Starity

Ezen a dalon dolgozik most Selena Gomez – videó

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 31. 15:55 #21
DoriAjtai
DoriAjtai
visszatérő vendég
 
Státusz"feels"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 251960
Offline offline
Van olyan Video ahol zenes kiseret nelkul enekli a Who Sayst smileeee.gif Igazan leszallhatnatok mar errol, ti mikor fogtok annyit elerni az eletben mint o? Gyerekesek vagytok semmihez nembertetek csak a masok fikazasahoz ha nekem valami nem tetszik itt Starityn nem kommentelek! Lehet nem Selenanak van a legszebb hangja, Jo, de attol van hangja! Es rengeteget segit a rajongoknak es amikor volt egy megfelelessel valo betegsegem o segitett! A zenei ahogy Inspiral ahogy remenyt ad! Nem kell, hogy szeressetek, de NE mondjatok hogy nemntehetseges! Maskeppen hogy jutott volna el ide?:DDDDDDD
2016. március 31. 17:53 #22
a hatalmas
a hatalmas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.09.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 253031
Offline offline
DoriAjtai, Hogy hogy jutott el ide? Ezt kérdezed? Egyszerű..Disney. ^^ A legegyszerűbb módja annak, hogy a kislányokból híres sztárt faragjanak. Csak pénz kell. Szerepel egy sorozatba, tud egy kicsit énekelni, kavar a többi sztárral, és BUMM bent marad a köztudatba.
2016. március 31. 18:01 #23
- törölt felhasználó -    
Hát...Ebből aztán nagyon sok mindent megtudhatunk...
2016. március 31. 18:23 #24
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
Na jó emberek. Mi ez, hogy Selena nem tehetséges?? Pls neki van a legtöbb rajongója starityn. Kérlek azért ezt így neee, jó? Köszi. Itt az a probléma, hogy nem ismeritek őt. Ha megismernétek,csodálatosnak tartanátok. Rohadtul jó hangja van, oké? Élőben is. Nehogy már ilyeneket lássak. Jó, lehet, hogy nem szeretitek. Csak azt ne mondjátok, hogy tehetségtelen. Mert nem, nem az. Most jöhet az, hogy de a disney - a disney. De emberek, az is egy csatorna. És az egy szuper ötlet pályakezdésnek. Mert igen is, disney után mégjobban beindult a karrierje, azért, mert TEHETSÉGES. Na, ennyit akartam. Köszi a megértést. Ha nem értitek meg, ez van. biggrin.gif
2016. március 31. 18:52 #25
Arvil fan
Arvil fan
Photographer
 
Státusz"Do something today that your future self will thank you for."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 1423
Csatolások: 38
Azonosító: 216037
Offline offline
Kíváncsi vagyok rá!
2016. március 31. 20:24 #26
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Úúúú kiványi lettem NAGYON.
2016. március 31. 21:04 #27
a hatalmas
a hatalmas
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.09.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 253031
Offline offline
Sajnos a véleményemet nem tudom megváltoztatni és nem is akarom. Ja hogy én tényleg azt mondtam tehetségtelen? Hááát nem. Ha az lenne nem lenne ennyi rajongója. És én ezzel pont arra céloznék hogy ( SZERINTEM) túl van imádva. Ennyit koránt se ér az egész csaj. De tovább nem akarnám folytatni mert az már felesleges lenne. Mindenki szeresse azt akit szeret. Mindenki maga tudja ki a tehetséges. De a véleményem nyílvánvaló marad.
2016. március 31. 21:52 #28
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Imádom mikor valaki, normálisan leírja a véleményét, hogy neki mondjuk nem tetszik a hangja, és ő nem szereti. Aztán jön egy beőrült rajongó, egy istenítő és az egész bandát lehordja aki nem szereti amit ő. Először is, azzal van a legfőbb bajom, hogy ,,ti mit tettetek le az asztalra?" Almát öcsém! Mit tettem volna? Nem vagy énekesnő, színésznő, médiasztár. Itt ülök a gép előtt, és tanulok az iskolában hogy egy nap jó állást szerezzek. Én nem erőltetem azt amiben nem vagyok jó.
Amúgy meg jótékonykodni mindenki sztár tud, a látszat kedvéért meg főleg, úgy hogy ne ezen múljon, hogy valaki jószívű e vagy nem. Ráadásul a pénzükből azt csinálnak amit akarnak szóval, itt igazán nem erről van szó.
És az hogy mi soha nem leszünk olyan tehetségesek mint xy celeb, az kész nevetséges. Nem szeretnék vitatkozni, de elég primitív hozzászólás. Valakinek nem adatik meg a kellő tehetség, vagy esetleg lehetőség. És akkor mi van? Ma már az emberek attól jók, hogy ha agyonsztárolják őket és marha tehetségesek valamiben? Igen vannak tehetséges emberek, de szerintem nem kell minden másik embert xy-hoz mérni, pláne ha nem egy súlycsoportban vannak.
Ennyi. Thanks.
2016. március 31. 21:52 #29
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
már várom smileeee.gif
2016. április 01. 22:46 #30
- törölt felhasználó -    
Binci írta:
Imádom mikor valaki, normálisan leírja a véleményét, hogy neki mondjuk nem tetszik a hangja, és ő nem szereti. Aztán jön egy beőrült rajongó, egy istenítő és az egész bandát lehordja aki nem szereti amit ő. Először is, azzal van a legfőbb bajom, hogy ,,ti mit tettetek le az asztalra?" Almát öcsém! Mit tettem volna? Nem vagy énekesnő, színésznő, médiasztár. Itt ülök a gép előtt, és tanulok az iskolában hogy egy nap jó állást szerezzek. Én nem erőltetem azt amiben nem vagyok jó.
Amúgy meg jótékonykodni mindenki sztár tud, a látszat kedvéért meg főleg, úgy hogy ne ezen múljon, hogy valaki jószívű e vagy nem. Ráadásul a pénzükből azt csinálnak amit akarnak szóval, itt igazán nem erről van szó.
És az hogy mi soha nem leszünk olyan tehetségesek mint xy celeb, az kész nevetséges. Nem szeretnék vitatkozni, de elég primitív hozzászólás. Valakinek nem adatik meg a kellő tehetség, vagy esetleg lehetőség. És akkor mi van? Ma már az emberek attól jók, hogy ha agyonsztárolják őket és marha tehetségesek valamiben? Igen vannak tehetséges emberek, de szerintem nem kell minden másik embert xy-hoz mérni, pláne ha nem egy súlycsoportban vannak.
Ennyi. Thanks.


Tiszteletem! A számból vetted ki a szót! meghajolo.gif
2016. április 02. 08:39 #31
- törölt felhasználó -    
Binci, egyet értek, és még annyit hozzátennék a jótékonykodáshoz, hogy attól mert valamelyik sztár nem rak ki róla képet (ellentétben Selenával, mert ő ezzel akar menőzni hogy ő jótékonykodik stbstb) még jótékonykodhat..
Ez meg annyiszor próbálkozhat ahányszor akar, úgyse lesz hangja biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok