Starity

Taylor Swift tönkreteszi Tom Hiddleston karrierjét?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 07. 09:45 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Sokan úgy vélik, hogy a színész újdonsült szerelmének köszönheti, hogy elesett egy nagyobb filmszerep lehetőségétől.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. július 07. 09:54 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Jéézusom a cikkben szereplő képet valaki nagyon elcseszte! ohmy.gif Aki nem tud képet szerkeszteni az ne is tegye közszemlére... Amúgy meg lehet hogy közrejátszott hogy együtt van Taylorral de szerintem az akkora de akkora baromság hogy rejtélyesnek kell lennie annak aki eljátssza a szerepet komolyan és mi lett volna ha az Éhezők Viadala szereplő válogatásán meg mondjuk csak olyan lányokat hallgattak volna meg akik érzelmileg stabilak mint Katniss? A lényeg az hogy az adott személy milyen hitelesen játssza a szerepet nem az hogy a való életben is olyan legyen mint a karaktere a filmben! :/
2016. július 07. 09:57 #3
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Hát ha ártani nem ártott is, de segíteni tuti nem segített biggrin.gif Kicsit én is csalódtam amúgy Tom-ban, olyan embert nem lehet komolyan venni, aki ezzel a csajjal kavar.
1 felhasználónak tetszik: idone
2016. július 07. 09:59 #4
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
meghalok ezektől
2016. július 07. 10:00 #5
nemérdekel
nemérdekel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 255195
Offline offline
Na jó! Ez már tényleg sok!És egyenesen sértő.Hogy veszi bárki is a bátorságot ilyesmit feltételezni?Misztikum? Álljunk már le.Ez egy szerep, a színésznek egyáltalán nem kell olyannak lennie a való életben mint a karakterének.Hihetetlen ,hogy mit ki nem találnak egyesek csak azért ,hogy szétszakítsák Taylort és Tomot. Fogjátok már fel emberek!! Taylor és Tom szeretik egymást.És ez nem fog megváltozni csak azért mert a ti kis szívetek fáj emiatt és sír a szátok.Ennél nagyobb és felháborítóbb baromságot nem is hallottam.Elképesztő mire vetemednek egyes emberek.
2016. július 07. 10:00 #6
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Nem tartom kizártnak, hogy tényleg nem Taylor miatt esett el a szereptől. Azért kicsit gáz egy olyan sztárral együtt látni egy tehetséges színészt, mint Tom, viszont szerintem ez a tehetségét nem befolyásolja.
Ennek ellenére én Tom Hardynak szurkolok Bond szerepéért wink.gif
2 felhasználónak tetszik: idone, bitchina
2016. július 07. 10:10 #7
- törölt felhasználó -    
Ekkora szánalmat mint amit ezek produkálnak.....
2016. július 07. 10:35 #8
- törölt felhasználó -    
Én sajnálom, hogy nem Tom kapja a szerepet. Ha pedig ez a kapcsolat is úgy végződik, mint Taylor eddigi románcai, az uraság bánhatja, hogy így veszítette el a lehetőségét. Személyes vélemény.
2016. július 07. 10:35 #9
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
1. Attól még, hogy Hollywoodban arról pusmogtak, hogy ő a legnagyobb esélyes, még nem biztos, hogy ő is (volt) az. Mint látható, vannak itt még jelöltek szép számmal. Bár tény, hogy nagyon szívesen megnézném őt Bondként.
2. Már megint ez a bennfentes... rolleyes.gif Ha annyira misztikumnak kell öveznie Bond karakterét, akkor válasszanak kevésbé híres színészt. Meg egyébként JB meglehetősen nőcsábász. wink.gif
3. A rajongókat meg hagyjuk már, némelyik akkor is Taylort hibáztatná, ha Tom önhibájából megbotlik és elesik. rohog.gif
Tény és való, szerintem sem igazán összeillő páros, de már én találom soknak ezt a Taylor-lejáratókampányt. Pedig nem is szeretem. rohog.gif Egyébként ha nem ő lesz a befutó, akkor szívesen látnám helyette Aidan Turnert vagy Tom Hardyt. laugh.gif
2016. július 07. 10:44 #10
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Nem hinném, hogy ez a pletyka több lenne, mint pletyka. Valószínűleg egészen más okok miatt esett el Tom ettől a szereptől, és szerintem nem is biztos, hogy jó választás lett volna, hiába, hogy jó színész.
Ami meg a kapcsolatukat illeti. Nos, a személyes véleményem az, hogy valóban hatással lehet valamilyen szinten Tom karrierjére, méghozzá negatívan. Taylor egy tucatsztár, ráadásul a legalja-féle bulvár típus. Hogy őszinte legyek, bár egyikük se izgat valami nagyon, magam is úgy gondolom, hogy Tom nagyon erősen leadta most a színvonalat. Most komolyan, egy nő kedvéért Selena Gomez koncertre jár, meg kiteszi magát a sajtó céltáblájának? blink.gif Ő ennél eddig sokkal karakánabb, egyszerűbb és privátabb személyiség volt. Vagy akkor ezek szerint a pénzért mindent? Annyira két külön világ ők ketten, egyáltalán semmi fogalmam mégis mit keresnek egymás mellett. Még ha ő húzná felfelé Taylort, de nem. Ezentúl majd Tom Hiddleston az ex-Disney sztárokkal fog lógni? Igazán remek, illusztris társaság. Az imázsának tett be ezzel a kapcsolattal, de nagyon keményen. De ahogy érzi. Nekem mindegy. Azért azon majd ne csodálkozzon, ha ezentúl nem veszik túl komolyan filmes berkekben. Persze pénz több jöhet be neki is, hiszen a sajtó gondolom minden egyes fényképért és cikkért busásan fizet neki is. A hírverés, az hírverés. Tényleg Tom tudja, mi a fontosabb neki, de ő eddig azt vallotta, hogy a kevesebb több. Fogalmam sincs, mitől változott meg a véleménye, és adta el magát egy ilyen sztori kedvéért. blink.gif
2016. július 07. 10:44 #11
- törölt felhasználó -    
Jézusom, ezt a hatásvadász cikket. rolleyes.gif
Egyrészt, ez nem "elbukott szerep". Tom soha nem mondta, hogy Bond akar lenni, és többször elmondta a rajongóknak is, hogy nem beszélt a film készítőivel, szóval hagyják abba a pletykálást.
Másrészt, Sam Mendes rendező már leszögezte, hogy szerinte olyasvalaki lesz az új Bond, akire senki sem számít, szóval a felsorolt úriemberek közül egyik sem. De amíg be nem jelentik hivatalosan, mindenkinek van esélye, Tomnak is. Hülyeség kijelenteni, hogy "hivatalosan kiszáll a versenyből", mert ilyet senki nem mondott.
Egyébként szerintem is elszúrta az esélyeit azzal, hogy Taylorral kezdett, de attól, hogy a rajongók ezen a véleményen vannak, még nem feltétlenül lesz igaz.
2016. július 07. 10:57 #12
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Ekkora hülyeséget rég hallottam.
Először is, szerintem egy színészt a tehetsége, nem a magánélete határoz meg. Másodszor, akkor mit kellett volna tennie? Titkolózni? Ne haragudjon a világ, de akármilyen híres is lennék, ha valakit szeretek, akkor azt felvállalom, nem dugdosom. Tom boldognak látszik. Taylor is. Pont. Van kérdés?
2016. július 07. 11:09 #13
justanarianafan
justanarianafan
visszatérő vendég
 
StátuszAriana rajongók jelöljenek! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.24.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 1
Azonosító: 257343
Offline offline
(Csak kommenteket olvasni jöttem.)
Egyáltalán nem sajnálom Tomot, ha ez igaz, hát így járt. A szakításuk után bánni fogja a dolgokat. Majd mindent arra fognak, hogy a média tette tönkre a románcot, pedig ők mutogatják magukat a kameráknak.
2016. július 07. 12:04 #14
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Valamennyire igazuk van, hogy Taylor miatt nem kaphatta meg a szerepet, de a másik oldalról nézve meg kicsit butaságnak is tűnik.
2016. július 07. 12:13 #15
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Van benne igazsag, de sok olyan szerep van amit nem kapott meg Tom, csak azt ugyebat nem hangsulyoztak ennyire mint ezt. Csak ugyebar most van mire/kire fogni hogy miert nem kapta meg..
2016. július 07. 12:15 #16
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Abból a szempontból biztosan negatívan befolyásolja Tom karrierjét, hogy Taylor nem egy A kategóriás énekes, hanem egy mainstream popelőadó, szóval a presztízse ilyen téren sokkal alacsonyabb, mint Tomé (volt). És Tom image-e eddig kvázi egy brit gentleman volt, most meg mi? Egy újabb strigula Taylor Swift listáján. Még akkor is, ha sokáig együtt lesznek, mert ezt a csajt ilyen körökben nem veszik komolyan. Mondjuk még mindig azaz érzésem van, ha őket látom, hogy az egész csak egy poén, és szívatják a jó népet.
2 felhasználónak tetszik: bitchina, CandUs
2016. július 07. 12:18 #17
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Címből adódóan én azt következtettem le, hogy Taylor már a kisujja köré csavarta Tomot és így nem tudta teljesen odatenni magát a meghallgatáson, vagy ehhez hasonló..
2016. július 07. 12:19 #18
- törölt felhasználó -    
Én sem sajnálom. Ő akart ennyire járni Taylor-ral, hát legyen vele boldog továbbra is.
2016. július 07. 12:29 #19
RedKoi
RedKoi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.02.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 255348
Offline offline
Már megint ők? lol. Én szívesen láttam volna Tomot Bondként. sad.gif Szerintem valamilyen szinten biztos, hogy befolyásolja Tom karrierjét Taylor...
2016. július 07. 12:33 #20
- törölt felhasználó -    
Hányingerem van ettől a rókafejű nőtől..
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!