Starity

A TV2 elbocsátotta Vujity Tvrtkót

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 27. 16:22 #21
- törölt felhasználó -    
Látom nagyon megoszlanak a vélemények. Személy szerint nem csípem Tvrtkot, de a mostani kifakadását valahol mégis meg tudom érteni, - helyesebben meg tudnám érteni, ha magánember lenne, nem pedig egy olyan valaki, aki celebekkel jó pofizik nap mint nap.
Az adott ügyről azt gondolom, hogy aki több évtizede a médiában ténykedik attól igazán amatőr dolog élő adásban ez a fajta kifakadás. Gondolom már napokkal előtte tudta, h. Berkivel lesz riportja(?), és ha nem volt ínyére a herevasalásról(?) vagy a saját kislányának lesmárolásáról(?) beszélni, is fel tudott volna készülni kellőképp, h. elkerülje a számára nem kívánatos témákat. Esetleg ráébreszthette volna az alanyát mennyire nem jó dolog ezt + azt csinálni, milyen veszélyei vannak a lányára nézve is, stb... egyszerűen beégethette volna anélkül, hogy ilyen kellemetlen szituációba keverje magát. Műsor előtt után is közölhette volna vele és a szerkesztőkkel, h. mit gondol róla és a viselt dolgairól, de kamerák előtt élő adásban, ahol nincs lehetőség a kivágásra elégé meredek volt. Meg is lett az eredménye. A másik, hogyha ennyire lealacsonyítónak tartja, h. celebekkel diskuráljon, akkor mért vállalta el a műsorvezetését egy félig-meddig bulvárműsornak? Ezzel nem pont magát köpi szembe és azt, amit "képvisel"? A milliókat, amit havonta kapott gondolom nem eszerint osztályozta.
2016. február 27. 19:13 #22
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Tvrtkot abból a szempontból megértem,hogy nem-ő sem-szereti Berki Krisztiánt,de valóban nem egy élő műsorban kéne ilyeneket mondania. Ez hozzátartozik ehhez a szakmához,ennyire személyes véleményt nem kellett volna nyilvánítania.
2016. február 28. 10:28 #23
Cukorkaaa
Cukorkaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.03.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 251370
Offline offline
OceanSoul egyetértek veled!
2016. február 28. 13:15 #24
- törölt felhasználó -    
Megértem Tvrtkot, de ezt nem egy élő műsorban kellet volna előadnia.
2016. február 28. 13:24 #25
- törölt felhasználó -    
Abszolút egyetértek Tvrtkoval, csak őszinte volt és nem smúzol senkinek. Ez a herevasalt, agyamputált Berki lenne az etalon? Meg a pocokképű Andy Vajna? Ennyi az emberek igényszintje?
2016. február 28. 14:41 #26
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Végre valaki megmondta ennek az öntelt alaknak a véleményét biggrin.gif A bejátszott videóban is biztosan felismerték, csak nem merték az igazságot a szemébe mondani biggrin.gif Csak az a baj, hogy Tvrtkónak is lehetett volna több esze, hogy mikor is közölje Berkivel a véleményét. Bár gyanítom, tudatosan tette mindezt...
2016. február 28. 17:31 #27
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Nem értem az embereket. Végre valaki nyíltan kimeri mondani a másikról alkotott véleményét vele szemben ülve, és ez a válasz rá? Tvrtko már évek óta az egyetlen - Azurák Csabi mellett - olyan műsorvezető, akit kedvelek a TV2-n, pedig már a Napló műsorról való eltüntetése után nem is nézem a csatornát. Már 2-3 éve semmi értelmes nem megy azon a csatornán, kivéve a filmeket, amiket tele raknak reklámokkal. Ez a Berki meg kicsoda, hogy az ő szidalmazása miatt kellett kirúgni? Ráadásul azonnal hatállyal? Valószínűleg nem véletlen, inkább direkt csinálhatta ezt Tvrtko, hiszen egy műsorvezetőnek tisztában kell lennie a dolgokkal. De nem is baj. Menjen át az RTL-hez, és akkor legalább jó élete lesz ott.
Egyébként pedig én sem akarom elhinni, hogy nem ismerték fel. Én is felismerem ha 200 kg tömény baromság jönne velem szembe, akiket a hírekben is látok... dry.gif
2016. február 28. 20:54 #28
Rékusiqa2000
Rékusiqa2000
visszatérő vendég
 
StátuszEnough is Enough !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.23.
Hozzászólás: 268
Csatolások: 0
Azonosító: 162574
Offline offline
Egyetértek Tvrtkoval, nagyon is igaza volt. Tulajdonképpen miért is rúgták őt ki? Az igazság miatt???
2016. február 28. 21:00 #29
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
Többek között Berki miatt sem nézem a tv-t. Nekem ez az ember irritálóan közönséges, lelki szegény és indokolatlanul nagyképű. Igazából ezt az embert főleg csak sajnálni tudom és kifejezetten örülök neki, hogy valaki végre nyíltan a szemébe mondta a véleményét.
2016. február 28. 22:19 #30
dori08
dori08
 
Státusz#kisskisss
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.15.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 57
Azonosító: 149299
Offline offline
Szerintem ez az egész reklámfogás, megrendezett műbalhé. Tvrtko meg majd visszajön:)
2016. február 29. 08:36 #31
singeeeer
singeeeer
visszatérő vendég
 
Státusz"If we give a little love, maybe we can change the world".
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.01.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 57
Azonosító: 253669
Offline offline
Csak a médiának kellett ez a balhé.. Semmi nem igaz belőle..
Berkiről annyit, hogy az életformája az egyetlen, amivel nagyon nem tudok azonosulni, és szerintem fura és primitív dolgokkal hívja fel magára a figyelmet... Viszont humoros fickó, és riporterként meg műsorvezetőként is láttam már, és akként megállja a helyét.
Vujity Tvrtko egy fura ember, számomra irritáló, és ezt a dolgot, amit itt művelt, szükségtelennek gondolom, pont ebből is látszik, hogy ez egy színjáték volt. Ha mégsem, akkor pedig megérdemelte, hogy kirúgják.. Mindenkinek lehet véleménye, de élő műsorban, ilyen módon kifejteni ezt, egy elég éretlen dolognak tartom, és csak figyelemfelkeltésnek tudom titulálni.
2016. március 02. 23:34 #32
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Sok helyről hallom mostanában Berki Krisztián nevét,de kérdem én..ki a halál ez? :'D
De régóta nem nézek már tvt xD
Bár Tv2-t amúgyse néztem.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok