Starity

Supernatural / Odaát (2005-)

172 oldal 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 27. 21:49 #3321
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.04.27. 12:33)
jól. Én már a nevére sem emlékeztem, annyira untam biggrin.gif


A 3. nagyon idegesítő karakter. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2015. május 03. 14:48 #3322
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Meglepő, de most nekem annyira nem is ment az agyamra Claire blush.gif A golfpályás beszélgetés egész jó volt blush.gif
És ha jól látom Charlie újra feltűnik w00t.gif Én örülnék ha többet látnánk a jövőben blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2015. május 09. 19:52 #3323
- törölt felhasználó -    
Multibakik _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 09. 21:32 #3324
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tetszett is az utóbbi rész, de úgy ki is akadtam rajta, mint rég. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, AngelFace
2015. május 09. 23:02 #3325
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Nehogy ám maradjon érdekes női karakter, még véééééééééééletlenül se
4 felhasználónak tetszik: Bessie, LaDySmIth, AngelFace, Misuzu86
2015. május 12. 10:30 #3326
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Annyira örültem az előzetes előtt, hogy Charlie-t többet látjuk, erre bumm blink.gif Eléggé váratlanul ért, hiányozni fog blush.gif
Eldon kihallgatása tetszett, meg maga a család is (Frankenstein család) nagyon kíváncsi leszek, hogy ebből mit hoznak ki rolleyes.gif
Szegény Sam, kicsit se ijedt halálra Dean-től amikor ő a könyvről kérdezett rohog.gif


2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, AngelFace
2015. május 16. 10:40 #3327
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Szerintem utolsó előtti résznek azért erős lett blush.gif
Már eleve ott volt az elején Sam és Dean durva beszélgetése (gondolok itt arra, hogy Sam-nek kellett volna meghalnia), aztán ott volt, hogy Crowley végleg eltűnik (megjegyzem én örülnék ha tényleg visszakapnánk már a mi kis Királyunkat, mert nekem hiányzik a gonosz énje), és a végét még meg sem említettem blush.gif 5 másodpercig teljesen és őszintén elhittem, hogy Dean megöli Casst, szó szerint tátott szájjal néztem és vártam blush.gif
Nagyon várom már mit hoznak ki a végére blush.gif


OFF: Csak szerintem volt ez a pár másodperc irtó szexi?! rohog.gif


http://kepfeltoltes.hu/150516/01_www.kepfeltoltes.hu_.gif
5 felhasználónak tetszik: Jessy, SmileyZ, AngelFace, Bessie, Misuzu86
2015. május 19. 19:44 #3328
- törölt felhasználó -    
Hú, régen láttam már Crowleyt ennyire gonosznak, de tetszett! laugh.gif Azért az viszont szerintem kicsit durva volt, mikor Dean azt mondta Samnak, hogy neki kellett volna meghalnia... dry.gif
2015. május 21. 07:55 #3329
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
ctrl+c "leviatán befejezés"
ctrl+v
"leviatán" csere "sötétség"
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2015. május 21. 16:52 #3330
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Emlékszem még, mikor az volt a legnagyobb probléma, hogy démonok szállnak meg mindenkit. Erre most itt a "sötétség"... rohog.gif
Én már nem várok nagyon sokat a sorozattól, csak azért nézem 1-2 évad óta, mert nem akarom abbahagyni már ennyi idő után, de már nem visongok, ha meghal valaki vagy ilyesmi, régen rohadtul imádtam, de valahogy elvesztette a varázást a sorozat.
Azért Crowley és Castiel még mindig ott voltak a szeren. biggrin.gif
2015. május 21. 23:24 #3331
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nem volt rossz évadzáró, de annyira nem fogom a falat kaparni őszig. Aztán megint tele volt hülyeséggel az egész. Amúgy mostmár hiába ölnek meg bárkit is, komolyan, már nincs is súlya, mert mindenki csak pár részig marad. És sokszor nem a megfelelő karakterek. Most beharangozták ezt a Sötétséget, hogy húbazzeg most mi lesz, aztán a köv évad megint azzal kezdődik, hogy semmi nem lesz. biggrin.gif De a Road so far ötletes volt.
2 felhasználónak tetszik: AngelFace, Bessie
2015. május 22. 00:19 #3332
- törölt felhasználó -    
Lehet spoiler!! Most akkor Cas megölte Crowleyt? Meg szerintem a Halált nem lehet ilyen könnyen elintézni... dry.gif
2015. május 22. 08:24 #3333
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Spoilert tartalmaz!


Ezek szerint akkor én vagyok az egyetlen akinek ez nagyon rendben volt blush.gif
Én nem tartom egyáltalán butaságnak, hogy behozták a Sötétséget, sőt blush.gif Itt vagyunk a 11. évad előtt, igenis szükség van egy kis vérpezsdítésre, nem lehet mindig démonokkal, angyalokkal meg boszorkányokkal foglalkozni, kell valami új, erős és látszólag legyőzhetetlen blush.gif Én személy szerint örülök neki és nagyon kíváncsi leszek, hogy ebből mit hoznak ki blush.gif
Talán egy dolog volt ebben a részben amit nem értettem és logikátlannak tartottam, az pedig az, hogy Dean megölte a Halált blush.gif Értem én, hogy miért ölte meg, viszont azért neki egy icipicit komolyabb feladata van a világban, szóval ez úgy nekem kicsit furcsa volt, nem tudom, hogyan fogják ezt a kis "hibát" kijavítani mert a Halálra szükség van blush.gif
Rowena, hát, nem volt meglepő, gondoltam, hogy nem fogják megölni, és biztos voltam benne, hogy valahogy ki fog szabadulni dry.gif
Crowley és Cass együtt, remek páros, külön-külön is imádom őket, de együtt még jobban rohog.gif Mikor mondja Cass, hogy nincs meg neki Crowley száma, hát, nem olyan trükkös az a telefonszám rohog.gif Viszont arra kíváncsi leszek, hogy a kis harcuknak mi lesz a vége, hisz tudjuk, hogy a Cass-en lévő varázslat mit tesz az emberekkel blush.gif Szerintem Cass nem öli meg Crowley-t, valahogy nem tudom elképzelni blush.gif
Kicsit meglepődtem mikor a rész elején Dean elkezdett vadászni blink.gif Mondom azért csak ez az utolsó rész, nem vadászni kellene emberek rohog.gif És mellesleg Rudy-nak is örültem, épp a 22. résznél (mikor Dean beszélt vele telefonon) gondoltam arra, hogy milyen is lehet Rudy, hát, megtudtuk, és már nem is fogunk találkozni vele, habár telefonon szimpatikusabb volt blush.gif
Sam és Dean beszélgetése nagyon tetszett az "kajáldában" blush.gif Úgy az egész ott nagyon rendesen össze volt rakva, meg a verekedés is, habár azt éppen nem vártam volna, de az is tetszett blush.gif És szerintem valahol igaza volt Jared-nek mert nagyon intenzív lett a vége, csak szerintem érzelmileg blush.gif Amikor Dean ott állt, hogy megöli Sam-et akinek akkor már ömlöttek a könnyei, és ahogy mondta neki Dean, hogy csukja be a szemét, szerintem nagyon megható volt blush.gif Dean-ről simán el tudtam volna képzelni, hogy megöli Sam-et (persze tudja az ember hogyha Sam meg is hal akkor visszatér meg stb.) de örülök, hogy nem tette meg blush.gif Jah, és Dean megszabadult a pecséttől dance.gif Végre, szerintem nagyon jó, hogy ezt a vonalat most lezárták blush.gif
A vége meg, hát én tényleg nagyon kíváncsi leszek erre, alig várom már a kis hírmorzsákat laugh.gif
Nekem nem volt csalódás, izgalmas volt, érdekes volt, érzelmes volt, szerintem ez igen is egy jó évadzáró rész lett blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Misuzu86, SmileyZ, AngelFace
2015. május 24. 12:50 #3334
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2015.05.22. 08:24)
Spoilert tartalmaz!
Ezek szerint akkor én vagyok az egyetlen akinek ez nagyon rendben volt blush.gif 
Én nem tartom egyáltalán butaságnak, hogy behozták a Sötétséget, sőt blush.gif Itt vagyunk a 11. évad előtt, igenis szükség van egy kis vérpezsdítésre, nem lehet mindig démonokkal, angyalokkal meg boszorkányokkal foglalkozni, kell valami új, erős és látszólag legyőzhetetlen blush.gif Én személy szerint örülök neki és nagyon kíváncsi leszek, hogy ebből mit hoznak ki blush.gif 
Talán egy dolog volt ebben a részben amit nem értettem és logikátlannak tartottam, az pedig az, hogy Dean megölte a Halált blush.gif Értem én, hogy miért ölte meg, viszont azért neki egy icipicit komolyabb feladata van a világban, szóval ez úgy nekem kicsit furcsa volt, nem tudom, hogyan fogják ezt a kis "hibát" kijavítani mert a Halálra szükség van blush.gif
Rowena, hát, nem volt meglepő, gondoltam, hogy nem fogják megölni, és biztos voltam benne, hogy valahogy ki fog szabadulni dry.gif
Crowley és Cass együtt, remek páros, külön-külön is imádom őket, de együtt még jobban rohog.gif Mikor mondja Cass, hogy nincs meg neki Crowley száma, hát, nem olyan trükkös az a telefonszám rohog.gif Viszont arra kíváncsi leszek, hogy a kis harcuknak mi lesz a vége, hisz tudjuk, hogy a Cass-en lévő varázslat mit tesz az emberekkel blush.gif Szerintem Cass nem öli meg Crowley-t, valahogy nem tudom elképzelni  blush.gif 
Kicsit meglepődtem mikor a rész elején Dean elkezdett vadászni blink.gif Mondom azért csak ez az utolsó rész, nem vadászni kellene emberek rohog.gif És mellesleg Rudy-nak is örültem, épp a 22. résznél (mikor Dean beszélt vele telefonon) gondoltam arra, hogy milyen is lehet Rudy, hát, megtudtuk, és már nem is fogunk találkozni vele, habár telefonon szimpatikusabb volt blush.gif
Sam és Dean beszélgetése nagyon tetszett az "kajáldában" blush.gif Úgy az egész ott nagyon rendesen össze volt rakva, meg a verekedés is, habár azt éppen nem vártam volna, de az is tetszett blush.gif És szerintem valahol igaza volt Jared-nek mert nagyon intenzív lett a vége, csak szerintem érzelmileg blush.gif Amikor Dean ott állt, hogy megöli Sam-et akinek akkor már ömlöttek a könnyei, és ahogy mondta neki Dean, hogy csukja be a szemét, szerintem nagyon megható volt blush.gif Dean-ről simán el tudtam volna képzelni, hogy megöli Sam-et (persze tudja az ember hogyha Sam meg is hal akkor visszatér meg stb.) de örülök, hogy nem tette meg blush.gif Jah, és Dean megszabadult a pecséttől dance.gif Végre, szerintem nagyon jó, hogy ezt a vonalat most lezárták blush.gif 
A vége meg, hát én tényleg nagyon kíváncsi leszek erre, alig várom már a kis hírmorzsákat laugh.gif 
Nekem nem volt csalódás, izgalmas volt, érdekes volt, érzelmes volt, szerintem ez igen is egy jó évadzáró rész lett blush.gif



SPOILER!!!!!!!!!!!!!
Teljesen egyetértek veled...érzelmileg nagyon megrázó és feszültségekkel teli volt ez az évadzáró...én is azt hittem, hogy Dean megöli Castiel-t, még a levegő is belémfagyott. És amikor Sammy már sírt és elővette az anyjuk fényképét...na akkor már tudtam, hogy Dean nem öli meg őt...mert az anyja azért áldozta fel az életét, hogy megmentse Sammy-t...ezt nem tehette semmissé wub.gif wub.gif
Én alig várom a 11. évadot. Még mindig tudnak újat mutatni nekem a fiúk! blush.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: AngelFace, House Of Wax
2015. május 24. 20:44 #3335
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
viszont elég nagy bizalmatlanság van köztük. Sam direkt titkolózott, hazudott. Ez azért nem fog eltűnni percek alatt. Ráadásul ez Charlie halálához vezetett.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 25. 15:26 #3336
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2015.05.24. 20:44)
viszont elég nagy bizalmatlanság van köztük. Sam direkt titkolózott, hazudott. Ez azért nem fog eltűnni percek alatt. Ráadásul ez Charlie halálához vezetett.


Ez sajnos mindig is így volt, vagy Dean cseszte át Sam-et, vagy fordítva, mindegy mik voltak az okok blush.gif De azért remélem, hogy ezt most nem fogják úgy elhúzni mint legutóbb mert én nagyon nem szeretem azt nézni mikor fújnak egymásra pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, AngelFace
2015. május 25. 20:36 #3337
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
látom te is felfedezted a paródiát. rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 25. 20:47 #3338
- törölt felhasználó -    
Én is láttam a paródiát, szerintem tök jó lett. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2015. május 25. 21:28 #3339
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2015.05.25. 20:47)
Én is láttam a paródiát, szerintem tök jó lett. biggrin.gif

én visítottam a nevetéstől. Először néztem: most tényleg Kevint látom Sam szerepében? Aztán a szöveg. lol2.gif lol2.gif lol2.gif rofl.gif tetejébe jött a sok régi szereplő. Na ott már sírtam. Mire megjelentek a srácok, már végem volt. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, AngelFace
2015. május 25. 21:29 #3340
- törölt felhasználó -    
Én mindenesetre várom a folytatást. Megint sok izgalom jöhet. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
172 oldal 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!