Starity

Supernatural / Odaát (2005-)

172 oldal 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 29. 23:50 #3281
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.01.29. 23:05)
már hogy ne tudnának mást csinálni, ha akarnának? Nem egész évben forgatnak. unsure.gif


Az igaz, de ha már nem forgatnak, akkor inkább szerintem a családjukkal vannak. Másik filmet még talán bevállalhatnának, de egy sorozatot már tuti nem.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 30. 09:02 #3282
- törölt felhasználó -    
Hú basszus, csak engem idegesít az a szőke kiscsaj? Nem akarja mondjuk egy vámpír vagy egy vérfarkas elkapni??? unsure.gif Remélem most már végleg elment és többet nem szerepel.
2015. január 30. 16:44 #3283
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2015.01.30. 09:02)
csak engem idegesít az a szőke kiscsaj?


Ki?

Ha valaki, akkor inkább Rowena takarodjon. Ahányszor csak a képernyőre kerül felmegy bennem a pumpa
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. január 30. 18:52 #3284
- törölt felhasználó -    
Idézet (Solarian @ 2015.01.30. 16:44)
Ki?
Ha valaki, akkor inkább Rowena takarodjon. Ahányszor csak a képernyőre kerül felmegy bennem a pumpa

Hát aki a Cas porhüvelyének a lánya (most nem tudom jobban mondani, nem jut eszembe a neve rolleyes.gif ). A "színésznő" is béna, nem igaz, hogy jobbat nem találtak.
2015. február 01. 20:22 #3285
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
10x12 - "About a Boy" stills (HQ)
9 felhasználónak tetszik: Bessie, rammievengeance, House Of Wax, Nina 10, hana001, Toxic, duffi, AngelFace, LaDySmIth
2015. február 01. 20:33 #3286
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2015.02.01. 20:22)
10x12 - "About a Boy" stills (HQ)

ezen szakadni fogok. Legalábbis úgy gondolom elsőre biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: megsupergirl98, benyaw93, hana001, House Of Wax
2015. február 04. 21:26 #3287
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Miért pont Taylor Swift?! rtfm.gif
Egyébként jó rész volt, bár most valahogy elég lazán lerendezték a dolgokat, szerintem a nagy balhé előtti lazítást láthattunk. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: hana001, House Of Wax, AngelFace
2015. február 05. 23:11 #3288
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
10x13 - "Halt & Catch Fire" stills (HQ)
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Toxic, duffi, AngelFace
2015. február 05. 23:12 #3289
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2015.02.04. 21:26)
Miért pont Taylor Swift?! rtfm.gif
Egyébként jó rész volt, bár most valahogy elég lazán lerendezték a dolgokat, szerintem a nagy balhé előtti lazítást láthattunk. biggrin.gif

várják a nagy boszitanácsot. Jobb ha hátrafelé is pislogsz Rowena. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: hana001
2015. február 06. 07:04 #3290
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
http://www.troll.me/images/toy-story-everywhere/fillers-fillers-everywhere.jpg
2 felhasználónak tetszik: Bessie, AngelFace
2015. február 09. 13:32 #3291
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Tudom, hogy az itteni rajongókhoz képest egy kissé lemaradtam de mindenképpen akartam véleményt írni blush.gif Régen hatalmas rajongója voltam a sorozatnak aztán sok minden történt az életemben és valahogy az 5. évadnál abbahagytam blush.gif Ám most az elmúlt hetekben végre volt időm rá, szóval durván egy hónap alatt megnéztem a hatodik, hetedik és nyolcadik évadot valamint a kilencedik évad 17. részénél tartok most laugh.gif Hogy őszinte legyek nekem ezidáig ez a 9. évad a kedvencem, habár előttem van még a nem teljes tizedik évad, de most azt mondom, hogy ez a kedvencem blush.gif Ebből is eddig a 11. rész, érdekes és meglepő volt látni ahogy Sam Castiel-el dolgozik együtt, Dean pedig Crowley-val, meglepő fordulat volt rohog.gif Az ember Castiel nagyon bejött nekem, tetszett ahogy megtanulta mennyire fontosak az érzelmek és érződött is mikor Sam-nek azt mondta, hogy sajnálja, érződött, hogy őszintén sajnálja és nem csak mondja blush.gif De kicsit már hiányzott az angyal énje szóval örülök, hogy azért kapott vissza pár dolgot a képességeiből blush.gif Crowley még mindig nagy kedvencem, hihetetlen, hogy képes csavarni a szálakat rohog.gif Jó, néha, vagyis mindig elég nagy bunkó de meglepően jól áll neki rohog.gif Az meg mikor embervér függő lett, hogy én azon mennyit nevettem _nevet.gif Mikor nekiállt édességet lopni, azt hittem ledőlök a székről a röhögéstől _nevet.gif Bartolomeó halálának roppantmód örültem, rettenetesen irritált blush.gif Gádréel még eléggé rejtélyes a számomra, hogy őszinte legyek egyenlőre még nem nagyon tudom, hogy mit is gondoljak róla blush.gif Azt értem, hogy azzal, hogy hazudott Dean-nek eléggé kihúzta a gyufát, de nem ölte meg Sam-et szóval annyira nem vagyok benne biztos, hogy most melyik oldalon is áll blush.gif Metatron még aki nem a szívem csücske, alig várom, hogy valahogy elintézzék a fiúk pardon.gif Garth örök kedvenc, őt nagyon megszerettem és habár most, hogy vérfarkas lett nem tudom mi lesz vele, de én nagyon szívesen látnám még őt laugh.gif Kevin volt még aki sokszor irritált a nyolcadik évadban, de a halálát most nagyon sajnáltam blush.gif Abbadon-t bírom, korlátolt keretek között, hisz mégis csak ő a gonosz rohog.gif Kevin anyukájától a falnak megyek/mentem szóval ő neki annyira nem szoktam örülni rohog.gif
Sam és Dean kapcsolata kissé zavaró, főleg Sam blush.gif Valahol igaza volt és Dean valamilyen szinten önzőségből hozza őt mindig vissza a halálból de szeretetből is teszi mert ő neki tényleg Sam a családja, a mindene blush.gif Ehhez képest Sam-ről ez már nemigen mondható el blush.gif Ciki vagy sem, mikor Sam közölte Dean-nel, hogy nem hozná őt vissza ha meghalna, én bekönnyeztem, látszódott mennyire fájt ez Dean-nek blush.gif Szóval Sam megint nem 100%-osan a kedvencem, bár még reménykedem blush.gif Dean-t viszont imádom, már régen is mikor a sorozatot néztem mindig is oda voltam érte laugh.gif Mindig is jobban tetszett Dean karaktere mint Sam-é, sokkal közelebb áll hozzám az ő karaktere blush.gif Kíváncsi vagyok nagyon erre a kardra meg eleve arra, hogy fogja megölni Abbadon-t, de ahogy elnézem ez sem lesz sima menet blush.gif
Szinte minden nap ledarálok 4-5 részt, hihetetlen, hogy ennyi ideig nem hoztam be a lemaradásomat, de most nagyon örülök, hogy visszataláltam ehhez a sorozathoz, és ugyan olyan élményeket és érzéseket kapok mint évekkel ezelőtt blush.gif Én személy szerint nem igen tudok mondani ezen kívül olyan sorozatot ami megélt 10 évadot ( a 11. évad hírének annyira örültem heart.gif ) és még mindig ugyan olyan izgalmas, érdekes, szórakoztató és érzelmes blush.gif Le a kalappal tényleg mindenki előtt aki ebben részt vesz, nagyon jól csinálják amit csinálnak meghajolo.gif
Egy kis szösszenet a végére: elképesztő, hogy Jensen milyen irtó dögös ezzel a borostával wub2.gif Anélkül is igencsak kedvező látványt nyújt, de így, hát, nem igen találok szavakat rohog.gif heart.gif Tipikusan olyan pasas egyébként aki a korral egyre helyesebb lesz rohog.gif Amúgy ahogy elnézem Jared is rendesen összekapta magát, jó mondjuk nekem még mindig Jensen a helyesebb de Jared is nagyon szépen felsorakozott laugh.gif
Jah, és még valami a kilencedik évaddal kapcsolatban: ez az angyalszárnyas intro állatira bejön w00t.gif
6 felhasználónak tetszik: Mirjána, SmileyZ, hana001, Bessie, AngelFace, MycySmiley
2015. február 09. 17:52 #3292
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
http://www.quickmeme.com/img/4d/4d8c6f1b015af4d3df5fb3f5c125cd1d835512ac18185023623f2be481cf9c0f.jpg
2015. február 13. 15:12 #3293
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
CW-s Valentin napi kártya! smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bessie, House Of Wax, hana001, AngelFace
2015. február 13. 15:21 #3294
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egy kis off: a borosta hiperszexi. biggrin.gif Ha meglátom egy jó pasin, 2830Cat435.gif végem.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, hana001, AngelFace
2015. február 22. 18:25 #3295
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.02.13. 15:21)
Egy kis off: a borosta hiperszexi. biggrin.gif Ha meglátom egy jó pasin,  2830Cat435.gif végem.


OFF:
Nem vagy egyedül, ezt garantálom rohog.gif

ON:
Először is: Március 18.-án lesz új rész? blink.gif WTF? Őszintén nem tudom, hogy fogom kibírni tekintve, hogy az elmúlt egy hónapban lenyomtam napi 5 részt rohog.gif
A 10. évad, nekem személy szerint ez az évad eddig nagyon tetszik blush.gif Sőt, kimerem jelenteni, hogy számomra az egyik legjobb évad most, bár persze még van hátra pár rész, szóval ez változhat, de ebben nem igen hiszek blush.gif Ami nagyon tetszik ebben az évadban az Sam és Dean kapcsolata blush.gif Nagyon hiányzott már nekem ez a jó viszony kettejük között, végre nem hazudoznak egymásnak, nem játszák ki egymást, bármi van, megbeszélik, nem bántják egymást, se érzelmileg se fizikailag, ez pedig nem volt túl jellemző rájuk az elmúlt 2-3 évadban blush.gif Végre látom azt a testvéri szeretetet amit az elején is, nekem ez nagyon feldobja az összes részt blush.gif
Sam most nagyon közel került a szívemhez, eddig is kedveltem őt, nem arról van szó, csak valahogy eddig mindig csinált valamit ami miatt azt mondtam, hogy nem értem blush.gif De a 9. évad utolsó része óta nagyon megkedveltem, és egyenlőre még nem is csinált semmi olyat ami miatt meg kellene gondolnom magam, szóval ki tudja, talán kitart rohog.gif
Dean, na, hát róla azt hiszem regényeket tudnék írni rohog.gif Először is, démon Dean, imádtam heart.gif Biztos ez elég furcsán hangzik, de nagyon Deant még nem láthattuk gonosznak és ez nekem hiányzott rohog.gif Jensen nagyon jól hozta ezt a karaktert, akárcsak a mostani lelkileg teljesen összetört Deant is blush.gif Szóval, démon Deannek imádtam minden mozdulatát, a szörnyű karaoke előadásoktól kezdve egészen az új sérójáig rohog.gif Viszont az, hogy mindezt 3 részig élvezhettem elég rossz volt, én még most is képes lennénk azt nézni, hogy démon Dean hogyan látja el mások baját rohog.gif De, ha már visszakaptuk a rendes, vagyis az emberi énjét akkor ez van, de nem kellett unatkozni mert ezáltal visszakaptuk a Káin pecsétje által megzakkant énjét is blush.gif Igazából azért tetszik nekem ez a dolog mert feldobja ezt a karaktert, őszintén imádom, hogy Dean végre tényleg tökös lett, bár persze mindig is az volt a maga módján, sosem volt az a sarokban ülök és pityergek típus, de ez mégis most más, erőteljesebb, engem nagyon megfognak vele blush.gif Bár annak ellenére, hogy sok ember/démon megérdemli amit kap Deantől azért azt be kell valljam, hogy sokszor nagyon rossz nézni ahogy szenved blush.gif Nem csak maga miatt kell aggódnia, nem csak amiatt, hogy mikor száll el megint az agya, hanem Sam miatt is, aki most tényleg 120%-ig mellette áll, nem könnyű ez a helyzet, egyik karakternek sem blush.gif Még mielőtt láttam volna a 14. részt, láttam pár képet ami ugye a 14. részből volt és volt pár olyan amiből arra következtettem, hogy Dean valahogy végre leküzdi a dolgot és megszabadul a pecséttől, aminek ott, akkor nem örültem, mert tetszik, hogy végre egy kicsit Dean van előtérben, hogy most kicsit jobban ő a középpont blush.gif Viszont miután megnéztem a részt, és megtudtam, hogy Káin szerint mi lesz ennek az egésznek a vége, hát nem örültem, sőt, még meg is könnyeztem kicsit a dolgot, főleg mikor Dean teljesen kimerülve odaborult Samhez, látni mennyire ki van, mennyire szenved és amiket Káin mondott neki, nem tudom, hogy fogják megoldani az írok, de most tényleg úgy vagyok vele, hogy menjen a pecsét blush.gif Bármennyire is jó volt látni Deannek ezt az oldalát, úgy érzem, hogy ennek nagyon rossz vége lesz, ráadásul Sam utolsó mondata a rész végén, megindító volt, ebből is látszódott, hogy mennyire helyrejött közöttük a kapcsolat, tudta, hogy Dean nagyon nagy gázban van, még akkor is ha nem mondja blush.gif
Castiel még mindig nagy kedvenc, tetszik ahogy nekiáll nyomozgatni, meg ez a démon ölés/kínzás a 14. részben, meg voltam lepődve, de tényleg rohog.gif Az évad elején, még mikor Hannahval utazgatott akkor nem úgy tűnt, hogy kézbe veszi a dolgokat, de Hannah után (aki mellesleg nem hiányzik) jó irányba haladtunk laugh.gif Azért egyébként Castielen is látszik mennyire megviseli ami Deannel történik, bár nyilván tudjuk, hogy ők nagyon közel állnak egymáshoz, de rossz látni, hogy ő is mennyire aggódik blush.gif Ha már Castielnél járok akkor meg kell említenem Clairet akitől a falnak rohantam, komolyan, remélem nem jön vissza egyhamar blush.gif
Crowley, hát, róla nem is tudom mit lehet mondani, imádom rohog.gif Mikor ő és démon Dean össze voltak nőve, hát hogy én azokat a jeleneteket mennyire bírtam rohog.gif Főleg mikor Dean begőzőlt és fellökte Crowleyt _nevet.gif Az is tetszik, hogy amint Dean hívja ő máris ugrik rohog.gif Bár ahogy most a 14. részt elnéztem ez igencsak meg fog változni, pedig már én is azt hittem, hogy öribarik lettek rohog.gif
Rowena egy cseppet sem szimpatikus blush.gif Mikor kiderült, hogy ő Crowley anyja, hát én hosszú percekig csak pislogtam és gondolkoztam, hogy ebből milyen klassz dolgokat lehetne kihozni blush.gif Már kezdi átmosni Crowley agyát, nem tudom, hogy ebből mi lesz, de azt tudom, hogy ennek a nőnek ez a beszédstílusa állatira frusztrál rohog.gif Pedig alapból tök jó karakter lenne blush.gif
Régi mellékszereplők közül Jody akinek nagyon örültem megint, őt jó látni laugh.gif Még Charliet is jó volt látni, őt a 9. évadban kedveltem meg blush.gif Bár most eléggé húzós volt a helyzet vele kapcsolatban blush.gif
Az eddigi részek közül kedvencemnek egyértelműen a harmadik részt mondanám, démon Dean meggyógyítása meg az ahogy ott "kergetőztek" a bunkerben Samel az nagyon tetszett, érzelmes és izgalmas epizód volt blush.gif A 200. rész is tetszett, bár először nemigen tudtam hova tenni ezt a musical dolgot, de a végére nagyon megtetszett, meg hát a végén a Carry On Wayward Son feldolgozása nekem könnyeket csalt a szemebe heart.gif Benne volt ez a 10 év, de komolyan blush.gif Igazából eddig mindegyik résszel meg vagyok elégedve, kivéve talán a 4. résszel, bár nekem már anno az a rész sem tetszett amiben megismertük Kateet meg a sztoriját, szóval ez nem volt annyira meglepő blush.gif
Nagyon izgalmas ez az évad is, szerintem simán hozza az eddig megszokott színvonalat, sőt, nekem még picit többet is, bár ez lehet Dean miatt van blush.gif De úgy összességébe véve én most ezt nagyon imádom, és őszintén nem tudom, hogy fogok három hetet várni rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: hana001, Bessie
2015. február 22. 20:27 #3296
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2015.02.22. 18:25)
OFF: 
Nem vagy egyedül, ezt garantálom  rohog.gif 
ON:
Először is: Március 18.-án lesz új rész? blink.gif WTF? Őszintén nem tudom, hogy fogom kibírni tekintve, hogy az elmúlt egy hónapban lenyomtam napi 5 részt rohog.gif 
A 10. évad, nekem személy szerint ez az évad eddig nagyon tetszik blush.gif Sőt, kimerem jelenteni, hogy számomra az egyik legjobb évad most, bár persze még van hátra pár rész, szóval ez változhat, de ebben nem igen hiszek blush.gif Ami nagyon tetszik ebben az évadban az Sam és Dean kapcsolata blush.gif Nagyon hiányzott már nekem ez a jó viszony kettejük között, végre nem hazudoznak egymásnak, nem játszák ki egymást, bármi van, megbeszélik, nem bántják egymást, se érzelmileg se fizikailag, ez pedig nem volt túl jellemző rájuk az elmúlt 2-3 évadban blush.gif Végre látom azt a testvéri szeretetet amit az elején is, nekem ez nagyon feldobja az összes részt blush.gif
Sam most nagyon közel került a szívemhez, eddig is kedveltem őt, nem arról van szó, csak valahogy eddig mindig csinált valamit ami miatt azt mondtam, hogy nem értem blush.gif De a 9. évad utolsó része óta nagyon megkedveltem, és egyenlőre még nem is csinált semmi olyat ami miatt meg kellene gondolnom magam, szóval ki tudja, talán kitart rohog.gif
Dean, na, hát róla azt hiszem regényeket tudnék írni rohog.gif Először is, démon Dean, imádtam heart.gif Biztos ez elég furcsán hangzik, de nagyon Deant még nem láthattuk gonosznak és ez nekem hiányzott rohog.gif Jensen nagyon jól hozta ezt a karaktert, akárcsak a mostani lelkileg teljesen összetört Deant is blush.gif Szóval, démon Deannek imádtam minden mozdulatát, a szörnyű karaoke előadásoktól kezdve egészen az új sérójáig rohog.gif Viszont az, hogy mindezt 3 részig élvezhettem elég rossz volt, én még most is képes lennénk azt nézni, hogy démon Dean hogyan látja el mások baját rohog.gif De, ha már visszakaptuk a rendes, vagyis az emberi énjét akkor ez van, de nem kellett unatkozni mert ezáltal visszakaptuk a Káin pecsétje által megzakkant énjét is blush.gif Igazából azért tetszik nekem ez a dolog mert feldobja ezt a karaktert, őszintén imádom, hogy Dean végre tényleg tökös lett, bár persze mindig is az volt a maga módján, sosem volt az a sarokban ülök és pityergek típus, de ez mégis most más, erőteljesebb, engem nagyon megfognak vele blush.gif Bár annak ellenére, hogy sok ember/démon megérdemli amit kap Deantől azért azt be kell valljam, hogy sokszor nagyon rossz nézni ahogy szenved blush.gif Nem csak maga miatt kell aggódnia, nem csak amiatt, hogy mikor száll el megint az agya, hanem Sam miatt is, aki most tényleg 120%-ig mellette áll, nem könnyű ez a helyzet, egyik karakternek sem blush.gif Még mielőtt láttam volna a 14. részt, láttam pár képet ami ugye a 14. részből volt és volt pár olyan amiből arra következtettem, hogy Dean valahogy végre leküzdi a dolgot és megszabadul a pecséttől, aminek ott, akkor nem örültem, mert tetszik, hogy végre egy kicsit Dean van előtérben, hogy most kicsit jobban ő a középpont blush.gif Viszont miután megnéztem a részt, és megtudtam, hogy Káin szerint mi lesz ennek az egésznek a vége, hát nem örültem, sőt, még meg is könnyeztem kicsit a dolgot, főleg mikor Dean teljesen kimerülve odaborult Samhez, látni mennyire ki van, mennyire szenved és amiket Káin mondott neki, nem tudom, hogy fogják megoldani az írok, de most tényleg úgy vagyok vele, hogy menjen a pecsét blush.gif Bármennyire is jó volt látni Deannek ezt az oldalát, úgy érzem, hogy ennek nagyon rossz vége lesz, ráadásul Sam utolsó mondata a rész végén, megindító volt, ebből is látszódott, hogy mennyire helyrejött közöttük a kapcsolat, tudta, hogy Dean nagyon nagy gázban van, még akkor is ha nem mondja blush.gif
Castiel még mindig nagy kedvenc, tetszik ahogy nekiáll nyomozgatni, meg ez a démon ölés/kínzás a 14. részben, meg voltam lepődve, de tényleg rohog.gif Az évad elején, még mikor Hannahval utazgatott akkor nem úgy tűnt, hogy kézbe veszi a dolgokat, de Hannah után (aki mellesleg nem hiányzik) jó irányba haladtunk laugh.gif Azért egyébként Castielen is látszik mennyire megviseli ami Deannel történik, bár nyilván tudjuk, hogy ők nagyon közel állnak egymáshoz, de rossz látni, hogy ő is mennyire aggódik blush.gif Ha már Castielnél járok akkor meg kell említenem Clairet akitől a falnak rohantam, komolyan, remélem nem jön vissza egyhamar blush.gif
Crowley, hát, róla nem is tudom mit lehet mondani, imádom rohog.gif Mikor ő és démon Dean össze voltak nőve, hát hogy én azokat a jeleneteket mennyire bírtam rohog.gif Főleg mikor Dean begőzőlt és fellökte Crowleyt _nevet.gif Az is tetszik, hogy amint Dean hívja ő máris ugrik rohog.gif Bár ahogy most a 14. részt elnéztem ez igencsak meg fog változni, pedig már én is azt hittem, hogy öribarik lettek rohog.gif 
Rowena egy cseppet sem szimpatikus blush.gif Mikor kiderült, hogy ő Crowley anyja, hát én hosszú percekig csak pislogtam és gondolkoztam, hogy ebből milyen klassz dolgokat lehetne kihozni blush.gif Már kezdi átmosni Crowley agyát, nem tudom, hogy ebből mi lesz, de azt tudom, hogy ennek a nőnek ez a beszédstílusa állatira frusztrál rohog.gif Pedig alapból tök jó karakter lenne blush.gif
Régi mellékszereplők közül Jody akinek nagyon örültem megint, őt jó látni laugh.gif Még Charliet is jó volt látni, őt a 9. évadban kedveltem meg blush.gif Bár most eléggé húzós volt a helyzet vele kapcsolatban blush.gif
Az eddigi részek közül kedvencemnek egyértelműen a harmadik részt mondanám, démon Dean meggyógyítása meg az ahogy ott "kergetőztek" a bunkerben Samel az nagyon tetszett, érzelmes és izgalmas epizód volt blush.gif A 200. rész is tetszett, bár először nemigen tudtam hova tenni ezt a musical dolgot, de a végére nagyon megtetszett, meg hát a végén a Carry On Wayward Son feldolgozása nekem könnyeket csalt a szemebe heart.gif Benne volt ez a 10 év, de komolyan blush.gif Igazából eddig mindegyik résszel meg vagyok elégedve, kivéve talán a 4. résszel, bár nekem már anno az a rész sem tetszett amiben megismertük Kateet meg a sztoriját, szóval ez nem volt annyira meglepő blush.gif 
Nagyon izgalmas ez az évad is, szerintem simán hozza az eddig megszokott színvonalat, sőt, nekem még picit többet is, bár ez lehet Dean miatt van blush.gif De úgy összességébe véve én most ezt nagyon imádom, és őszintén nem tudom, hogy fogok három hetet várni rohog.gif



Ez most komoly? dry.gif

http://zippy.gfycat.com/ThriftyUnevenArgusfish.gif
2015. február 22. 21:20 #3297
- törölt felhasználó -    
Idézet (Solarian @ 2015.02.22. 20:27)
Ez most komoly?  dry.gif 
http://zippy.gfycat.com/ThriftyUnevenArgusfish.gif

Nem is értem mi a bajod... wink.gif rohog.gif
2015. február 22. 23:43 #3298
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én a 9-ik évadban teljesen oda voltam Káinért. rohog.gif Meg is tartottam a gépen azt a részt, amikor Dean megkapja a pecsétet, mert tudtam, ez még bizony fontos lesz, és néhányszor megnéztem, hátha ki tudok elemezni pár dolgot. rohog.gif Egyébként nekem már ott elkezdett egy gondolat megfogalmazódni bennem, aminek köze van A Pecséthez, és ahhoz, hogy Dean is megöli Sam-et, ha mondjuk eluralkodik rajta a Pecsét. Akkor még nem tudtuk ugyebár, hogy Deant démonná alakítja. Most ugyebár nagyon küzd ellene, de benne mindig is volt egy sötétség.
Sam rengeteget változott az évek során. Előnyére. Már másképp kezeli a helyzeteket, és másképp gondolkodik.
Cas nekem is a kedvenc angyalom, de mostanság nagyon háttérbe van szorulva - egy-két részt kivéve. sad.gif
Crowley hatalmas arc, de valahogy jobban csípem amikor ármánykodik. rohog.gif Most kapott egy hatalmas pofont a tesóktól, amikor az Első pengét nem adták neki vissza, hanem Cas kapta.
Attól viszont rohadtul ki vagyok, hogy Káint meg kellett ölni!!!! reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Iszonyat jó karakter volt. Nagyon durván nyomta. Nem hiszem, hogy csak ennyi volt. furesz.gif grrr.gif wtf.gif
https://38.media.tumblr.com/7a87a8a4606f0ead9f9b09b6638597b3/tumblr_nk3c92BaBx1qgumbqo5_250.gifhttps://38.media.tumblr.com/3068c502dd61811efac5a307990f801e/tumblr_nk3c92BaBx1qgumbqo6_250.gif

https://38.media.tumblr.com/0e04fa6b4f249ad935dc79dbe59671d5/tumblr_njykc62jAb1ravgwio1_500.gif
https://33.media.tumblr.com/1847099653cc639701e35c4430eed0e3/tumblr_njykc62jAb1ravgwio2_500.gif
https://38.media.tumblr.com/4634ac25d67391b960119616e093fe3e/tumblr_njykc62jAb1ravgwio3_500.gif
https://33.media.tumblr.com/90cb80683a26e8be302e1fb2143405ec/tumblr_njykc62jAb1ravgwio4_500.gif
https://38.media.tumblr.com/5f57c3f5023b3805f229f637301e81db/tumblr_njykc62jAb1ravgwio6_500.gif
2 felhasználónak tetszik: hana001, House Of Wax
2015. február 23. 10:13 #3299
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.02.22. 23:43)
Én a 9-ik évadban teljesen oda voltam Káinért. rohog.gif Meg is tartottam a gépen azt a részt, amikor Dean megkapja a pecsétet, mert tudtam, ez még bizony fontos lesz, és néhányszor megnéztem, hátha ki tudok elemezni pár dolgot. rohog.gif Egyébként nekem már ott elkezdett egy gondolat megfogalmazódni bennem, aminek köze van A Pecséthez, és ahhoz, hogy Dean is megöli Sam-et, ha mondjuk eluralkodik rajta a Pecsét. Akkor még nem tudtuk ugyebár, hogy Deant démonná alakítja. Most ugyebár nagyon küzd ellene, de benne mindig is volt egy sötétség. 
Sam rengeteget változott az évek során. Előnyére. Már másképp kezeli a helyzeteket, és másképp gondolkodik.
Cas nekem is a kedvenc angyalom, de mostanság nagyon háttérbe van szorulva - egy-két részt kivéve.  sad.gif 
Crowley hatalmas arc, de valahogy jobban csípem amikor ármánykodik. rohog.gif Most kapott egy hatalmas pofont a tesóktól, amikor az Első pengét nem adták neki vissza, hanem Cas kapta. 
Attól viszont rohadtul ki vagyok, hogy Káint meg kellett ölni!!!! reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif Iszonyat jó karakter volt. Nagyon durván nyomta. Nem hiszem, hogy csak ennyi volt. furesz.gif  grrr.gif  wtf.gif


Ez igaz, Deanben mindig is benne volt a hajlam a sötétség felé blush.gif Viszont, hogy egymaga legyőzze ezt az egészet, hát, nem tudom blush.gif Most nemigen van 110%-ig a toppon, és hiába akarja szerintem ezt segítség nélkül képtelen lesz leküzdeni, még segítséggel is alig vagy egyáltalán nem blush.gif
Na, igen, Sam nagyon jó irányba változott rohog.gif
Meg most nem azért, de most is mikor kicsit Cass előtérbe kerülhetett volna, akkor is ott volt Claire meg a vele való "kergetőzés" dry.gif
Azt hiszem, hogy ezen Crowley egy egész picit felkapta a vizet rohog.gif Mondjuk Rowena szent beszéde se tehetett neki túl jót rohog.gif
Azt viszont én is sajnálom, vagy ha már meg kellett ölni akkor kicsit nagyobb harcot vártam volna blush.gif Igaza volt, Dean tényleg visszafogta magát, ami alapból nem baj, csak Káin kinyírása, nem is tudom, elég nagy falat volt, kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle blush.gif

1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. február 23. 23:38 #3300
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
10x14 - "The Executioner's Song" stills (HQ)
6 felhasználónak tetszik: duffi, hana001, Bessie, House Of Wax, AngelFace, SmileyZ
172 oldal 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!