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Miért nem vagyok meglepve a hozzáállásotokon...
1 felhasználónak tetszik: Jody
2016. február 23. 22:02 #32
- törölt felhasználó -    
aaaaaaaaaaaadddddddaaaam
2016. február 23. 22:18 #33
- törölt felhasználó -    
Sellymee2003 : A Lényeget ki kell tudni ragadni biggrin.gif biggrin.gif
Egyébként engem annyira nem köt le az ügy,hogy most azon tanakodjak,hogy ki hazudik, vagy ki hazudik jobban, és még a média is elferdíti és kihagy dolgokat...majd megoldják,nyugalom.
2016. február 23. 22:49 #34
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Olyan jó, hogy itt mindenki jobban tudja, hogy mi történt igazából. Meg hogy nem látszott rajta. Jó, hogy nem ő a hibás, hogy nem mutatott jeleket, komolyan nem hiszem el. Hány és hány nő van, akiről még csak nem is lehet sejteni, hogy bántalmazzák, akár verbálisan vagy fizikailag. De amúgy meg sem lepődöm, hogyha megvádolnak egy férfit nemi erőszakkal, akkor nem a nőnek hisznek. NA PONT EZÉRT, nem mer felszólalni a bántalmazottak többsége, pont az ilyen reakciók miatt is, amiket ti itt leműveltek.
3 felhasználónak tetszik: Jody, janet7, Szandi0820
2016. február 24. 09:31 #35
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Elég fura h kesha azt állitja h meglett erőszakolva közben meg full kurvásan viselkedik. én szeretem keshát de nem vagyok elfogult vele szemben. És szerintem ez h meglett erőszakolva kamu, lehet ráhajtott a producerére aztán az vissza utasitotta és ebből jött a sztori de már vége lehetne. de az h ha igazságtalanul vádolja kesha a producert akkor keshának annyi, már mint innentől fogva taccs ra vágja az életét ez a szar..
2016. február 24. 11:23 #36
freedominyoureyes
freedominyoureyes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.17.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 248543
Offline offline
Jó mert ti olyan sokat tudtok a dolgokról
szégyen és gyalázat amit ide kitesztek és kommenteltek
Gondoljatok bele, hogy a nők 98%-a pont az ilyen dolgok miatt nem jelentik azt, hogy megerőszakolták őket. Rohadtul nem tudtok Kesháról!!! Úgyhogy bújatok el a sz*rotokban:DDDDD Szánalmas amit tesztek komolyan mondom... Ti tényleg azt hiszitek hogy tudjátok mi történt és ahogy cselekedett Kesha régebben az csak egy image volt?biggrin.gifD
Mára tiszta nőies, letisztult személyiség lett, de ugyanolyan örült, mint ahogy megszerettem!
Ha titeket erőszakolna meg a produceretek, lenne bátorságotok jelenteni? A Sony kijelentette, hogy itt a pénz beszél akkor meg mi a rézcsővel b*szott sz*rért szóljátok le Keshát?biggrin.gifD
Ássátok el magatokat élve vagy a faszom tudja... De feleannyit nem tettetek az asztalra mint Ő. Terjeng egy videó a TMZ által, ahogy Kesha azt HAZUDJA, hogy nem erőszakolta meg Dr. Luke-hozzáteszem a videó 2011-s és a mai technológiával észrevehetetlenül meglehet vágni és szerkeszteni, de pszichológus nem kell ahhoz, hogy lássa az ember, hogy hazudnak mert félnek.... Úgyhogy a negatív és ostromló kommentjeiteket tartsátok meg magatokban, Álszent patkányok,megnézem ti mikor fogjátok jelenteni, hogy megerőszakolt titeket valaki. Fiúknak szégyen, lányok meg nem merik bevallani... Kussoljatok.. és gondolkozzatok el magatokban.. hogy lenne-e bátorságotok KIÁLLNI AZ ELLEN aki bántott és megerőszakolt titeket, mert szerintem nem!
Get a life...
2016. február 24. 13:49 #37
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Ez az egész sztori nagyon zűrzavaros, és már nem is tudom, hogy kinek higgyek. Az igazat biztos eltitkolja valamelyikük, de erről majd a bíróság dönt unsure.gif
2016. február 24. 14:12 #38
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (freedominyoureyes @ 2016.02.24. 11:23)
Jó mert ti olyan sokat tudtok a dolgokról
szégyen és gyalázat amit ide kitesztek és kommenteltek
Gondoljatok bele, hogy a nők 98%-a pont az ilyen dolgok miatt nem jelentik azt, hogy megerőszakolták őket. Rhadtul nem tudtok Kesháról!!! Úgyhogy bújatok el a s**rtokban:DDDDD Szánalmas amit tesztek komolyan mondom... Ti tényleg azt hiszitek hogy tudjátok mi történt és ahogy cselekedett Kesha régebben az csak egy image volt?biggrin.gifD
Mára tiszta nőies, letisztult személyiség lett, de ugyanolyan örült, mint ahogy megszerettem! 
Ha titeket erőszakolna meg a produceretek, lenne bátorságotok jelenteni? A Sony kijelentette, hogy itt a pénz beszél akkor meg mi a rézcsővel b*****t s****t szóljátok le Keshát?biggrin.gifD
Ássátok el magatokat élve vagy a f***m tudja... De feleannyit nem tettetek az asztalra mint Ő. Terjeng egy videó a TMZ által, ahogy Kesha azt HAZUDJA, hogy nem erőszakolta meg Dr. Luke-hozzáteszem a videó 2011-s és a mai technológiával észrevehetetlenül meglehet vágni és szerkeszteni, de pszichológus nem kell ahhoz, hogy lássa az ember, hogy hazudnak mert félnek.... Úgyhogy a negatív és ostromló kommentjeiteket tartsátok meg magatokban, Álszent patkányok,megnézem ti mikor fogjátok jelenteni, hogy megerőszakolt titeket valaki. Fiúknak szégyen, lányok meg nem merik bevallani... K*ssoljatok.. és gondolkozzatok el magatokban.. hogy lenne-e bátorságotok KIÁLLNI AZ ELLEN aki bántott és megerőszakolt titeket, mert szerintem nem!
Get a life...



Te meg sürgősen változtass a primitív és közönséges közlésmódodon.
Egy dolgot nem bírok elviselni: amikor valaki úgy fogalmaz és szid másokat mint ahogyan azt Te is tetted.
Gondolkozz el azon, hogy másokat most küldtél el a halálba - szimplán azért, mert nem mondták ugyanazt, amit te.
Egyszerűen ez a viselkedés a gusztustalan. Felfogtad egyáltalán, hogy miket írtál? Ássuk el magunkat, kussoljunk be? Áruld el, kérlek, veled így bánnak máshol? Csak ez az egyetlen indok, hogy te ilyen stílust megengedsz magadnak.

A régebbi kommenteket elnézve, sokan nem értünk egyet, még is, azonban a többségnek - sajnos, csak a többségnek - ment a rendes, emberi stílus.
Ebben a témában ugyanúgy nem vagy szakember mint közülünk senki sem - őszintén, sajnálom, hogy Te valahol ezt a "jó modort" kapod és látod, kívánom, hogy fejezzék be ezt a stílust veled szemben/közeledben. Attól, mert anonim vagy és ez az internet, ugyanúgy EMBEREKKEL beszélsz.

U.i.: egyáltalán hogy engedték neked ezt a kommentet elküldeni? Nem győzöm kicsillagozni a szöveget. ("Felhívjuk figyelmedet, hogy sem a sztárokat, sem a felhasználókat nem sértheted meg az üzeneteddel!" Starity)
2016. február 24. 14:58 #39
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Habibi teljesen igazad van a kis dackorszakát élő kommentelőnnkel szemben! Valószínűleg kamaszodik szegény, vagy nő a foga... Ámbár ezzel úgysem tudsz mit csinálni, sajnos tapasztalatból mondom. Na mindegy. Keshával kapcsolatban....nagyon nagyon meglepődtem ezen az eseten, nem is hallottam róla egészen mostanáig, megdöbbentő, viszont egyet kell hogy értsek azzal, hogy az éremnek két oldala van, és nem tudhatjuk, hogy mi az igazság...Reméljük mihamarabb tisztázódik az ügy, mást nem is mondok, majd csak akkor, ha többet lehet megtudni.
2016. február 24. 15:54 #40
PinkPrincess
PinkPrincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 314
Csatolások: 0
Azonosító: 123580
Offline offline
Akik Keshának hisznek azokat emlékeztetném arra a pillanatra,amikor egy ideig Kesha nagyon büszke volt Magyar származására és utána milyen hisztit lecsapott mikor kiderült,hogy igazából róma származású biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 58.