Starity

Folyamatos lelki terrorban tartják Louis Tomlinson kisfiának édesanyját

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 28. 11:59 #101
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Idézet (Vikikee4 @ 2016.02.28. 01:49)
A hatalma 1D fanok... hány éves is a nagy többség?
Néha elgondolkodom, hogy a fanok egy része mit gondol. Hogy ha majd Ők elkezdik szidni meg fenyegetni a kedvencük barátnőjét, akkor majd szétmennek? Sajnos ez nem így megy... (családomban is vannak hasonló kapcsolatok). Sajnos a szerelem, vagy az, hogy az emberek miként éreznek egymás iránt sokkal erősebb, mint néhány hisztiző ember. Ha nem Ő az apa? Az Ő dolguk. Louis szereti a gyereket? Szeresse! Legalább ennyi öröme legyen ebbe a nyomorult világban... már látom lelki szemeim előtt, ahogy a feldühödött 1D fanok megverik, mert nem az övék/biztos nem Louis-é vagy ilyenek.
Ha valaki szeret valakit, akkor miért nem fogadja el, hogy boldog? Special, amikor megtudtam, hogy Benedict Cumberbatch (egyik kedvencem) apa lesz, akkor örültem neki, hiába nem csíptem a feleségét. Sőt, eszem ágában nem volt sértő kommentet írni nekik! Inkább gratuláltam.
Nem vagyok 1D fan, de amikor meglátom az ehhez hasonló cikkeket, örülök is, hogy nem tartozom a rajongótáborukba smileeee.gif
Természetesen mindenkinek megvan a maga véleménye, ezt tiszteletben tartom. Ez a véleményem, tartsátok ti is tiszteletben smileeee.gif
Ó, illetve, akinek nem inge, az úgysem veszi magára wink.gif

Mennyire igaz meghajolo.gif
2016. február 28. 14:10 #102
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Kincses Bogi @ 2016.02.27. 20:25)
dry.gif  dry.gif  dry.gif  dry.gif  reklamalo.gif  mad.gif

csak nem biztos hogy ez igaz
2016. február 28. 15:10 #103
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
Egyrészről sajnálom, másrészről meg miért csináltatta fel magát akkor, ha tudta hogy Louisnak, és az egész bandának ugyebár nem kis rajongótábora van... Ha meg igaz hogy Louis nem csináltatott tesztet, egy bazinagy barom, már elnézést a nyers megfogalmazásért..És az előző kérdésekre; Nem, nincsenek együtt smileeee.gif
2016. február 28. 17:07 #104
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ez sokat megmutat a Directionerek agyi szintjéről. (Kinek nem inge...)
2016. február 28. 19:02 #105
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Szerintem nem a Directionerek bántják.
2016. február 28. 19:46 #106
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
Jesszusom.... milyen elb@szott, beteg érzéseik és gondolataik vannak az ilyen embereknek.
2016. február 28. 20:31 #107
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Louis-nak üzenem, hogy már régen feltalálták az óvszert... Ha már hirtelen felindulásból d*gni támad kedve legalább védekezzen. Egyébként Én Louis jelenlegni barátnőjét Danielle-t sajnálom leginkább. Nem lehet könnyű neki elfogadni hogy egy másik nőtől van gyereke. Brianna és Louis között ez egy életre szóló kötelék. Brianna meg majd zsepi helyett azzal a pénzzel törli meg könnyes szemeit amit majd Louistól kap gyerektartásként. Anyagi gondjai nem lesznek, az már tuti biztos.
2016. február 28. 21:17 #108
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nem a Directionerek, hanem a beteg állat Larry Shipperek!!!!!!!
2016. február 28. 23:41 #109
MrsHoran2001
MrsHoran2001
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.18.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 243927
Offline offline
Beteg állat vagy te! Ugh, ha nem vetted volna észre, a Larry shipperek magasról leszarják Brióst.
2016. február 29. 06:40 #110
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Akinek nem inge..... tartja a mondás. Te magadra vetted! Te sem vagy különb! És igenis a Larry fanok a legkegyetlenebbek. Már Louis anyját is betámadták, mert az unokájáról mer írni. Gusztustalanabbnál gusztustalanabb dolgokat lehet olvasni pont ezektől a normálatlanoktól! Beteg az aki teljesen ártatlanok halálát kívánja! Az ilyen megkapja majd a magáét az élettől!
2016. február 29. 08:22 #111
singeeeer
singeeeer
visszatérő vendég
 
Státusz"If we give a little love, maybe we can change the world".
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.01.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 57
Azonosító: 253669
Offline offline
Szegény nő... nem hiszem el, hogy a directionerek nem képesek együtt érezni vele.. most szült egy csodálatosan aranyos kisbabát, és azzal kell foglalkoznia, hogy egy csapat idióta, beteg rajongó zaklatásait elhárítsa. Komolyan??? Senki nem érzi magát hülyén amiatt, hogy egy ártalmatlan nő és a kisfia életét keseríti meg a hülyébbnél hülyébb megszólalásaikkal??
Ezek a Larry fanok meg... ehhez komolyan már nem is tudok hozzászólni.. Hogy lehet valaki olyan szinten beteg, hogy egy ilyen hülyeségeken lovagoljon cikkről cikkre? És lehet szó akármiről; mindig csak Larry!!

Értetlenül állok az idióta emberek előtt.. és ez elszomorít
2016. február 29. 08:55 #112
- törölt felhasználó -    
egyem is meg de aranyos a kicsi,egyesek meg akkora egy gusztustalan idióta,miért kell őket bántani,az ilyenek nem is igazi rajongó,mert hogy ha az lenne akkor nem bántaná őket hanem örülne nekik
2016. február 29. 09:15 #113
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Sajnálom, de nagyon!! sad.gif
2016. február 29. 11:05 #114
FatAmyMermaid867
FatAmyMermaid867
visszatérő vendég
 
Státusz#ShoutOutToMyEx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 212
Csatolások: 0
Azonosító: 251619
Offline offline
Kik azok akik egyáltalán úgymond „hazugnak" nevezik Louist? Megkérdőjelezik azt is hogy a baba létezik...
És sz*rnak arra hogy mivan hogyha a baba talán mégis létezik és van neki anyja! Minek lelki terrorban tartani ezeknek a szamaraknak egy édesanyát... Valami rosszat tett velük vagy mivan? Nem értem ezeket az embereket.
2016. február 29. 15:40 #115
Loveoned
Loveoned
új tag
 
StátuszSzeretem a One Direction-t és még másegyebet is csak a 1D-t a legjobban. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.16.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 251665
Offline offline
Freddie létezik és nem kell bántani a családját attól mert még nem úgy vannak együtt a szülei mint másnk (akik nem váltak szét). Louis döntése volt az is hogy kell neki a gyerek mert azért egy dns tesz mégsem ártana. De ő dönti el ha nem akar mert a saját fia lesz akkor is mert ő neveli fel, és akkor ő lesz az apja. Ha ők így boldogok akkor a fandomtól az a mimimum hogy ők is örülnek neki. Attól mert még szünet van, a fiúk ugyanúgy léteznek és ugyanúgy hatással vannak rájuk a rajongók. Most inkább tartanunk kellene bennük a lelket hogy tudják hogy érdemes visszatérni '17-be!!!! Ami Larryt illeti..... sosem hittem hogy létezik. Mért nem lehet leállni azzal hogy Lou és H járnak... Larry igazi.... Hát nem. Majd mindenki magának eldönti hogy kivel jár és kivel nem!!!! Miért kell Larryt is belekeverni? Én boldog vagyok amiért Lou is és Briana!!! <3 Mindenkinek van magánélete nem kell belekveredni!!! Ha úgygondolják, akkor majd elmondják amit akarnak amit nem azt meg nem kell mindenáron megtudnuk ha ők nem szeretnék!!!!! Huh kicsit hosszú komment lett :* <3
2016. február 29. 16:43 #116
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Vártam pár napot, hogy írjak véleményt erről, mert szerintem ez az egész dolog összetett egy kicsit. Egy kicsit mindenkinek igaza van, egy kicsit mindenki hibás... Én azt a tábort erősítem, akik azt vallják, hogy Freddie él és Louis fia. Nem tudom, hogy mennyire sokan vannak akik osztják a nézetem, de remélem, hogy nem olyan kevesen, mint amennyire ez most látszik.
Nagyon nagy szemétség, hogy bántják Briannát, de még nagyobb, hogy egy ártatlan gyermeket. Louison látszik, hogy sokkal boldogabb mostanában és engem ez speciel boldoggá tesz, hiszen szeretem Őt,azt akarom, hogy boldog legyen.
Viszont! Ebben az egészben hibás még Biranna és Louis is! Miért teszenek ki annyi képet a gyerekről?
Még Kim Kardashian sem mutatta meg olyan hamar a gyermekét, mint ők! Pedig aztán a Kardashian családról aztán elmondható, hogy elég gátlástalanok!
Hogyha talán nem osztanának meg minden héten képeket a fiúról, akkor talán nem érné Őt annyi bántás!
Bár elítélem amit tesznek, azt méginkább undorítónak tartom,hogy az emberek a számítógépük mögött ülve gyűlölködő kommenteket írnak egy számukra ismeretlen hölgynek.
2016. február 29. 18:46 #117
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
nem tudom sajnálni a csajt miközben freddie-vel zsarol ki louis-tól még több pénzt (és hogy danielle ne lehessen a gyerekkel)
2016. március 01. 17:46 #118
Sweet Chocolate
Sweet Chocolate
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 237636
Offline offline
Én ezt az egészet nem értem.Miért feküdt le vele ha nem is akart tőle semmit?Na de most nem ez a lényeg,mert attol függetlenül nem volt szép ilyeneket irogatni,de azért szerintem az hogy a directionerek voltak kicsit magas kilyelentés.
2016. március 03. 22:45 #119
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
Hála a sok Larry Stylinson fannak, és a sok elvetemült rajongónak aki azt hiszi egyszer a feleségük lesz. Szerencsétlen gyerek semmiről nem tehet, de máris mennyien utálják.. Szívtelenek, kívánom hogy velük is ez történjen ha lesz egy gyerekük! sad.gif Lehet védekeztek, ez nem úgy megy. Az meg, hogy lefeküdt velem édes Jó Istenem... Fele ember (tisztelet a kivételnek) aki bántja ugyanúgy volt már egy éjszakás kapcsolata. Akinek meg nem, az is követett már el hibákat.. Habár kétlem, hogy Briana ezt a kis tüneményt hibának gondolná, hisz mint anya, nyilván Freddie lett az egyik legszebb dolog az életébe, de sajnos néhányan ezt is elrontják. Amúgy meg fogalmunk sem lehet mi zajlik ott, nyilvánvaló volt, hogyha még nem is igaz mindig lesznek pletykák arról, hogy Briana pénzt zsarol ki Louistól. Nem tudhatjuk, de információk hiányába senki se ítélkezzen! Aki meg bánt egy ennyi idős kisbabát, az meg szégyellje el magát és innen üzenem: kellemes időtöltést a pokolban. És ismétlem: tisztelet a kivételnek! smileeee.gif
2016. március 03. 22:48 #120
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
FatAmyMermaid867 egyetértek! Nonszensz az egész. Milyen érzés lenne nektek, hogyha 9 hónapig a szívetek alatt hordanátok egy gyereket, majd azt mondanák hazudsz és nem is létezik? Semmit nem tett semelykőtök ellen, de ti a kutyátokkal szebben beszéltek! Nézzetek magatokba! smileeee.gif Sok sok pacsi azoknak a Directionereknek akik kitartanak Louis és Freddie mellett! smileeee.gif <3
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok