Starity

Kang Ji Young: „Nem bántam meg döntésemet!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 28. 06:19 #1
- törölt felhasználó -    
Nemrég hozta nyilvánosságra a japán színésznő, hogy hamarosan megérkezik legújabb filmje, valamint néhány szóban mesélt eddigi munkálatairól is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. június 28. 07:21 #2
- törölt felhasználó -    
Az egyetlen dolog ami mai napig nem fér a fejembe miért kellett Japánba mennie, hogy színésznő lehessen? Hazájában is tucatszám gyártanak filmeket, sorozatokat így nekem ez elég indokolatlan döntés volt részéről. De végül is az ő dolga, kívánom neki, hogy érje el az áhított sikereit. beer.gif
2016. június 30. 11:27 #3
beavook
beavook
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 190546
Offline offline
Koreaban nagyobb sikere lett volna smileeee.gif
2016. július 04. 10:34 #4
- törölt felhasználó -    
Máig nagyon szeretem és tisztelem Ji Young-ot, ám hogy miért így párosította a kettőt, sosem fogom megérteni. Szerintem egyrészt, ha színésznő is szeretett volna lenni, akkor maradhatott volna Dél-Koreában is, talán nagyobb sikere is lett volna.
Viszont, hogyha a szíve minden áron Japánba húzta, akkor maradhatott volna az énekesi karrier mellett, ugyanis kár/ kár lett volna egy ilyen hangért. heart.gif smileeee.gif
Azonban ebben a helyzetben, úgy érzem elégé eltűnik a homályban. unsure.gif
Ezért is törtött el mérhetetlenül nagy boldogsággal a fent említett három sláger, ugyanis így némileg nem veszett el véglegesen.
Remélem továbbra is hallhatunk tőle még ilyen szerzeményeket! happy.gif Az újonc díjra térve, csak kívánni tudom neki, hogy elérje a célját! happy.gif
heart.gif heart.gif heart.gif Ji Young heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok