Starity

Calvin Harris elárulva érzi magát, amiért Taylor Swift ilyen gyorsan továbblépett

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 17. 14:48 #21
- törölt felhasználó -    
Calvin-t nagyon sajnálom, de úgyis megfogja találni az igazit.
Taylor meg egy kis k*rv*.
2016. június 17. 14:51 #22
- törölt felhasználó -    
Hát nem csodálom...lehet hogy még tényleg nem volt Tommal, míg nem szakítottak, de akkor is! Két hét?! Seriously?! Sajnálom Calvin-t, még Tom-ot, mert valószínűleg ő is pont ebben a helyzetben lesz nem is olyan sokára. Taylor meg fhuu...inkább nem illetem cifra jelzőkkel, előttem már úgyis megtették biggrin.gif
2016. június 17. 15:10 #23
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Hát én egyes emberek helyébe mielőtt még Taylort kurváznám meggyőződnék róla hogy tényleg így történtek-e a dolgok. A sajtó nagyon sokat tud ferdíteni az igazságon. Calvint sajnálom de Taylor Tommal is összeillik, ha neki ez jó akkor ez van. Amúgy meg bírom hogy sokszor egy "bennfentes" meg "közelálló barát" állít nagy dolgokat az emberek meg csak úgy elhiszik mintha egy ilyen megnyilvánulást készpénznek lehetne venni... Mégis ki az a közelálló barát aki ilyen meg ehhez hasonló dolgokat állít? Talán nem is barát hanem egy rajongó?
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. június 17. 15:32 #24
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Calvin szedjen fel valami helyes csajszit, és felejtse el Taylort. Jobbat érdemel, sokkal jobbat.
2016. június 17. 15:41 #25
- törölt felhasználó -    
blulu88: milyen +meggyőződésre" lenne szükséged? 15 hónapig együtt volt a-val 2 hét sem telt el a szakításuk óta, de már b-vel van, akivel még akkor ismerkedett meg amikor még a-val volt...
2016. június 17. 15:41 #26
- törölt felhasználó -    
Calvin százszor jobbat kap Taylornál. Tudhatta volna,hogy úgyis ez lesz. rohog.gif
2016. június 17. 15:56 #27
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
És itt dőlt össze önmagában az állításuk, miszerint barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás felé. Uggggggyyan már, komolyan elhitte ezt bárki is, úgy értem tényleg, komolyan? Honnan veszitek egyébként hogy tényleg így történt? Nem a szívem csücske a csaj - értsd, utálom mint a sz*rt - de eléggé meredek kijelentés azt mondani - egy jött-ment pletykára alapozva teszem hozzá - hogy Taylor csak úgy megcsalta őt. Úgy értem, mióta akartok ti hinni a "nevét elhallgatni kívánó ismerős/barát/belsős/forrás stb..." emberkéknek? Meg úgy általában, ki a fenét érdekel már ez az egész? Annyira tudtam hogy ebből is csak egy nagynak látszó kapcsolati drámát fognak kerekíteni, itt csalta meg az egyik a másikat, ott érzi magát sz*rul az egyik, ott a másik, majd jönnek a további összeesküvés-elméletek és éveken keresztül ezt fogjuk hallgatni. Annyira kísértetiesen hasonlít az eset arra mikor Gigi szakított az egyik Jonas-csávóval (annyira nem érdekelt a dolog hogy már azt sem tudom melyik volt az) azt is hónapokon keresztül hányta magából minden egyes hírportál. Meg úgy általában, Calvinnek mégis mi köze van ahhoz hogy Taylor mit csinál? Szakítottak, innentől úgy éli az életét ahogyan akarja, és akkor itt meri hazudni hogy ők "tisztelettel viseltetnek egymás felé"? Ha igazán erre törekedne nem a besérült kisbabát játszaná hanem felnőne eléggé ahhoz hogy túllépjen. Vége van, kész, ennyi!
2016. június 17. 15:57 #28
Novaa
Novaa
visszatérő vendég
 
StátuszI've got too many calories for you to lick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 229968
Offline offline
Taylor egyre rosszabb.. Komolyan meg csak ki sem lepett igazan a kapcsolatbol rogton talalt mast. Ha igy folytatja el fognak fogyni a halak a tengerben... Calvint pedig tiszta szivembol sajnalom: egy ilyen nobe szeretett bele, pedig ezerszer jobbat erdemelne. smileeee.gif
2016. június 17. 16:01 #29
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Én bírom Taylort... De ezt nagyon elcseszte... Legalább annyi lehetett volna benne h vár egy kicsit... Szegény Calvin...
2016. június 17. 16:09 #30
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Ha már muszáj meséket kreálni a szakítás köré, akkor csinálhatnák a cikkírók ennél kevésbé amatőr módon is... (nem feltétlenül az itteni írókra gondolok, hanem inkább ahonnan ezek indulnak). Nem vicces egy kicsit, hogy a sok "ismerős" meg "forrás" nem létező nyilatkozata kész drámának mutatja be ezt az egészet, míg maga Calvin kb majdhogynem rávágja, hogy leszarja? biggrin.gif Ja, hogy az úgy túl unalmas, ezért kell random bepötyögni valakinek, hogy Calvin most éppen elárulva érzi magát?
2016. június 17. 16:13 #31
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez a videó, te jó ég! Míg Tom vicces és menő, addig Taylor kínos, és szánalmasan próbálja adni a jó nőt.
"Szerette volna különlegesnek érezni magát"... Nem érezte Calvin mellett annak magát? Rosszul vagyok már ettől a nőszemélytől, hihetetlen, hogy Tomot is sikerült a bűvkörébe vonnia.
2016. június 17. 16:24 #32
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
"Taylor szerette volna ujra kulonlegesnek erezni magat"
Es ribancnak, megis mikor fogja? Mert hogy az, az fix. Calvint meg rohadtul sajnalom, o ennel 100szor jobb baratnot erdemel!
2016. június 17. 16:34 #33
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
Hát nem tudom mit várt...:/
Calvin sad.gif heart.gif
2016. június 17. 16:47 #34
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Izgatott amiért Tommal lehet? xD Most komolyan izgatott? xDD..nah inkább no comment xD ... Calvin..csak nyugodjon meg szépen,megszabadult a szőke hiszti királynőtől biggrin.gif most Tom ..az újabb áldozata biggrin.gif ...de most komolyan fiuk? xD mi annyira vonzó ebben a lányban? xD jesszus..
2016. június 17. 16:58 #35
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Sokan elítélitek Taylort, pedig nem tudhatjátok, mit csinálnátok a helyében. Nem tudjuk pontosan miért szakítottak, nem tudjuk, hogy Taylor csak jól akarja érezni magát és most épp Tom a megfelelő embert, vagy esetleg már érzett iránta valamit, de csak most lépett, hogy Adammel szakítottak... Senkinek nincs joga ítélkezni, amíg nem tudja a teljes sztorit. Calvin talál magának más csajt, ez tuti. Taylor és Tom pedig legyenek boldogok. smileeee.gif
2016. június 17. 17:00 #36
- törölt felhasználó -    
@Pittyang: "Szakítottak, innentől úgy éli az életét ahogyan akarja, és akkor itt meri hazudni hogy ők "tisztelettel viseltetnek egymás felé"? Ha igazán erre törekedne nem a besérült kisbabát játszaná hanem felnőne eléggé ahhoz hogy túllépjen. Vége van, kész, ennyi!"

Az emberek nem robotok, érző lények, ha neked egy hosszabb kapcsolatod megy zátonyra nyilván nem fogsz röpdösni az örömtől, ha az exed pár nap után már más karjaiban vigasztalódik. Mindannyian máshogy vagyunk kódolva szimplán ész/logika alapján nem lehet emberi érzésekről beszélni. Nem tartom C.H.-t csak azért hazugnak mert leírta, hogy becsapva érzi magát, amikor meglátta azokat a képeket, amik közvetlen a szakításuk ideje körülre datálhatók (+/- pár nap). Ha valaki nem tartotta tiszteletben a kapcsolatot az T.S. volt, aki zsupsz "belehullott" egy másik férfi karjaiba, innentől kezdve teljesen felesleges azt hajtogatni, h. "Tisztelettel viseltet iránta...",- na ja, balek módjára meg még adja is az áldását a kapcsolatukra? rohog.gif

Az ültetőkártyás ismerkedő sztori biztosan nem kitaláció, annak utána lehet járni, lenyomozható, ezzel még a "neve elhallgatását kérő barát" is tisztában lehet.
1 felhasználónak tetszik: SpecialError
2016. június 17. 17:10 #37
- törölt felhasználó -    
Most már tényleg nagyon érdekel, végűl kimelett fog kikötni a szeplőtelen hamvas szűzlánykánk? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Szerintetek? Taylor mellet szinte bárki az erkölcs mintaképének érzehati magát. Legalább ezért hála érte!
2016. június 17. 17:14 #38
DarkHipster
DarkHipster
visszatérő vendég
 
StátuszIdegen: Fiú vagy, vagy lány? Én: Rumbatök vagyok. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.26.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 235012
Offline offline
Szerintem teljesen normális, hogy Calvin fájdalmasan éli meg a szakítást, ez természetes, mondjuk azt már én sem nézném jó szemmel, hogyha a barátnőm ilyen gyorsan tovább lépett volna, de hát a szerelem ilyen, ha akarjuk, ha nem, jön, vagy éppen elillan.
2016. június 17. 18:02 #39
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Pityang. Ott a pont
2016. június 17. 18:16 #40
- törölt felhasználó -    
Pityang teljesen igazad van
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok