Starity

Emeraude Toubia

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 18. 21:16 #1
Romolia
Romolia
asgardian princess
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.14.
Hozzászólás: 3257
Csatolások: 798
Azonosító: 248403
Offline offline
Kinek mi a véleménye?
Nekem az,hogy egy nagyon szép és tehetséges színésznő. Először a Shadowhunters-ben láttam és azonnal megszerettem. Remélem,hogy több szerepet fog kapni. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: RebecaGomes, Emeloverr.
2016. március 25. 08:35 #2
- törölt felhasználó -    
Szép, tehetséges színésznő
2017. március 05. 15:59 #3
- törölt felhasználó -    
Emeraude Toubia. heart.gif heart.gif Ő a true idolom. wub.gif E M E R A U D E T O U B I A. Igen, ő az. Az örökös példaképem. Mint ebből már rájöhettél, hogy ő a példaképem, és senkit sem imádok tőle jobban.

Sohasem fogom őt lecserélni, mert érzem, hogy ő az igazi példakép számomra. A világ leggyönyörűbb neve az övé. Eme egy kincs számomra, akit sohasem szeretnék elveszíteni. 2016. február 16. Egy csodanap. heart.gif Akkor vált idolommá ez a csodalány. De csak február 18-án ismertem be, hogy ő az én true idolom, akit mindennél jobban imádok. 2015-ben nem tudtam mi az, hogy példakép. Büszke vagyok arra, hogy Emelover vagyok. heart.gif Nos.

Mikor is és hogyan ismertem meg? 2016. októberében. heart.gif Igen, nem olyan rég volt, de életem egyik legjobb napja volt. Ja és hogyan. A Starity-s sztáradatlapjáról. Amint megláttam a profilképét, azonnal bejelöltem a kedvenceim közé (akkor több kedvencem volt bejelölve), nem olyan előre, de nem a leghátrábbra. Elolvastam az életrajzát, az amit tudni kell róla részt és nagyon megszimpatizáltam. Rákerestem egy csodás sorozatra, amibe ő is játszik, a Shadowhunters-re. Elkezdtem nézni a sorozatot, de nagyon megbántam, hogy elfelejtettem folytatni. 2017. januárjában rájöttem, hogy ezt a sorozatot nekem folytatnom kéne. De ne, folytattam, hanem újra kezdtem. Akkor még nem tudtam úgy felfogni, de januárban már jobban megértettem. A megértésben a legjobb barátnőm és a szüleim is segítettek. Amikor elkezdtem egy csodálatos zene fogadott. Ruelle - Monsters. (Jujj de imádom azt a számot) És egy csodálatos karakter, aki számomra több, mint egy sorozatszereplő. Ő volt Isabelle Lightwood, azaz Izzy Lightwood. heart.gif Nagyon imádtam már az első percekben, mikor megszólalt (az eredeti hangján, mert feliratosan nézem), már akkor nagyon megtetszett a karaktere, mert felismertem, hogy ő Eme. És a gyönyörűsége... Valami csodálatosság. Nála gyönyörűbb lány nem létezik a világon. heart.gif Ő egy Árnyvadászt játszik. A különleges lények halmazából az Árnyvadászok a kedvenceim. Megvédik az embereket a Démonoktól. Segítenek a világnak. Nagylelkűek, kedvesek. Imádom az Árnyvádászokat, és legjobban Izzy-t. heart.gif Nem főszereplő a sorozatban, de akkor is a világ legjobb karaktere. Mint már írtam Izzy számomra nem csak karakter, hanem egy valós személy. wub.gif Aki megtanított arra, hogy legyen önbizalmunk. blush.gif Motiváló karakter. Örülök, hogy ő egy magabiztos, gyönyörű, segítőkész lány. Annak is nagyon örülök, hogy az életben is nagyon jó barátja Katherine McNamara, azaz a Shadowhunters Clary Fray-je. wub.gif A közös fotósorozataik is nagyon tetszenek. Visszatérve Izzy-hez. Kicsit sokat mutat magából, az elején megmondták, hogy nem fél megmutatni a testét. Nem csodálom, hiszen üpermegagyönyörű. heart.gif A leggyönyörűbbtől is gyönyörűbb. Ha Izzy vagy Eme boldog én is, ha boldogtalan, sírva fakadok, ha mosolyog, nekem is fülig ér a szám. Nagyon nagy hatással van rám e két személy. Sohasem voltam még boldogabban és jobban, mikor rájöttem, hogy ő az idolom. heart.gif

Izzy és Eme is egyszerűen T Ö K É L E T E S. heart.gif Azt mondják, hogy nem létezik tökéletes, de Eme az élő példa a szóra. Sohasem tudnék rá egyetlenegy rossz szavat sem mondani, hiszen ő maga a csodálatosság, a gyönyörűség, a fantasztikusság. Írtam-e már, hogy mennyire NAGYON NAGYON NAGYON '1 milliard' GYÖNYÖRŰ?? heart.gif (Igen, tudom, hogy írtam, de még ezerszer le kell írnom) Izzy-t az SH-ban Simon-al shippelem, de nagyon. Náluk cukibb pár nincs a viágon. Annyira örülnék, ha az életben is egy pár lennének. Amúgy igaz, hogy csak pár közös jelenetük van, de közös képeik vannak. Ő egy A N G Y A L. heart.gif Nem csak ezért, mert Árnyvadász, hanem amúgy is. Ahogy írom ezt a véleményt írom róla, rájöttem, hogy a Shadowhunters a kedvenc sorozatom. Amikor őt bántani merik (szerencsére nem tudok róla), magamban szétszidom azt a személyt, aki egy újjal is hozzá mer érni.

Életem legnagyobb álma válna valóra, ha találkozhatnék életem legfontosabb és legmotiválóbb személyével. wub.gif Ha valóra válna egy csoda által, ezt mondanám neki angulul persze: "Maga életem legmeghatározóbb személye, maga tanított meg arra, hogy legyen önbizalmam, nálam nagyobb Emelover nem létezik". És ez így igaz. Szerintem nálam nincs az egész világon nagyobb E M E L O V E R. heart.gif Amíg élek becsületszóra Emelover leszek.*--------* Imádom mikor interjókat ad. Imádom, mert olyan közvetlen, kedves a rajongóival. Látni rajta, hogy imád minket, a rajongóit. Azt is imádom, ahogy spanyolul beszél. Olyan kis cukiság. Nála cukibb, motiválóbb, meghatározóbb, gyönyörűbb személy nincs a világon. Ő számomra a világ legdrágább kincse, akit soh sem fogok lecserélni, amíg világ a világ lesz. Örülök, hogy Izzy és Eme is egy kitartó, erős nő. Az egész világnak a legcsodálatosabb példakép lenne. De komolyan. Minden nap megnézek róla legalább 5 képet és 5 videót. Mindig gondolok rá, akkro is ha nem vagyok gépnél. Mindenről ő jut eszembe. Az ő biztonsága komyolan mondom, hogy még az én biztonságomnál is fontosabb. Minden nap ránézek az Instagramjára, hogy nem e töltött fel új posztot és ha igen, már szaladok ide és feltöltöm. A biztonság és az épsége nagyon fontos számomra. Eme pedig még fontosabb számomra. Mindennél is mindenkinél fontosabb számomra. Láttam már őt smink nélkül is, és eszméletlenül, elmonhatatlanul gyönyörűséges. A kedvenc párosom Sizzy, a kedvenc sztátom Eme, a kedvenc karakterem Izzy, a kedvenc sorozatom a Shadohunters, a kedvenc zeném a Monsters, a példaképem Emeraude. Minden hozzá köthető. Nélküle a világ se lenne a világ, az élet sem érne semmit. Azt is értékelem benne, hogy nem a botrányairól híres, hisz nincs is neki egyetlen egy botránya sem! Hanem a tehetségéről híres, és a gyönyörűségéről. Na ezért is ő az egyetlenem, olyan akarok lenni, mint ő. A ruhái is nagyon tetszenek, amikbe jár az utcákon, amiben megy a rendezvényekre, sohasem tudnám rá mondani, hogy "ocsmány". Na ettől meg is fájdulna a szívem, ha ezt mondanám rá. Mert ő még a világ legborzalmasabb ruháját is csodálatossá tudja varázsolni, ha felveszi. Onnan is rájöttem, hoyg ő a példaképem, hogy sok témát indítottam róla, és más példaképeimről nem indítottam ennyit és ahogy feltöltöttem eltöltött a csodálatosság. Ő az igazi, true idolom, mostmár ebbe biztos vagyok, 100000000000000%. Amíg élek, mindig Emelover leszek.Ő egy emlék lesz mindig is az életemben, bármi is történjen, ha mindenki ellenezi majd Eme-t, akkor is ki fogok tartani mellette. Sohsem fogom elfelejteni őt. Nagyon stílusos, üpermegaszuper tehetséges, és imdni való lány Eme. Most nagyon angyon nagyon boldog vagyok, hog yő a példaképem, az igazi példaképem. Megtaláltam azt, aki minden nap felvidít, boldogít és aki motivál engem. Örökké imádni foglak Eme. Mostmár biztosan, 1 milliárd szűzalékra ő az igazi, a tökéletes példaképem. Az ő gyönyörűsége tagadhatatlan. Ha valaki azt mondja, hogy Eme nem gyönyörű, az nem lát. Ő számomra már olyan, mint egy testvér. Az ő boldogsága még a legszomorúbb napjaimon is felvidít. Nálam nagyobb Emelover nem létezik, én garantálom. Lány léttemre is azt mondom rá, hogy nagyon dögös. Hallottam már énekelni és... szóhoz sem tudok jutni, annyira gyönyörű hangja van. Már nagyon várom az SH új részeit, hogy megcsodálhassam benne a drágámat. Mindig is szeretni és tisztelni fogom őt és ki fogok állni mellette bármi is lesz. Eme nélkül nem lennék az, aki most vagyok. Mindig is a legeslegnagyobb példaképem lesz Emeraude. Jajj de gyönyörű, különleges neve van*----* Először az SH-ból a kedvenc karakterem Clary volt. De ez mára természetesen megváltozott. Már sokkal jobban imádom Isabelle-t. Amikor azt hittem, hogy megölik, már elkezdtem bőgni. De köszönöm neked Clary, hogy megmentetted életem értelmét. Az első évad részeiben is nagyon nagy kedvencem lett Izzy, de csak az 1×02-ben lett a kedvenc karakterem az igazság szerint. Függője lettem a Shadowhunters-nek, Izzy-nek, Eme-nek. E három dolog nélkül nem tudnék élni. Boldogtalan lenne az életem. Még csak az SH-ban láttam Izzy-t, de elég lett ahhoz, hogy hosszabb véleményt írjak róla (mint bárki másról) és hogy a T R U E I D O L O M legyen. heart.gif A sok példaképeim közül úgy érzem, hogy senkit nem imádtam annyira, mint Eme-t. És ebben 1milliárd százaléknyira biztos vagyok. Vállalom büszkén. Az egyik dolog a kevésből, amire büszke vagyok. És persze nagyon büszke vagyok Eme-re, hogy idáig jutott. Megfogom nézni minden egyes filmben és sorozatban, amiben szerepelt, mert erőt ad nekem, ha meglátom egy filmben/sorozatban, vagy videóban, vagy egy képen. A kedvenc képem róla: http://www.hawtcelebs.com/wp-content/uploads/2017/02/emeraude-toubia-in-bcg-magazine-january-2017_1.jpg

Hogyan lett az idolom? Hogyan is történt ez? 2017. február 18-án ismertem ezt be, hogy Eme az igazi idolom és életem legmeghatározóbb személye. heart.gif Amikor holtversenybe került Holls-al, ezt tettem. Videókat nézegettem róluk, képeket is, életrajzokat és infókat olvastam, újra írtam piszkozatba a véleményemet róluk és jobban átéreztem, amikor Eme-ét írtam és nézegettem, olvasgattam. Jobban élveztem, mikor írtam a véleményt és ezt is élvezem, amit most írok. Nagyon. És sokkal többet tudtam írni Eme-ről. Ez bizonyította be, hogy Eme az én tökéletes és egyetlen idolom, akit sohasem cserélek re, hisz számomra ő a világ legdrágább kincse. Semmi pénzért és a világ uralmáért sem cserélném le. Minden amit csinál, a pozitív és tökéletes zóval jellemezném. Őt pedig ezekkel a szavakkal: tökéletes, gyönyörű, tehetséges, kincs, életem értelme, nélküle a világ nem világ, jó, stílusos. Tényleg az utolsót elfelejtettem bővebben kifejteni! Mindig csinosan öltözködik, jó stílusa van mint a divat, mint a zene, mint a színészet iránt.
Természetesen 1000000000000000000000000 pont, vagyis -nél is több még több wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif

I LOVE YOU EMERAUDE TOUBIA FOREVER AND EVER! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Emeloverr.
2017. július 30. 16:56 #4
- törölt felhasználó -    
Emeraude Toubia. heart.gif Először is tisztáznám, hogy az egyik szavak azért vannak ott, mert Gal Gadottal együtt a példaképem, nem döntök köztük. A világ egyik legeslegszebb neve ez számomra, ami lehet számodra átlagos, de ha én meghallom vagy olvasom, hihetetlen érzés fut át rajtam és a szívem hevesebben kezd verni. Különleges név, egy különleges és csodás személynek. Az Emeraude magában egy drágakő neve, hát Eme is egy drágakő. Na de ez sokak számára ismerős érzés lehet szerintem, a saját példaképükkel. Nem húzom tovább az időt, csak elmondanám, hogy ez egy borzasztóan istenítő vélemény lesz, úgyhogy ha nem kedveled ne is olvasd el. Bár nem igen értem meg mára sem, hogy mit nem lehet benne szeretni... Először egy 'Hogyan ismertem és szerettem meg?' rész lesz, aztán egy 'A világ egyik legcsodásabb karaktere, Isabelle Lightwood, illetve 'Az egyik legnagyobb példaképem, egyik inspirációim, Emeraude Toubia'.

Mint ahogy előbb is láthattad/olvashattad, az első rész a megismeréséről szól. Hogyan ismertem és szerettem meg? heart.gif Ez egy kicsit hosszas történet, de megpróbálom szavakba önteni és leírni ide. A dátum 2016. október valahányadik napja. (Hogy nem írtam fel?) Ezt születésnapi ajándéknak is tekintettem, mert ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem. Először az itteni sztáradatlapján találkoztam a nevével, az akkori profilképén már akkor megakadt a szemem és akkor hozzáfogtam elolvasni az életrajzát, adatait, nézegetni a topikjait. Már akkor hihetetlenül szimpatizáltam vele, be kellett raknom a kedvenceim közé. (Akkor még nem ennyi kedvencem volt bejelölve, sokkal több.) Nem előre, nem hátulra, úgy a közepébe elhelyeztem. Tudom, ilyen első látásra kedvenc kicsit fura, de Emeraude számomra az lett már akkor. Rákerestem a Google-ban, először a képekhez mentem. Úristen, milyen gyönyörű! Valahogy így reagáltam. Aztán láttam, hogy modellkedik is, hát nem csoda. Akkor a kedvenc modellem lett (Csak nem jelentettem ki, hogy a kedvencem), mivel még filmekben, sorozatokban nem láttam akkor. De visszamentem az alapadataihoz és ott alul ott volt egy Filmek, sorozatok rész és ott a Shadowhunters. Az akkori kis képecskéről szimpatikussá vált a sorozat, nem sokkal azután el is kezdtem nézni. Viszont előtte rápillantottam a Castre, ahol mindjárt Eme kis képéhez fordult a szemem és éreztem, hogy a kedvencem lesz. Amikor elkezdtem nézni, mindjárt Izzy tűnt fel és hangosan mondtam, hogy ez Emeraude Toubia! Nem tudom miért voltam olyan buta, hogy abbahagytam a sorozatot. Nem szándékosan, de el lett felejtve vagy valami. Ezért nagyon mérges voltam és még az is vagyok magamra. Viszont 2017 januárjában viszont rájöttem, vagyis egy barátnőmnek nagy kedvencévé vált a sorozat, Emeraude, aztán egy másik barátnőmnek is és végre folytattam ezt a csodás sorozatot. Aztán még néztem róla képeket, videókat, interjúkat, gifeket és mindent, ezért már sokkal nagyobb kedvencemmé vált.

Most Isabelle Sophia Lightwoodról írok, illetve belefogalnám a Shadowhunters sorozatot is. heart.gif Az első olyan karakter, akit huzamosabb ideig kedvencemnek neveztem, február óta. Igazából még most is első, látsd ennek magyarázatát feljebb. Ő a Shadowhunters-beli, 2 testvéres karakter, akinek szigurúak szülei. Ha már ilyen családban nőtt fel, nem meglepő, hogy egyszerűen tökéletes karakter. Vagyis... ő számomra nem egy karakter. Annál sokkal több, egy valós személy, akit egy barátom véleményéből megtanultam, hogy nem is fura, ha példaképemnek nevezek egy sokak számára csak karaktert, de igenis annak nevezem. Hiszen !SPOILER! a sorozat Árnyvadászokról szól, akik megmentik az emberiséget és önmagukat is a gonosz démonoktól. Hihetetlenül ügyes "mutatványokat" csinál, de komolyan és olvastam, hogy nem trükközik, csak ostort használ; és maga a karakter a szívem csücskévé vált már az első részekben, hiszen először őt láttam meg, ez volt az első látásra szimpátia. Valaki azt mondja, nem tetszenek a ruhái, sem az öltözködése, túl sokat mutat. De erre a válaszom: és? Mi van akkor? Neki nagyon is, borzasztóan jól áll, mintha ráteremtették volna a ruhatárát. Én saját magam nem venném fel szerintem, de ne tagadjuk, tényleg nagyon jól áll neki. Ha sokat mutat, azzal sincsen baj, mert még lány létemre is azt mondom, hogy nagyon gyönyörű és az alakja is jó. Igaz, hogy a Shadowhuntersben ismertem meg, de ha nem ő kapta volna a szerepet szomorú lettem volna nagyon. Mintha ráruházták volna a karaktert, még a való életben is hasonlít Isabellere. Sokak, ahogy én is látom benne a Lightwood-lányt, azért nem semmi dolog, hogy már Cassandra Clare - The Mortal Instruments című könyve is mekkora siker volt, mennyien jelentkezhettek az alakítására és őt választották ki. A 2. évadban egy kissé megváltozott, de nekem így is bejött, de nagyon örültem, mikor visszakaptuk a régi Isabellet. Még itt megemlíteném, hogy hihetetlenül shippelem a sorozatbeli Sizzy párost, avagy Simon Lewis és Izzy Lightwood. Először csak fanvideókban és képekben láttam őket együtt, de amikor a képernyőn is megjelentek... Az kedvenc párosommá váltak és bármit megtennék, hogy újra együtt lássam őket. Tudom Emeraude jól megvan Princeszel, de nagyon örülnék, ha Alberto Rosendevel, Simon színészével is jóba lenne, romantikusan. Most hogy Clary + Simon (Climon) vége és már alakul a Clace is, remélem Sizzy is lesz. Bár most Simon Maiaval jár, Izzyt pedig shippelem Raphaellel (Rizzy) is nagyon, nekem a Rizzy is nagyon rendben lenne. Mennyiszer mentette meg a Lightwood-lány Simont? Látszik, hogy egymásnak vannak teremtve. Na de vissza Izzyre. Néha bevallom egy icipicit bunkó volt Izzy, de ilyen "tökéletes" szülőknél felnőni és azért keresztül is ment pár dolgom, nem csodálom. Jaj, csak még ennyit akarok leírni vele kapcsolatban, hogy már sokan beleütközhettek ilyesmi hírekbe, hogy valaki meghal az évadzáróban. CSAK KÉRLEK NE IZZY, KÉRLEK NE ISABELLE A MINDENEM CSAK ŐT NE KÉRLEK! De még Max se, de mondjuk ő nem főszereplő, mert nagyon megviselné Isabellet és bírtam is őt. És olyan se, akit én vagy Izzy szeret, mert komolyan mondom befejezem a sorozatot. Most jöjjön a Shadowhunterses rész. Egy barátnőm által ismertem meg a sorozatot, aztán egy másiknak is nagy kedvence lett. 2016. szeptemberében már el is kezdtem ezt a szériát, de ahogy felül is olvashattad abbahagytam. Úristen, de sajnálom... 2017. januárjában ezért bűntudat gyötört, amikor vége-valahára rájöttem, hogy hiányzik az életemből. Na akkor újrakezdtem és amennyire megimádtam és ezzel együtt a castet is, az már hihetetlen. Nem értem a sok negatív kritikát. Most mi nem jó lenne, úgy komolyan? De nem szeretnék vitatkozni az emberekkel, de csodálkoztam a kb. 50%-os kritikán. Viszont a másik 50-et nem is érthetném meg jobban, mert hát a szerintem! világtörténelem egyik legjobb sorozatáról beszélünk. Ahogy írtam, az alaptörténet is nagyon tetszik, szeretem a természet feletti dolgokat, de közbe picit féltem is. Nyugi, nem a démonoktól, mondénektől, stb. természet feletti lényektől. Pontosítva inkább féltettem. De itt nem csak Isabellet, de Claryt, Jaceszet, Simont, Alecet meg mindenkit. De itt inkább Izzyn kívül Claryt, mivel új volt a világban, eleinte Alec nem is nagyon kedvelte, de aztán megláttam róluk rajongói shipképeket és elmosolyodtam. Ez a cast szerintem nem is lehetne jobb. Katherinet (Clary színésznője) már a Shadowhunters előtt is ismertem, de itt imádtam meg leginkább. Két csodás színésznő egy sorozatban, a színészekről meg ne is beszéljünk. Igaz Dominicot és Matthewot is csak a sorozatban ismertem meg, de hát látszik mennyire nagyon megvan az egész szereplőgárda között az összhang és jajj, mennyire csodásak az alakításuk. Imádom benne, hogy a medálokat és mindent. Semmi rossz nincs benne, garantálom, hogy mindig imádni fogom. Egyébként kihagytam, hogy Isabellet nem shippelem Meliornnal, szerintem nem illenek össze. De így a végére még annyit, ennek a résznek, hogy ISABELLE SOPHIA LIGHTWOOD AND SHADOWHUNTERS FOREVER AND EVER!♡

Emeraude Toubia. heart.gif Mint ahogy írtam, a neve is ahw annyira gyönyörű. Meghalok már azon is, de komolyan. A világ egyik legcsodásabb példaképe, akire először tekintettem a legnagyobb és a legjobbként. Voltak ezelőtt más példaképeim is természetesen, de nála valahogy... Valahogy varázslatos érzés fog el, amit szavakkal nem tudok elmagyarázni. 1989. március 01. Ez az egyik legjobb nap, ezt úgy mondom, hogy akkor még meg sem születtem, de hát lehet rossz egy olyan nap, amin egy hercegnő - mára már királynő - született meg? Dehogy. Ha már 1989-nél tartunk, csak egy pár évvel előrehaladva korszakról írok. Akkor született meg a kis hercegnő, Mirta Sonia és férje gyermekeként. Miután példaképemmé vált, napra pontosan 2017. február 02., kerestem róla mindenféle képet, dolgot és véletlenül belebotlottam egy kisgyermekről készült képbe, amely kisgyermek a kis Eme volt. Úristen, azon a képen én mekkora fangörcsöt kaptam... Az lehetetlen. Szerintem már ez is bizonyította, hogy ő (és Gal) az én igazi példaképem. Mivel ő az, ebben biztos vagyok. Egy kis kori képén sikoltozni kezdek hangosan és hadarni, tovább nem is mondom, mert még véleményírás közben is fangörcsöt kapok és az fura lenne. Na de tovább. Elterveztem, hogy végignézegetem az Instagram képeit, mégpedig a könnyen lementhető The Picta nevű oldalon. Már az első oldalon képről-képre fangörcsök leptek el, de amikor már még általam nem látott képekhez értem, akkor tört ki belőlem a nagy rajongás. Istenem, mennyire csodálatos ez a nő! Minden egyes képével fel tud vidítani és egy teljes nagyon keresztül is tudnám nézegetni a képeit és ezzel egyáltalán nem unatkoznék. Most is egyfolytában a csodás profilképére halad a szemem és kérdezem magamtól, hogy hogy lehet ilyen gyönyörű? De erre még ma sem találtam választ. A helyezésére pedig büszke vagyok, hiszen ezrekkel feljebb jött, 222 rajongót gyűjtött csak az itteniek közül. Illetve még magára, Emeraudére is nagyon büszke vagyok, ennél jobban nem lehetnék büszkébb. Ami mindent elért fiatalon... Becsülendő és példakép mindenki számára. Valahogy úgy van ez velem, hogy van elakadok és nem jutok szóhoz, ha róla van szó, vagy beindulok és le se lehetne lőni. Most utóbbinál vagyok. Még idén áprilisban rákerestem a FanmailBiz nevű oldalon a drága autogram címére, csak úgy kíváncsiságból. Aztán egy barátom beszámolt arról, hogy írt egy sztárnak egy bizonyos autogram-levelet, amire válasza érkezett. Ezen akkor nagyon megörültem, hozzáfogtam borítékra vetni a címet és egy kartonra írni a levelet. (Lila színű volt, talán valahol olvastam, hogy ez a kedvenc színe.) Leírtam benne, hogy mennyit jelent számomra és persze az autogramkérő sort is. Igaz, hogy ezzel az üzenettel: "A cím hibás, nem tudtuk postázni" jött vissza, de nézzük a dolgok pozitív oldalát: megpróbáltam. Kicsit csalódtam, bevallom, de idővel biztosan sikerül továbblépni. Folytatnám egy újabb kérdéssel: hogy állhat neki minden jól? Ezt a rendezvényes megjelenéseire értem. Számos rendezvényen láthattuk már és egyszer sem fogott mellé, egyszer sem. Ha pedig netalántán nem lenne szép az a ruha más sztáron, amint magára ölti, mintha átváltozna a ruha is, csodássá. Ahogy a szemébe nézek, látom, hogy boldog és a kisugárzása is elragadó. Ha pedig ne adj Isten szomorú lenne, még az életemet is feláldoznám a boldogságáért. A valóságbeli gardróbja ruhadarabjait inkább magamra ölteném, ezek már szép ruhák nagyon. Egyszer szeretnék egy olyan ruhát, amit ő viselt (Nem pont ugyanazt, reálisan gondolkoztam.), vagy csak hasonlót is, örökké a szívemben maradna és mindig azt viselném. Megpróbáltam az interneten rendelni olyan nyakláncot, amit Isabelle viselt a sorozatban, de sajnos nem jártam sikerrel. Fel a fejjel, még van ilyesmire a jövőben is esély. Ő olyan számomra, mintha a lelki társam lenne, mivel úgy érzem, hogy mindig biztat pusztán egy mosolyával, az interjúiban pedig a rajongóihoz, az Emeloverekhez is beszél, de hogy milyen közvetlenül és kedvesen. Nem kellett sok idő, hogy kiismerjem a személyiségét, rögtön tudtam, hogy egy aranyos leányzó. Most ahogy ezt írom, úgy érzem, hogy nála (és Galnál) jobb példaképet keresve se tudnék találni, hiszen most még be is könnyeztem, annyira imádom. A lehető összes interjút megnéztem tőle, érdemes volt rászentelni pár napot, mivel láttam, mennyire boldog és ez megnyugtat. Bármennyire is fura, én a Riverdale-beli K.J. Apaval is shippelem, bár kicsi az esély rá, hogy együtt legyenek. Először nem tudtam mit jelent az a 8 betűs szó, hogy példakép még nem tudtam mit jelent. Erre is Emeraude ébresztett rá, most már pontosan tudom mi az. A szüleim és Gal Gadot mellett ő a legnagyobb ilyenem, bár mind a négyük sokkal, de sokkal több számomra. Emere testvérként is tekintek, de komolyan olyan, mintha a testvérem lenne. Azok, akik rossz véleménnyel vannak róla (Szerencsére itt 97, 98 és 98 százalék az értékelése, de régebben valaki olyanokat írt róla, amin felforrt az agyvizem...), azt bármennyire is akarnám, nem bírnám megérteni. Hisz benne minden olyan tökéletes, a kinézete, a tehetsége, a stílusa, szó szerint mindene. Egy földre szállt angyal, egy nagyon cuki teremtés. Isabelleről és Emerauderől is a fanvideók és akármi, akkora fangörcsöt kapok, hogy el sem tudnom magyarázni. Sok idegen azt hiszi így, hogy tudja mit érzek iránta, de szerintem nem tudják. Ezt én magam sem értem teljesen, mert teljesen más, mint a többi példaképem (Galt nem beleértve), mert a többiekre nem tudtam így példaképként tekinteni, mint őrá. Egyszer tuti el fogok utazni Los Angelesbe, ahol az autogram címe van, vagy megkeresem a Shadowhunters egyik forgatási helyszínét, mert a szemébe akarom mondani, hogy mennyit jelent nekem és mennyi mindenen mentem keresztül vele. Hogy min is? Elárulok itt egy borzalmas dolgot, mégpedig azt, hogy február óta nem egyszer lecserélem. Lecseréltem más sztárokra, mint pl. Eleonora Gaggero, Deborah Ann Woll, Madelaine Petsch, stb. Ezt borzasztóan sajnálom, mivel mindig azt mondogattam, hogy ők az igazi idoljaim és csak ők. Pedig nem így van. Természetesen nem fogom elfelejteni azokat a korszakokat, mert szépek és jók voltak, de igazán most vagyok teljes, hogy megtaláltam a két igazi példaképemet. Rajtuk, Elizabeth Olsenen és Lili Reinharton kívül a többieket nem tudom példaképeimnek nevezni, mert nem akarom becsapni magam. Kettő legfontosabb és kettő másik példaképem van a sztárvilágból, ők a mindeneim. Most folytatnám az Emeről szóló részt, mert egy ideje eltértem róla. Szóval. Nem tudom írtam-e már mekkora hatással van rám minden egyes mozdulata. Ha mosolyra fakad a szája, az enyém is, ha sír, akkor én is, ha majd meghal a röhögéstől, én is. Már nem csak az van, ha vidám én is, reflexből ugyanazt kezdem csinálni, mint ő - nem tudom miért. Nagyon szeretnék olyan lenni, mint ő, de ez úgy se fog sikerülni, a 7 milliárd emberből egy olyan sincs mint ő, ha kerítenek neki egy hasonmást, akkor sem lesz a hasonmása, mert senki nem érhet a közelébe a hasonlóságot nézve. Különlegesnek született, különleges marad élete végéig ezt tudom. Remélem, hogy mindig ő lesz a példaképem, sőt tudom (Gallal holtversenybe, de ezt már lehet sejteni), mert ha le merném cserélni... elásom magam. Nemrég rájöttem, hogy nem a vélemény hosszúságából állapítják meg az emberek, mennyire szereted az adott sztárt, de arra is, hogy Emeraude egy csodás személy, aki nem 5 soros véleményt érdemel. Hiába nem a Shadowhunters a kedvenc sorozatom, Eme a kedvenc sztárom és Izzy a kedvenc karakterem. Egyszer mintha láttam volna smink nélkül és megint hangosan feltettem a bizonyos szépségéről, vagyis gyönyörűségéről szóló kérdést és egyszer meg akarom kapni a választ. Smink vagy smink nélkül, nincs tagadás: csodás. A napokban rákerestem az autogram címén található házra, de nem dobott ki semmit - sebaj. Július elején csináltam róla egy weblapot egy barátnőm segítségével, amit folyamatosan szerkeszteni akarok és ezzel is ki szeretném mutatni, mennyire fontos számomra. Láttam tőle ugye sok interjút, film- és sorozatjeleneteket és jaj, milyen cuki már, amikor spanyolul beszél! Azt is láttam, mivel végiglapozgattam az összes róla szóló Tumblr oldalt, ha nem is az összeset, legalább ötöt; és láttam egy videóból készült gifet, amin Kathtel énekel és h*lyéskednek, persze jó értelemben. Még a YouTubeon láttam videót is, amikor egy főzős műsorban indultak Kathtel és igaz nem sikerült nekik nagyon jól, de jól érezték magukat és ez a lényeg, ettől én is boldog leszek. Ja és még el ne felejtsem, most is nagyon sok mindent akarnék leírni, de miközben egyiket írom, a másikat elfelejtem. Szóval június végén jelölték az idei Teen Choice Awardsszon A legjobb színésznő (sci-fi sorozatban) nevű kategóriában. Ekkor elmondhatatlanul örültem, a legmaximálisabban szorítok neki augusztus 13-áig, remélem sikerül hazavinnie egy díjat, akkor nem tudom mennyire büszke lennék rá, ha lehet még ennél jobban. Ó, ki ne felejtsem ezt is, hogy szintén ekkortájt jött egy újabb cikk, amiről szerintem elsőként értesültem, hogy 'Menyasszony lett a Shadowhunters sztárja?' Ezen nem is kaphattam volna nagyobb fangörcsöt. És ott volt egy fotó, ami egy Los Angelesi paparazzi-kép, de... Amikor megláttam a gyűrűt azon az ujján, a boldogságtól sírni kezdtem. Igaz még egyikük sem erősítette meg hivatalosan, de ha ez a hír igaz én a harmadik legboldogabb ember leszek a világon, csak ők megelőzve engem. Már most is meghalok a boldogságtól, látni mennyire imádják egymást és igaz a szerelmük. Erről jut eszembe Eme származása is elbűvölő, mivel édesanyja, édesapja és ő is máshol látott napvilágot és így is sok nyelven beszél. A spanyol nyelvet nyilván Mirtától tanulta. Most pedig lezajlott a Comin-Con (Hát még tart, de a Shadowhunters sztárjai már lementek.) és annyi kép jött ki a királynőmről, minden egyeset csak csodálni tudtam, amit minden nap megteszek. Úgy sem tudok róla kedvenc képet választani és ezekből sem. Ha egyiket mondom, a másik bűntudatom lesz, szó szerint. Elég fura, de ez van. El sem hiszem, milyen gyorsan cseperedett kis Emeből nagy királynővé, sőt a legnagyobbá. Jövő évben már 29 éves lesz ez a drágaság, amit el sem hiszek. Már 29? Őszintén letagadhatna vagy 5 évet. Még a szépségéről írnék kicsit, hogy mindegy, hogy van frufruja vagy nincs, lófarokban van a haja, leengedve vagy feltűzve mindenhogy gyönyörű. Most ez az egyenes haja elvarázsol, mennyire jól áll neki. Viszont a két haja között sem tudok dönteni, mindenhogy gyönyörű. Jelenleg ennyit tudok írni róla, szerintem mindent leírtam, amit akartam. Ja nem, még: EMERAUDE TOUBIA AND EMELOVER FOREVER AND EVER! heart.gif meghajolo.gif wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok