Starity

Óriási magyar siker: Oscar-díjat nyert a Saul fia!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 29. 10:54 #21
Astoria
Astoria
új tag
 
StátuszLa vie est difficile,mais tres magnifique :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.04.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 230834
Offline offline
Waaaaa, vegig izgultam az ejszakat, alig vartam, hogy ez kovetkezzen es amikor mondtak, hogy az Oscart kapja, hat en konkretan majdnem leragtam a kormeim. Aztan kimondtak, hogy Saul fia es bogtem oromomben. Nagyon megerdemeltek es a beszede is nayon ott volt. Szivbol gratulalok neki/k es kivanom, hogy a jovoben tovabbi ilyen sikereket erjenek el♡
2016. február 29. 11:00 #22
Solanne
Solanne
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=pvP_OwVSFpk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.18.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 240487
Offline offline
Gratulálok mindenkinek smileeee.gif
2016. február 29. 11:04 #23
Solanne
Solanne
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.youtube.com/watch?v=pvP_OwVSFpk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.18.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 240487
Offline offline
Én is Sylvester Stallone-ra számítottam a Legjobb férfi mellékszereplő díjánál smileeee.gif
2016. február 29. 11:08 #24
- törölt felhasználó -    
Gratulalok
2016. február 29. 11:10 #25
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Én akkor kaptam majdnem szívrohamot, amikor kisétált Sofia Vergara, aki kolumbiai és volt egy kolumbiai film is.Ha mondjuk Rachel Wieszt küldik ki, akkor nyugodtabb lettem volna
2016. február 29. 11:57 #26
- törölt felhasználó -    
Gratulálok. Bár a műsort élőben is végigkövettem, jó érzés volt cikkben is látni ezt a kiváló eredményt. wink.gif
2016. február 29. 12:45 #27
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Annyira boldog voltam, amikor hallottam reggel a hírt! A sikereinktől kellene hangosnak lennie a sajtónak, nem a pszichopata vezetőinkről... Plusz Leo is megkapta az Oscart, amiért hatalmas kampányok folytak online körökben biggrin.gif -

És most egy perc néma csöndet azoknak a mémeknek, amik Leo és az Oscar kapcsolatáról szóltak biggrin.gif rohog.gif
2016. február 29. 12:46 #28
Zsoki93
Zsoki93
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.17.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 253256
Offline offline
Hatalmas gratulációm a csapatnak. Annak a csapatmak akik nélkül nem jött volna mindez létre! Büszke vagyok! Nagyon büszke! smileeee.gif További sikereket kívánok a jövőrenézve! Úgy érzem itt még nincs vége smileeee.gif

Leonardo DiCaprio ♡♡♡♡♡♡♡♡ a szívem boldogabb volt abban a pillanatban mikor kimondták a nevét! Köszönöm Istenem )♡

És Kate Winslet milyen aranyos volt,ilyen egy igaz barát,aki jobban örül a te sikereidnek mint a sajátjának. Imádom mindkettőjüket ♡
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. február 29. 12:49 #29
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2016.02.29. 10:49)
Véleményem szerint a díjazottak jogosan kapták meg a szobrocskát, Leonak viszont már pár évvel ezelőtt meg kellett volna kapnia, ez inkább már azon múlt, hogy az emberek vágyát kielégítsék.
Nagyon örülök, hogy ő is megkapta a megérdemelt szobrocskát, de idén nem őt illette volna. Ha a Revenantban nyújtott alakítását nézzük, tényleg le a kalappal előtte, viszont nem feledkezhetünk meg a többi jelöltről sem.
Szvsz ez most az Akadémia részéről olyan lépés volt, amit az emberek el is vártak, viszont abban az esetben Leo alulmaradt volna, ha nem nekünk, nézőknek akartak volna kedvezni.
A Saul fiáról pedig az a véleményem, hogy a film témája ellenére igen is megérdemelte a díjat. Az emberek nagy százalékban nem képesek elvonatkoztatni a filmben látottaktól és attól, hogy mennyit jelent ez a magyar filmiparnak. Tény, hogy egy ilyen elismervénnyel a kezünkben több lehetőségünk adódik, hogy minőségi mozit gyártsunk. Sosem a színészekkel volt a baj, hanem azzal, hogy a legtöbb magyar film forgatókönyve fabatkát sem ért. És igen, a Saul fia olyan témát dolgoz fel, amiről már készült számtalan film, de úgy gondolom, hogy egy SOS szerelem!-féle valamivel hülyeség lenne próbálkozni. Vagy rosszul látom? biggrin.gif
Végül pedig muszáj írnom arról, hogy egy picikét csalódott vagyok, hogy nem Tom Hardy nyerte el a legjobb mellékszereplőnek járó díjat. Mondjuk számítottam rá, csak azt gondoltam, Stallone lesz az, aki beelőzi.
Viszont Tomnak még van ideje bizonyítani, már nagyon érik neki az ilyen kaliberű elesmerés, de még egy picit be kell érnie. Nagyon tehetséges színész, ezt a jelölés is mutatja, s úgy gondolom, ha továbbra is hozza az eddigi színvonalat, jövő évben, esetleg az utána következőben már ő is gazdagabb lesz egy Oscarral.
Úgy gondolom, megérte ez az ébren töltött 6 óra, nagyon tetszett a műsor, nekem ez volt az első, amit ténylegesen néztem is, pozitív élmény volt, már most várom a következőt! biggrin.gif


Lehet, hogy sok film feldolgozta már a holokauszt témáját, de maga Nemes Jeles László nyilatkozta, hogy a Saul fiának nem az volt a célja, hogy az embereket megríkassa. Nem egy klasszikus holokauszt filmet készített.
2016. február 29. 13:08 #30
jen43
jen43
visszatérő vendég
 
Státusz:) zenét hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 0
Azonosító: 145692
Offline offline
Gratulálok a film alkotóinak tiszta szívből! Bár nem láttam mèg, ez a film biztos zseniális,hiszen az Oscar-díjon kívül mèg rengeteg másik díjat is nyert ez az alkotás! Gratulálok mèg egyszer, megèrdemeltèk ezt a díjat! Leonardo DiCaprionak is örülök, megèrdemelte ezt a díjat már!
2016. február 29. 13:11 #31
cclassy
cclassy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.20.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 254185
Offline offline
Nagyon örülök, hogy ez a film is megkapta a megérdemelt jutalmat. Bár már Cannesban is sok elosmereskapot szerintem ez tette fel az "i"-re a pontot. Ami Leot illeti, neki nem evvel a filmmel kellett volna nyernie. Egy alapból fantasztikus színész, aki már a karierje elején kiérdemelte volna a szobrot. Viszont ez a film nem volt annyira maradandó, hanem az eddigi munkái együtt hozták neki össze az Oscart. De végre ő is megkapta, ami már régen megillette volna, szóval gratulálok Leo!!!
A magyar sikerhez még annyit, hogy igenis vannak olyan emberek, akik képesek azt a bizonyos szintet hozni, ami a sikerhez kell. Nemes Jeles Lászlónak sikerült, remélem ennek hatására összekapja magát a magyar filmipar és nem csak szennyeket gyárt majd le. Igen, nehéz film volt, de ez egy teljesen más feldolgozása a történteknek, ami tényleg kiérdemelte ezt a sikert.
2016. február 29. 13:14 #32
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Gratulálok!!! Nem láttam még a filmet de már hallottam róla, ezek után már biztos megyek fogom nézni, hatalmas gratuláció
2016. február 29. 13:17 #33
- törölt felhasználó -    
Ennek nagyon örülök, gratulálok! biggrin.gif
2016. február 29. 13:18 #34
- törölt felhasználó -    
Csak így tovább Magyarok! biggrin.gif
2016. február 29. 13:32 #35
- törölt felhasználó -    
Igeen. Ezek vagyunk mink.
Így kell ezt csinálni.
Ez a film nagyon is megérdemelte a díjat. smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2016. február 29. 13:59 #36
- törölt felhasználó -    
Hagyjuk már ezt a sok holokamut. Én felnézek azokra az emberekre akik életüket adták a 2. VH-ban, de ez már sok. A csapból is ez folyik. Könyörgöm emberek magyarok vagyunk... 56? Kommunizmus? Ki készít róla filmet? Szánalom az a film, értelmetlen. Annyi holokausztos film van már, hogy már nem tudtakit kitalalálni. Örülök, hogy magyar nyert, de az Isten ádja már meg, legalább egy 56-os filmmel nyert volna. Láttuk már a holokamut.... Egyébként meg a Schindler listájánál és a Zongoristánál nincs jobb holokauszt film. Szóval hiába erőlködnek..
2016. február 29. 14:01 #37
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Erre amúgyis nagy esély volt, nem izgultam érte különösebben. Már a gála előtt gratuláltam magamban a díjért, hiszen nagyon erős volt a többi külföldi filmmel szemben. Sokaknak csak azért nem tetszik maga a film, hozzáteszem, az Oscarnak sem örülnek, mert a zsidókról szól; nem mi döntjük el, mi tettszen a nyugatiaknak. rolleyes.gif
2016. február 29. 14:15 #38
- törölt felhasználó -    
Gratulálok! smileeee.gif
2016. február 29. 14:26 #39
- törölt felhasználó -    
gratula.
bár nem láttam a filmet xD
2016. február 29. 14:28 #40
- törölt felhasználó -    
Yeee Gratu!!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!