Starity

Trónok harca: Van még remény Jon Snow számára?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 02. 09:08 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A Trónok harca szereplőgárdája is válaszolt a sorozattal kapcsolatos legfontosabb kérdésre: Jon Snow visszatér vagy örökre eltávozott?
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. április 02. 09:19 #2
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Kit maga azt nyilatkozta nemrégiben, hogy forgatott néhány jelenetet a 6. évadhoz, amelyben halott. És az a mondat is elhangzott, hogy tudja, meddig lesz halott, de nem árulhatja el nekünk. Mindenáron el akarják hitetni velünk, hogy Jon valóban és végérvényesen halott. Minden nyilatkozatot így is lehet értelmezni, meg úgy is. De valamiért mégse mondhatják meg a teljes igazat. Nem mondhatják azt, hogy "Hé, Jon meghalt, kész, vége, kaput, exit, ne várjátok vissza, mert nem jön vissza." Helyette inkább húzzák az idegeinket. Én azt gondolom, Jon túl fontos szereplő volt és valahogy, valamilyen módon még lesz szerepe a történetben, de hogy mikor és milyen minőségben, arról persze fogalmam sincs. Meg az is megeshet, hogy tévedek. Én még az 5. könyv végén is hittem benne, hogy Jon valamiképpen visszatér, hiszen ő Azor Ahai. Westeros az a világ, ahol jóformán bármi megtörténhet. Kit Harington mindenesetre remek színész, és bármiben szívesen megnézem. Ha számára itt ért véget a Trónok Harca kalandja, akkor is meg fogja immár állni a helyét. Én nem érte aggódom. smileeee.gif Én Jonért izgulok, mert most is azt mondom, ő túl fontos, az ő karakterét túl sok titok övezi, és hogy őszinte legyek, túl sablonos megoldás lenne, ha Dany - akire mindenki tippel amúgy - belovagolna a sárkányai hátán Királyvárba és átvenné a hatalmat. Én nagy turpisságokra számítok, és remélem nem kell csalódnom. smileeee.gif
2016. április 02. 09:43 #3
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Grace Benning: egyetértek. Jonnak még van szerepe a törtènet alakulasában, és nem is akármilyen. Akit mèg mindig lehet azzal etetni hogy Jon halott az nézzen utanna a Youtubon mert ott van pár érdekel elmelkedes hogy miert is szinte 100% hogy valamilyen formaban visszatér. Amugy meg a szereplők állandóan azt nyilatkozzak csak hogy halott. És ez így igaz is mert tényleg az de ez nem jelenti azt hogy ne jöhetne vissza a halálból...mondjuk azert nem semmi amit elértek a készítők. Mármint hogy a fél világ,fél évig ezen vitatkozzon biggrin.gif
2016. április 02. 11:08 #4
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1632
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Én azt nem értem, hogy miért akarják annyira elhihetni hogy halott. Úgy is ki fog derülni, hogy meghalt-e vagy sem, nem ezen fog bukni a sorozat nézettsége. Egyébként elég nagy butaság lenne Jont kiírni a történetből, az ő szála az egyik legérdekesebb, meg amúgy is, a legtöbb kulcsfontosságú szereplőt már kinyírták, ideje lenne észbekapni, hogy ez így elég unalmas... unsure.gif
2016. április 02. 11:23 #5
- törölt felhasználó -    
Alfie Allen válasza azért elég elgondolkodtató. Én remélem, hogy nem írják ki a történetből, mert sok kulcsfontosságú jelenet hozzá köthető. Nem tudtuk meg azt sem, kinek a gyereke. Ja és nélküle a Fal sem lenne olyan izgalmas, hiszen igazából miatta mutatták az ottani történéseket.
2016. április 02. 12:09 #6
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Nos, látszik, hogy parancsba lett nekik adva, hogy ezt nyilatkozzák... Szerintem ahogy a Brienne-t játszó színésznő, úgy a stáb számos más tagja is csak a saját szövegkönyvének eseményeit ismeri. Például az is érdekes, hogy a fent megszólalók mind a Jonétól független eseményszál szereplői, egyik fentebbi megszólaló sem a Falnál folyó történet részese. Mondjuk, ha a Samet vagy Melisandrét alakító színész és színésznő nyilatkozta volna ezeket, akkor se hiszem el... Valószínűleg ebből kifolyólag nem is forgathattak Jonnal, és így semmi vele kapcsolatos nem lehet a szövegkönyvükben, ahogy az pedig szokás, a készítők sokszor még magától a szereplőktől is visszatartanak információkat.
Megy a porhintés, de túl logikus egy-két elmélet Jon kilétét illetően, túl sok potenciál van az ő karakterében ahhoz, hogy ilyen egyszerűen kiírják a sorozatból.
2016. április 02. 13:18 #7
THG-GOT-AHS
THG-GOT-AHS
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 255358
Offline offline
George R.R. Martin maga mondta pár nappal ezelőtt,hogy Jon nem halott, hanem egy arcváltó vette át a helyét akinek fizetett,hogy játsza el és 9-10. részben már az arc váltót látjuk, Jon pedig elment Deaneryst keresni.
2016. április 02. 13:45 #8
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Annyira varom mar hogy nem igaz!! Remelem Jon nem halt meg o az egyik kedvencem smileeee.gif
2016. április 02. 13:49 #9
- törölt felhasználó -    
Jó fej nyilatkozatok, de sok minden nem derült ki belőle! Majd meglátjuk Áprilisban, hogy mi lett vele! Én már nem találgatok! biggrin.gif
2016. április 02. 14:33 #10
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (THG-GOT-AHS @ 2016.04.02. 13:18)
...

Hát, ennél bármelyik eddig olvasott elmélet értelmesebbnek tűnik. Egyébként én speciel nem akartam volna ezt megtudni, tök gyanútlan kezdtem a kommentedet olvasni, szóval igazán odaírhattad volna, hogy spoiler...
2016. április 02. 14:56 #11
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (THG-GOT-AHS @ 2016.04.02. 13:18)
George R.R. Martin maga mondta pár nappal ezelőtt,hogy Jon nem halott, hanem egy arcváltó vette át a helyét akinek fizetett,hogy játsza el és 9-10. részben már az arc váltót látjuk, Jon pedig elment Deaneryst keresni.

?? biggrin.gif Semmi ilyesmit nem mondott, nem tudom honnan vetted ezt a baromságot.
2016. április 02. 21:50 #12
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
izgulandusz biggrin.gif biggrin.gif
2016. április 02. 22:11 #13
- törölt felhasználó -    
Szóval a barátommal olyan teóriára jutottunk hogy ha esetleg Jon túlélné az Melisandre műve lenne, hisz ismerjük. Mondjuk az egyik kedvencünk volt szóval mi csak az életében reménykedünk.
2016. április 02. 23:11 #14
AnnaMetál
AnnaMetál
új tag
 
StátuszDid you kill Minnie Mouse, or did she surrender that dress willingly?-Hobson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.26.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 192356
Offline offline
Jon meghalt hála a Tűz, a Hét, a Vízbefúlt és az összes istenségnek. Nagyon irritált már a végére a srác. A könyvekben is. biggrin.gif Plusz akit láttál meghalni az ebben az esetben és sorozatban 100%-ékban halott. Ahogy Stannis is végre...biggrin.gif No de jó kis nyilatkozatok vannak. Gwendoline/Brienne válasza a legjobb, ő csak a saját szövegeit olvasgatja így nem áll fennt a veszély, hogy valakiről valamit elkotyog. biggrin.gif Lena pedig a legjobb. biggrin.gif tongue.gif
2016. április 03. 23:14 #15
Rózsapiros
Rózsapiros
visszatérő vendég
 
Státuszhelyesiras.mta.hu :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 0
Azonosító: 162452
Offline offline
Alfie Allen: "Jon tovább él... a rajongók szívében" - valami ilyesmire számítottam xD
2016. április 04. 00:58 #16
- törölt felhasználó -    
KEEP CALM, MEGHALT DE FELÉLESZTIK!!!!! NUGYODJATOK MEG! Csak borzolják a kedélyeket, hogy minnél több visszhangja legyen a sorozatnak, hogy az emberek beszéljenek róla, hogy minnél nagyobb népszerűségre tegyenek szert, gyerekek az a showbusiness. Nem kell stábtagnak lenni ahhoz, hogy tudd, John Snow élni fog. Evidens.
2016. április 06. 16:01 #17
- törölt felhasználó -    
Annyira nem rajongok érte...
2016. április 16. 10:28 #18
THG-GOT-AHS
THG-GOT-AHS
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 255358
Offline offline
Lady Suzy itt a link: http://unleashedreality.com/got-jon-snow-alive/
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!