Starity

Ennyit érnek Selena Gomez közösségi oldalain közzétett tartalmai

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 20. 13:23 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az Adweek számszerűsítette a színész-énekesnő közösségi oldalain közzétett posztjainak értékét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. július 20. 13:25 #2
Loreen.
Loreen.
jeed
 
Státusznow my heart feels nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.15.
Hozzászólás: 3628
Csatolások: 314
Azonosító: 254798
Offline offline
büszke vagyok rá heart.gif
2016. július 20. 13:40 #3
- törölt felhasználó -    
Hackeléssel mindent ellehet érni. De még mindig nem értem. Tényleg attól lesz olyan nagy valaki, mert x mennyiségű like érkezett képére? Istenem. Igen, igaz, akinek sok a like-ja vagy követője, az valóban nagy ember. Mai felfogás, köszönöm szépen, én léptem!
2016. július 20. 13:42 #4
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Megérdemli.
2016. július 20. 13:51 #5
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Teljes mértékben megérdemli ezt, örülök neki
2016. július 20. 13:57 #6
kutyuli2000
kutyuli2000
visszatérő vendég
 
StátuszHa rossz irányba futunk,nincs értelme fokozni az iramot!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.03.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 230757
Offline offline
"S.S.
Hackeléssel mindent ellehet érni. De még mindig nem értem. Tényleg attól lesz olyan nagy valaki, mert x mennyiségű like érkezett képére? Istenem. Igen, igaz, akinek sok a like-ja vagy követője, az valóban nagy ember. Mai felfogás, köszönöm szépen, én léptem!"

Nem tudom arra céloztál e de kétlem,hogy a világ egyik leghíresebb(nem azt mondom,hogy legtehetségesebb) énekesnőjének hackelésre lenne szüksége a több millió likehoz/szivecskéhez/követéshez! Abban pedig egyetértek amit utána írtál. Kiábrándító,hogy manapság az a valaki akit a legtöbben követnek egy oldalon. És az számomra még durvább,hogy valaki ezt olyan nagy értékű hírként kezeli. Imádom Selt,mért nem lehet úgy felfogni a dolgokat mint ő. Mert tudtommal őt az érdekli legkevésbé,hogy mennyien követik a közösségi oldalait. Egy idézet tőle:" Utálom a Twittert, imádom a sült krumplit!:'-D
2016. július 20. 13:58 #7
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
azért nem olyan nagy dolog ez h feltölt képeket, ugy irják le mintha kb isten lenne, csak mert sok szivecskét kap.. ugyan már. Képeket feltölteni bárki tud.
2016. július 20. 14:04 #8
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Elég nagy marhaság internetes követők és likeolók alapján számolni Selena rajongótáborának méreteit, tekintve hogy az Instagram követők - és ezáltal azok is, akik a szívecskékkel ajándékozzák meg - fele csak gépek által kreált robot, amiket meg lehet venni, vagy Insta-hackekkel lehet megszerezni, mert az állítólag nagyon menővé teszi az embert, ha mondjuk 60 követő helyett - akiket tényleg érdekel az, hogy mi van vele! - több ezer van, mert attól te nagy ember leszel. A sztárokkal is ugyan ez a helyzet. Azon kívül attól még, hogy megdobják őt egy pár szívecskével, még nem lesznek a rajongói. A rajongók azok, akik jóban-rosszban, minden rossz döntése vagy drámája idején ott állnak mögötte és támogatják, akik felsegítették őt a csúcsra, akik az albumait veszik, akik nem számít mi történik, de segítenek neki. Megnézném a követői közül van-e egyáltalán pár ezer, akik ezt tényleg el tudják mondani magukról...
2016. július 20. 14:19 #9
- törölt felhasználó -    
Én például nem használok Instát, akkor én senki vagyok? Mert az a rengeteg követő a világnak csupán egy kis része. Nem is értem, miért ennyire lényeges ez a sok follower. Nagymenő (az én szememben legalábbis) nem leszel tőlük.
2016. július 20. 14:52 #10
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Nekem 20ezer kovetom van a Selehez kepest enyem sm biggrin.gif
2016. július 20. 14:54 #11
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Flower...Love: A számból vetted ki a szót, de attól még én úgy gondolom hogy akármennyi követője is van, mindet megérdemli^^"
2016. július 20. 15:01 #12
- törölt felhasználó -    
Szerintem is hülyeség ,így összeszámolni ,hogy hány rajongója van . smileeee.gif
2016. július 20. 15:17 #13
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem a kommentelők többsége fel sem fogta, hogy a cikk mire is óhajt kilyukadni. Itt nem arról van szó, hogy a lájkok, szívecskék számától lenne gazdag (valaki írt olyat, hogy nincs is Instája, ezért ő "senkinek" számít), hanem attól, hogy milyen népszerű. Hogyan lehet a legkönnyebben megállapítani mindezt? Hát úgy, hogy felmennek a különböző közösségi oldalakra, és megnézik, hogy kinek van a legtöbb követője és, hogy a legtöbb posztra átlagosan mennyi lájk érkezik. Mivel a csaj elég népszerű az interneten, nyilvánvaló, hogy aki reklámarcának választja nem fog rosszul járni vele. A cikkben szereplő kikalkulált összegekkel megpróbálták prezentálni, hogy szalonka jelen pillanatban milyen húzónévnek is számít a szórakoztatóiparban. Engem speciel elszomorít, mert számtalan hírességet követek Instagrammon és nem egy olyat tudnék mondani, aki sokkal értelmesebb posztokat pakolgat ki. Pl. Leonardo DiCaprio posztjainak 90%-val egy-egy állatfaj vagy természeti övezet megóvására, esetlegesen természeti katasztrófára hívja fel a figyelmet. Elkeserítő, hogy szalonka kólát szopókázó pikcsörei úgymond "többet érnek" olyanokénál, akik értelmes dolgokra hívják fel a figyelmet. Nem is tudom, hogy hányadik cikket olvasom ugyanazzal a tartalommal. Ha ez nem volt már legalább háromszor a Starityn megírva, akkor egyszer sem. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820
2016. július 20. 15:21 #14
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Én imádom az instagramot rengeteg jó dolog van rajta de hogy valaki még pénzt is keres vele... A sztárok már mindennel pénzt keresnek nincs olyan hogy csak azért használnak közösségi oldalakat hogy jól érezzék magukat a böngészése közben van a képszerkesztés közben...
2016. július 20. 15:45 #15
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2240
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Annyira de annyira büszke vagyok rá <33
Nagyon örülök hogy ő az Instagram királynője (lehet hogy a követői felét úgy mond "robotok" teszik ki) xxdd ami szerintem hülyeség,de mindegy! De akkor is büszkeséggel tölt el,hogy ahogy ti mondjátok "tehetségtelenül" ennyi mindent elért már az életben <3333
Selly tényleg nagyon jó fogás,hisz vele aztán bármit el lehetne adni,de örülök hogy nem mond akár milyen jött-ment ajánlatra igent..smileeee.gif
Szeretlek Selena
2016. július 20. 15:46 #16
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Még mindig egy ilyen tehetséges színésznőnek adnám a pénzt, mint más olyan embernek, aki csakis a pénzre megy...
2016. július 20. 16:03 #17
Dia28
Dia28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.24.
Hozzászólás: 566
Csatolások: 0
Azonosító: 248868
Offline offline
Szerintem nem kicsit ironikus az, hogy Selena egy ENEKESNO megsem hallani semmit a karrierjerol, de az ilyen cikkekrol mindennap olvasni lehet hogy ennyire meg annyira szep milyen stilusos, mennyi lajkot szerzett be, mert hogy mennyire gyonyoru, meg milyen nepszeru, ilyen meg olyan csinos ruhakban jelent meg a rendezvenyeken stbstbstb
Szerintem neki nem az ilyenekkel kene a figyelmet vonni(ugy ertem a KULSEJEVEL meg a 'NEPSZERUSEGEVEL') hanem nem is tudom mondjuk az ''enektudasaval'' sad.gif
Tamadjatok nyugodtan Szelenita fanok
2016. július 20. 16:12 #18
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Kib@szott soknak találom ezt az összeget
Az oké,hogy szép hangja van,de sajnos a világ elkanyarodott ettől.
Az énekléshez szükséges feltételek.
Régen: hang,éneklésn ritmusérzék
És ma: "szépség",kapcsolatok, netes elérhetőség
Köszönöm,ebből nem kérek!
2016. július 20. 16:15 #19
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Amúgy én egy senki vagyok,mert nekem nincs SEMMILYEN netes oldalam,csak a starity,gyakorikérdések,freemail,meg egy lovas oldal.
2016. július 20. 16:16 #20
Sütikexdd
Sütikexdd
visszatérő vendég
 
StátuszMerj elni meghalni barki tud
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 255101
Offline offline
Dia28 egyettertek Selnek inkabb ezzel a szakmaval kene foglakozznia ebbe nepszeru nagyon sok termek reklamarca az ihpehontol a coca colaig es meg sok mas termek reklam arca ebbe tehetseges (nem azt mondom h a tobbibe nem le ne tamadjatok ..... )
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok