Starity

Összeszólalkozott Selena Gomez és Justin Bieber

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 16. 08:46 #101
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Nagy respect Selenának
2016. augusztus 16. 09:30 #102
- törölt felhasználó -    
Nem szeretem Selenàt de most nagyon igaza van! Biztosra veszem hogy Justin tudja hogy igyis ugyis lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni Justin kapcsolatai ès ok nèlkül fogjàk piszkàlni akkor mièrt kell posztolni hogy ö kivel van? Ez egy privàt dolog. Nem tetszik neki?! Akkor àllitsa privàtra a fiokjàt vagy egyszerüen ne posztoljon hogy most kivel van. Meg amugyis minden 2 hetente màs modell növel van szoval tök mindegy. Ès Selenànak van igaza ha nem tudja kezelni az utàloit ne posztoljon! Ennyi.
2016. augusztus 16. 10:12 #103
Lia7
Lia7
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.26.
Hozzászólás: 419
Csatolások: 43
Azonosító: 75039
Offline offline
Selena ezt nyugodtan intézhette volna privátban is. Ő Justin exe, ezért sokkal rosszabbul jött ki ez az egész. Valószínűleg ezt ő sem így akarta, nem gondolta át; emberből van ő is, előfordul.
2016. augusztus 16. 10:38 #104
Kylizzlemynizzlem
Kylizzlemynizzlem
visszatérő vendég
 
StátuszKa-Ching ×2
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.27.
Hozzászólás: 153
Csatolások: 0
Azonosító: 255946
Offline offline
Loreen. : Erre válaszolnom kéne? :'D
2016. augusztus 16. 11:19 #105
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
csak mondom Selena egyet kommentelt smileeee.gif a többi Selenas komment kamu smileeee.gif ja és Justin is csak egyet
2016. augusztus 16. 11:20 #106
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
De az mekkora hülyeség már, hogy Selena kihasználta őt a hírnevért? biggrin.gif az előtt is híres volt.
2016. augusztus 16. 11:26 #107
P.S.Choma
P.S.Choma
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 238940
Offline offline
kami98 - Ma, 07:31
Igaza van Selenanak. Ha Bieber urasag nem birja elviselni az utalkodast, akkor ne posztoljon kepeket a csajarol. Ennyi. Tok mindegy, hogy kivel van egyutt, a rajongok ugyis utalni fogjak, feltenykenysegbol.
Justin meg ne csodalkozzon, ha egyszer tenyleg elfordulnak tole a rajongoi. Csak maganak koszonheti. Mostanaban elegge bekepzelt es bunko srac lett belole, raadasul a rajongoival sem igazan torodik. Legalabbis nekem ez jott le. Meg kinek kepzeli ez magat?! Most komolyan?! Selena miatta lett hires? Igen? Hol volt Justin 2008-ban, amikor Sel mar javaban hires volt? Az utcan zenelt. Szoval O csak ne allitgasson olyan tenyeket, amik nem igazak. Szerintem inkabb ez forditva van. Selena nelkul Justin sehol nem lenne:) Sosem voltam oda a sracert, de most meg jobban kezdem utalni. Miss Gomezt pedig egyre jobban imadom. Imadom, hogy o is utalja, ha valaki nem foglalkozik a rajongoival.
Oke, befejeztem. Koszonom a figyelmet!


Teljes mértékben egyet értek veled kami98 smileeee.gif
I love u Sel♥
2016. augusztus 16. 13:14 #108
- törölt felhasználó -    
nem vagyok Selena fan . Justine meg pláne nem de (lehet hogy csak a feminista beszél belőlem) Selenának van igza. Ő csak annyit írt hogy szarja le az utálkozókat. Meg amúgy is ahogy én tudom Selena már akkor híres volt amikor Justin elkezdte az óvodát . Én például addig nem is ismertem azt a selyemfiút amíg el nem kezdtek járni
2016. augusztus 16. 14:12 #109
Miss.Vicious
Miss.Vicious
 
StátuszI need money cause i like drugs and expensive clothes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 962
Csatolások: 0
Azonosító: 213748
Offline offline
Selenának igaza van szerintem. smileeee.gif
Hagyja az utálkozókat ,akik nagyon gyerekesek nem is beszéltek még a csajjal ,de már utálkoznak nem értem ezt. Jó ha pl: a csaj bunkóskodott volna veluk vagy be szólogatott volna nekik ,akkor írkáljanak ,de így. :S
Mellesleg ideje lenne felnoni Justin egy világ sztár nagyon kicsi az esélye ,hogy randizna kozuluk valakivel. ><
2016. augusztus 16. 16:11 #110
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
hat..asszem jobban tennem, ha csak Arianator lennek, hisz nincsenek dramak nala haha de amugy egy kicsit mindkettojuknek igaza van.. hisz a rajongoknak el kellene fogadniuk, hogy kivel van Justin, es nem gyulolkodni
viszont Selenanak is igaza van
2016. augusztus 16. 16:51 #111
Esztii99E
Esztii99E
visszatérő vendég
 
StátuszIf a gentleman can't handle me, It's not my problem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.28.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 256689
Offline offline
Szerintem ebben nagyon igaza van, most Selenának laugh.gif
2016. augusztus 16. 17:34 #112
Csenge02
Csenge02
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.15.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 237283
Offline offline
JB. egy gyökér.
Bocsánat, rajongók! Soha senkit nem ítélek el anélkül, hogy ismerném, viszont Bieber nem normális.
O.K. posztoljon képet a barátnőjével! Tegye meg! Viszont azzal tisztában kell lenni, hogy a hírességeket minden miatt bántják.
Selnek igaza van, ha nem tudja kezelni, akkor így járt.
Az az utolsó mondat az édes rajongói levelekről pedig egy nagy ferdítés. Biebert legkevésbé sem érdeklik a rajongói. Olyanokat hallani, hogy leköpi
őket, összeverekszik velük, ordibál velük, összetöri a mobiltelefonjukat...
Hogy képzelni? A rajongói adják a segge alá a sok pénzt, s így bánik velük.
Csak ha Bieber példaképét nézzük, van különbség, ahogy a 2 ember a rajongókkal bánik. Soha nem lesz olyan, mint a példaképe. Soha.
2016. augusztus 16. 18:07 #113
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
teljesen igaza van Selnek.. én egyértelműen neki adok igazat.
2016. augusztus 16. 18:29 #114
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Végeredmény: Justinka törli az instagram profilját. rolleyes.gif
Amúgy bármennyire is szeretnék egyetérteni a többséggel, sajnos nem tudok teljes mértékben. Viszont már most szeretném leszögezni, hogy egyiküket sem próbálom védeni, vélén egyikükért sem vagyok oda (mielõtt bárki megvádolna ezzel).
Egyrészt Justin-t valamilyen szinten meg lehet érteni: a rajongók juttatták a csúcsra, ez teljesen nyilvánvaló, de ez még nem jelenti azt, hogy joguk van savazni a barátnõjét. Õ egyszerûen csak megvédte, ezt pedig teljesen jogosan tette. Én sem tudnám csöndben nézni, ahogy mások rosszakat mondanak arra, akit szeretek. Selena azt írta, hogy ha nem tudja elviselni az utálatot, ne is posztoljon a barátnõjérõl, mert ennek a kapcsolatnak csak kettejükrõl kéne szólnia. Ezzel viszonylag egyetértek, ez az egész nem történt volna meg, ha Justin nem posztolja a képeket. Azonban ezért nagyrészt akkor is a rajongókat hibáztatom – egyszerûen képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem tudnak örülni annak, ha a kedvencük boldog. Féltékenyek talán? Nem hiszem, hogy Justin majd pont közülük fog magának párt választani. Nem illenek össze? Valószínûleg eddig csak képeken látták õket együtt a rajongók, nem ismerek a kapcsolatukat úgy, ahogy õk, ahogy magukat az embereket sem. Így megítélni sincs rohadtul semmi joguk.
Másrészt pedig: Selena törõdhetne a saját dolgával is. "Kedves" hogy próbálja megvédeni a rajongókat, már ha nem sütne a kommentárjaiból az, hogy meg akarja mutatni, õ mennyivel máshogy bánik az emberekkel. Lehet, hogy ez így is van, mindenesetre nem tudom õ hogyan reagálna, ha egy szeretét bántanák.
Az utolsó kommentjétõl viszont szinte nevetnem kellett: ,,Végeztem itt. Van egy csomó aranyos rajongói levelem, amit el kell olvasnom.'' Ezt nem is magyarázom, egyszerûen csak rosszul vagyok tõle.
Amúgy tartom magam ahhoz, hogy Selena ezt csak a figyelemért csinálta: elintézhette volna privátban is, de nem, azt akarta, hogy mindenki lássa. Ez elég sokat elmond róla. Btw, azt elég nagy baromságnak tartom, hogy csak azért járt volna Justin-nal mert fájt a foga a hírnévre, mikor õ elõbb került köztudatba, mint Bieber és akkoriban is már sok rajongója volt.

A véleményem saját, nem akarom rákényszeríteni senkire, pláne nem veszekedést kezdeményezni vele.
2016. augusztus 16. 19:16 #115
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
én ezt az egészet teljesen gyerekesnek tartom.. Tisztán látszik, hogy még mindketten szeretik egymást, hiába mondják azt, hogy már továbbléptek.. ez egy lezáratlan szerelem..
justin meg egy gyökér ebből a szempontból.. minden héten(vagy hónapban) más csaja van...
Meg amúgy is minek rak ki annyi képet?
és oké, hogy privátra akarta állítani a profilját, de tényleg az a sok rajongó volt ott neki, amikor senki más nem..
szóval én egy részben megértem Selenát, és egy nagyon picikét Justint is, de őt azért nemannyira, mint Selt.
Csak azt nem értem, meddig fog ez még folytatótdi..
kb már fél éve Követem ezt az egész #Jelena ügyet, de még komolyan meddig fog még folytatódni?
Vagy nem bírják megbeszélni egymás között? Bulvár nélkül? dry.gif dry.gif
2016. augusztus 16. 19:40 #116
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Őszintén nem szeretnék ebbe az egész dologba belekeveredni, egyik sztárocska sem mozgat meg.
Röviden és tömören Selenának igaza volt.
Justin túl sokat hisztizik mostanság, mindenkinek az lenne a legjobb ha teljesen eltűnne, és élné a saját kis életecskéjét tovább. Ez a szegény naiv rajongóinak sem tesz jót, hogy a kedvencük minden lépésükre és tettükre drámával reagál.
2016. augusztus 16. 20:22 #117
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Most megint róluk fog szólni minden?? Annyira elegem van az ilyen celeb vitákból hoyg az hihetetlen!! Nem igaz hogy a sajtónak folyton ilyeneken kell csámcsognia! Ha nem foglalkoznának azzal ahogy Justin meg Selena fel akarja hívni magára a figyelmet akkor már ennek rég vége lenne csak az a baj hogy a média mindig beleavatkozik az ilyenekbe és ez pont elég ahhoz hogy újból mindenki erről beszéljen...
2016. augusztus 16. 21:52 #118
Eroszi
Eroszi
visszatérő vendég
 
StátuszWhy so serious?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 232003
Offline offline
Gyűlölködő emberek, gyűlölködő emberek mindenhol.
Justin posztolt egy rakat képet a barátnőjével. És? Nehogy már emiatt rossz fiú legyen. Ész érvek, fiúk-lányok.

Másrészről, melyik az a rajongó, aki ocsmánykodni kezd emiatt? A csúnya rajongó. Emberek, mi bajotok van?
Justin megmondta, hogy fejezzék be, vagy privátra állítja a profilját. Oké, tényleg nem jól kezeli az utálatot, egy sztárnak tudni kell elsiklani ezek felett.

DE! 'Ha nem tudod kezelni az utálatot, akkor ne posztolj képeket a barátnődről lol." Mert? Nehogy már az legyen a normális, hogy kirakok egy képet a barátommal és bunkózni kezdenek velem emiatt! Urambocsá, micsoda szörnyű tett. De azzal a lol-lal mindent elrontott. Selenácska, elárulnád mi olyan vicces ezen?

"Ennek különlegesnek kéne lennie, csak kettőtök között." Na ne adjad már a szentet nekem. Facebook és insta felhasználók milliói teszik ezt mindennap. Jó, én pont nem, mert nem vagyok ennek a híve, de hogy minek emiatt veszekedést szítani...

Amondó vagyok, itt megint csak a másik lelki gyilkolászása volt a cél. Selena elkezdte, Bieber meg folytatta. Hogy miért ilyen nagy a szája mindkettőnek. Ne szóljanak egymás dolgába és máris tettek egy hatalmas szívességet a világnak.
2016. augusztus 16. 22:21 #119
Bekus
Bekus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.28.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 174409
Offline offline
miert kell beleszólni màs magánéletébe nem értem.. ha igazi belieber valaki akkor elfogadja azt a lanyt akit JB valaszt.. az egesz ebbol indult ki szoval a rajongok hibaja igazabol. selena is mit szol bele mas eletebe?? ki o bazmeg?! onnantol meg hogy mi tortent az mar csak kettejukre tartozik egy ex barat es egy ex baratno veszekedese mindketten csak egymas fejehez vagtak a dolgokat hogy ebbol mj igaz es mi nem az nem ami dolgunk ugy gondolom... egyet tudok azt hogy remelem minnel elobb vissza csinalja Justin az oldalat!
2016. augusztus 16. 22:30 #120
- törölt felhasználó -    
Nem értem Selena-nak miért kell beleszólni mindenbe,bár Justin-tól is szemétség volt,hogy a RAJONGÓIT fenyegette meg.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok