Starity

Megérkezett az APRIL újdonsága

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 28. 08:17 #1
- törölt felhasználó -    
A minap látott napvilágot az öttagú dél-koreai lánycsoport, az APRIL második kislemeze.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. április 28. 09:55 #2
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Ki ez?
Mert én egyáltalán nem is ismerem!!
És hozzá kell tennem ilyen zenét egyáltalán nem hallgatok meg!!
2016. április 28. 11:09 #3
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Húúúráááá már vártam smileeee.gif Nagyon tetszett a Tinker Bell smileeee.gif

Vanessa Bloom! Ha nem is tudod hogy kik ezek akkor miért írsz kommentet?
2016. április 28. 15:15 #4
- törölt felhasználó -    
Imádtam heart.gif
2016. április 28. 15:47 #5
- törölt felhasználó -    
Az April az egyik kedvenc lánybandám, imádoim őket, mindegyik lányt és a zenéjüket is <3 Nagyon imádom ezt a zenéjüket is <3
2016. április 28. 15:49 #6
- törölt felhasználó -    
"Vanessa Bloom"
Akkor miről beszélünk édes?? Ha nem ismered őket akkor minek kommentelni?? LOL* Nem értem a logikád! Persze lehet hogy csak azért írtál ide hogy minél nagyobb szám legyen a "hozzászólásaidnál" vagy tényleg ennyire sötét vagy....smileeee.gif

Na mindegy.Vissza térve nagyon tetszik a klip viszont a számmal még barátkoznom kell ^.^ De első hallásra nem rossz <33
2016. április 28. 17:45 #7
- törölt felhasználó -    
Még mindig nem látom azt a nagy tehetségüket amiről mindenki beszél,de a klip tényleg csoda szép lett. A dal átlagos. Egy darabig tuti felkapott lesz mint az összes "cuki-muki" lány csapat dalai, aztán jön a következő GFriend/Lovelyz szám ami "felülmúlja" ezt.
2016. április 28. 19:01 #8
- törölt felhasználó -    
A debüt dalukhoz képest ez azért már tényleg haladás és az első olyan daluk ami iszonyatosan tetszik. A dal pörgős, a klip és a koncepció pedig pont kellően aranyos és vidám. Én sem vagyok a habos-babos lány csapatok híve, de ők már egészen szimpatikusak.
Remélem a jövőben lesz még ehhez hasonlóan jó comeback-jük és, hogy a DSP nem építi le őket is... A többi csapatát már úgy is kinyírta a cég...
2016. április 28. 20:44 #9
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Nem szeretem az APRIL-t, de ez a számuk még nem is annyira rossz smileeee.gif
2016. április 30. 11:09 #10
- törölt felhasználó -    
Imádom őket és ez a szám ^^ wha már benne van a heti kedvenceim között
2016. május 01. 11:49 #11
- törölt felhasználó -    
Nos, ami azt illeti napok óta keresem a megfelelő szavakat és most úgy érzem megtaláltam.
A lányokkal kezdeném, egyszerűen gyönyörűek és aranyosak, mint mindig. heart.gif
A dal csodálatos, különösen (lehet nem meglepő) Hyun Joo-nak örültem. Véleményem szerint nagyon sokat fejlődött a hangja, legútobbi Snowman című slágerük óta. smileeee.gif
A koreográfia is remekül sikerült, egészen illik a klip koncepciójához, ami szintén nagyon tetszik.
Fantasztikus ötlet ez a Csingilinges stílus, legalábbis szerintem. happy.gif Nagyszerűen érezteti a tavaszi, vidám hangulatot.
Remélem a lányok aratni fognak a zenei műsorokban, igazán megérdemlik az elismerést, tehetségesek. smileeee.gif
Továbbá remélem a DSP nem fogja őket is elkaszálni. dry.gif
heart.gif heart.gif heart.gif APRIL heart.gif heart.gif heart.gif
2016. május 01. 17:07 #12
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nekem semmi bajom nincsen a kpoppal, hiszen a kedvenc zenei stílusom, de semmi különlegeset nem találtam ebben a dalban, sem pedig a lányokban. Van hangjuk, de nem emelkedik ki a többi közül -zenei műsorokban sem értek el még különösebb elismeréseket, nem lehet a véletlen műve. A mosolyuk pedig olyan műnek tűnik számomra... ez a cukiskodás, amit rájuk erőltetnek és szerintem 14 évesen az iskolapadban van a helye egy lánynak. Jöhetnek a letámadások, de különösebben nem fognak érdekelni. Ez az én véleményem.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lee Na Eun Lee Na Eun 11680.
Lee Jin Sol Lee Jin Sol 11067.
Yang Ye Na Yang Ye Na 12401.