Starity

A TV2 elbocsátotta Vujity Tvrtkót

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 26. 14:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hazánk második legnagyobb kereskedelmi csatornája Vujity Tvrtko elbocsátása mellett döntött nem sokkal azután, hogy írásos figyelmeztetésben részesítették.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 26. 15:52 #2
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
Nem igazan ertem hogy egyesek miert vannak ugy ezert az emberért...jol meg mondta Vujity.de a ZH eleg durva hogy 19 eve dolgozott a TV2-nel es kirúgták...
2016. február 26. 16:24 #3
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
Én sem szeretem a Berkit, sőt.. de egy műsorvezető akkor sem mondhat ilyeneket, amatőr dolog volt felőle. És nem ez volt az első alkalom.. egyszer már Kiszel Tüncikével is eljátszotta ezt, szóval én szerintem megérdemelte. Egy elvileg "profi" műsorvezető legyen már annyira értelmes, hogy magában tartja a véleményét egy olyan emberről akit nem kedvel...
2016. február 26. 16:39 #4
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Hát ez durva. Sajnálom.
2016. február 26. 16:39 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Rendkívül sajnálatos tény, hogy elbocsátották. Egy valamire való, igazi riporter, aki fontos témákról beszél/beszélne, ha hagyják/hagynák. pardon.gif Persze nem volt valami diplomatikus és profi, hogy ezt így élő adásban dobta be, de gondolom tele lehetett a hócipője, és még meg is értem. Nem is tudom már ki mondta annak idején a Heti Hetesben, Verebes, vagy Havas, hogy "Magyarországon szólásszabadság van. Külföldön szólás után is szabadság van. " Valahogy így. Én pedig azt szoktam mondani, hogy az igazságért senki nem fizet, legfeljebb az, aki ki meri mondani. De az keményen megfizet érte. Köszönöm, TV2, hogy ezt alátámasztottad. Csak így tovább. biggrin.gif (It was irony. For sure.)
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 26. 17:04 #6
- törölt felhasználó -    
Kicsit sem érzem hogy nincs igazuk hogy kirúgták.. Oké hogy bele mondja a szemébe sőt én tisztelem őket de nem élő adásban kellene .. És hát magának kereste .. Akik meg Fikázzák Krisztiánt nem az hogy megértem de nézzenek már magukba .. Semmi baj hogy el mondja a véleményét hisz mindenki szabad ember ..
2016. február 26. 18:03 #7
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Az maradt, aki nagyobb nézettséget hoz. Ha valakinek ez kell, nézze. Szimpla üzlet.
2016. február 26. 18:09 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Attól függetlenül ,hogy Berki nem tartozik a kedvenceim közé most az ő oldalán vagyok, kedves Balogh Szilárd úr meg ne sza..on oda ahol eszik. A műsor amit vezetett nem egy komoly politikai műsor volt celebek színésznők voltak nagy általában a vendégek ezt ő is tudta nem most kéne játszani a nagy újságírót. Talán a pár nappal korábbi Demcsák bírósági tárgyalás miatt akadt ki de még ha ez is a helyzet visszafoghatta volna magát
2016. február 26. 18:26 #9
- törölt felhasználó -    
Hát, hogy őszinte legyek, Vujity-nak 100% igaza van. És inkább ezt a nagyképűt, "nem teszek le semmit az asztalra, de attól valaki vagyok" -at kellene már kirúgni. Nagyon becsülöm, hogy Vujity legalább őszintén a szemébe elmondta az igazat, nem úgy mint egyesek, hogy nyaliznak ennek-annak. Ezért is tartom nagyra ezt az embert. De akkor sem kelletett volna kirúgni. Nem fair.
2016. február 26. 18:32 #10
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Grace Benning, teljes mértékben egyet értek! Valamint fel merte szólítani a milliomos (bocsánat, nem vagyok képbe a vagyonával, de akár milliárdos) Andy Vajnát, hogy jótékonykodjon. Oké, ő a csatorna tulajdonosa, de sosem értettem, mi a baj az őszínteséggel.Valamint nem azt mondta, hogy nem szereti Berkit, csak hogy nem szereti a valóságshowkat meg azt a műfajt, amit Berki képvisel. És Vujity őszinte volt és nem sértő. (Én sem sértődnék meg, ha valaki nem ért velem egyet és ezt Berki sem tette)
2016. február 26. 19:05 #11
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Én mindenképpen Vujity Tvrtko mellett állok!
2016. február 26. 19:16 #12
Juanita
Juanita
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.03.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 3927
Azonosító: 250324
Offline offline
Megérdemelte! Én egyikőjüket sem szeretem, sem Berkit, sem pedig Vujity Tvrtkot, de ez azért túlzás volt, hogy élő adásban így viselkedjen valaki. A véleményét, nem tetszését kinyilváníthatta volna négyszemközt is, kamerán kívül!
2016. február 26. 20:20 #13
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Tv2 jobban politikai TV csatorna nem is lehetne, szörnyű ami Magyarországon történik.
2016. február 26. 21:34 #14
Hollywood
Hollywood
visszatérő vendég
 
Státusz~A girl has no name~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 179378
Offline offline
Kezdjük ott hogy olyan embert imád a magyar közönség aki csalt meg minden én így tudom ... És vk mert valamit mondani és nem csak jópofiskodni ... Nem bírom egyiket se de most le a kalappal ! Nem volt diplomatikus de ne mondja azt Berki hogy nem ismerték meg szánalmas megismerték és féltek az arcába mondani a tényeket és most itt valaki elmondta amit azoknak kellett volna elmondaniuk akiket kérdezgetett Berki és nem pedig az egoizmusát növelni. Mert azt hiszi hogy ő szent és sérthetetlen!
2016. február 27. 00:06 #15
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
nem tudom mit mondjak... biggrin.gif
2016. február 27. 09:17 #16
- törölt felhasználó -    
Vujity Tvrtkónak most nem adok igazat! Ilyet nem lehet csinálni... Az egyik a tulajdonos, a másik meg egy közszereplő! Mondom úgy, hogy egyiket sem szeretem, de azért nem kell lejáratni őket...Talál majd új állást bizonyosan! smileeee.gif
2016. február 27. 10:09 #17
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Mik mennek mostanság a TV csatornáknál.. és még mik fognak lenni.
Sajnálom azért szegényt. Reméljük hamar kap új állást.
2016. február 27. 10:27 #18
- törölt felhasználó -    
Én még azt sem tartom kizártnak hogy Tvrtko ezt szándékosan provokálta ki.Amit ő képvisel ezek a tényfeltáró és oknyomozó riportok már nem igazán illenek a TV2 jelenlegi elképzeléseibe lehet a színfalak mögött ellentétek voltak a csatorna és Tvrtko között és mivel a TV2 zászlóvivő műsora ez a Édes élet szenny.Eezért Tvrtko a felgyülemlett haragot levezette ezen a Berki krisztián nevű média bűnözőn! Jól tette egy médiában szereplő személynek mint Tvrtko sose késő észhez térni valószínű kiábrándult ebből az egész mocsokból amit a kereskedelmi csatornák csinálnak. Szerintem rövid időn belül fel fog bukkanni más csatornánál.Az meg hogy nem viselkedett profin szerintem néha nem árt ha végre valaki kimondja amit nem csak ő hanem nagyon sokan gondolnak mivel te és én nem tudjuk ezt Berki Krisztiánnak soha megmondani személyesen ezért nyilván a riporternek kell meg tenni mindezt! smileeee.gif Hááá ő bevállalta sokat nem ért el vele mivel őt kirúgták Berkinek meg továbbra is egyre ijesztőbben nől a "befolyása" a médiában!
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. február 27. 11:17 #19
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Nem is tudom hol is kezdjem el mert nem igazán ismerem ezeket az embereket. Azonban Vujity Tvrtkoról már régebb óta tudok hisz 19 éve mindenki láthatja a TV2-n. Berki Krisztián az meg ki? Kérdem magamtól hogy ő vajon hogyan került be a médiába mert hát nem igazán tudom de nem is érdekel. Azonban egy olyan embert kirúgni az állásából aki 19 évet szentelt a TV2-k az nem szép dolog. Berki Krisztián mondta hogy szólásszabadság van szóval ezért nincs jóga megsértődni mert Vujity Tvrtko előtte személyesen meg mondta a véleményét. Amit pedig Andy Vajnáról mondot vagy kérte Vujity Tvrtko azt meg szerintem nagyon is jól csinálta. Sosem értetem hogy akinek van pénze miért nem jótékonykodik többet hisz annyi beteg és éhező kisgyerek van a világon miért nem segítenek nekik azok akiknek van pénzük?!
2016. február 27. 11:36 #20
cikk író
cikk író
 
Státuszwe are the protagonists of the world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.23.
Hozzászólás: 527
Csatolások: 32
Azonosító: 244086
Offline offline
Oké...
:/
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok