Starity

Eszméletlenül táncol Tini Stoessel vadiúj klipjében

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 26. 16:42 #21
L O D O N A T I C A
L O D O N A T I C A
új tag
 
Státusz~Comellistas~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.31.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 258526
Offline offline
Nem értem miért cikizi és utálja mindenki...
Mindenbe csak a hibát keresitek?!
Szerintem jó lett a klipp (nem vagyok Tini fan wink.gif )
Sok munkája van benne.
Nem mindent az alapján kell dönteni hogy utálod-e vagy sem.
Szerintem valamelyik sztár sokkal sz*rabbul táncol mint ő.
És mi van ha vékony?! Az ő dolga és nem a tiétek.
Szerintem sokkal jobban táncol mint bármelyik sztár, de ez már mindenkinek a saját döntése. Csak azt nem értem miért pazaroltok arra egy hozzászólást,hogy leirjátok azt,hogy "De utálom." magatokba is lehet tartani. Én sem irom minden J.B.-es cikk alá,hogy "De utálom Justint."
Meg mi az hogy rángatózás?! biggrin.gif Jézusom ez most komoly?biggrin.gif
Ezt a "rángatózást" Tini-nek majdnem 2 hónapjába telt megtanulnia.

Egyébként jó klip lett és a zene is jó! smileeee.gif
2016. augusztus 26. 16:45 #22
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2155
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
Nagyon örülök neki,hogy megtalálta a stílusát wink.gif
És a klip....nagyon jól sikerült! heart.gif
2016. augusztus 26. 16:46 #23
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
1. Ha én írok erről cikket, akkor azt miért nem publikálják??? mad.gif
2. Ez a videóklipp nem videóklipp, csupán egy dance vagyis tánc videó.
3. Már vagy lassan két hete, hogy megjelent. Tehát nem a napokban tette közzé, de mindegy, hagyjuk....
Ha tudnátok mi a dal címe magyarul, akkor rájönne mindenki arra, hogy miért "ugrabugrál és rángatózik" a videóban. A dallnak ilyen a mondanivalója. Ez nem egy lassú dal, tehát nyilván nem keringőt ad elő. Amúgy Tini nagyon jól táncol a dal pedig nagyon jó. Bár angolul jobban teszik. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Taissa.
2016. augusztus 26. 16:50 #24
- törölt felhasználó -    
Én ezt nem nevezném eszméletlen tánctudásnak. Az éneklésről már nem is beszélek. A macskám szebben nyávog mint ő. :'D
2016. augusztus 26. 16:52 #25
RsSissi
RsSissi
visszatérő vendég
 
Státuszx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 258784
Offline offline
Amilyen idegrángása volt a Violetta elején... biggrin.gif Valljuk be, fejlődött. smileeee.gif
2016. augusztus 26. 16:59 #26
- törölt felhasználó -    
nem vagyok az utálója,de azért nem is szeretem,de ettől függetlenün tehetséges.amúgy durvább táncra számítottam biggrin.gif
2016. augusztus 26. 17:15 #27
- törölt felhasználó -    
Legalább annyira bombanő mint Patai Anna.:"D
2016. augusztus 26. 17:23 #28
MartinaSelyFan
MartinaSelyFan
új tag
 
StátuszSunny days
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 219896
Offline offline
Nem értem ha tényleg utálnák Tinit, akkor senki nem nyitná meg ezt a cikket hanem tovább lapozna rajta.. Ilyen egyszerű. Nem akarok senkivel veszekedni de utálom ha azokat bántják akiket szeretek. És szerintem nincs annyi botrány, meg cikk róla mint Justin Bieberről(fanoktól bocsánatot kérek) És szerintem a kettő nem ugyanaz.
Tini akkor is tehetséges, ha mások ezt nem látják be. Csak sajnos akkor sem értem miért kell mindenkiben a hibát keresni ha egyszerűen nem bírják azt a személyt. Én is sok mindenkit utálok mégsem kommentelek oda semmit, simán tovább lapozok rajta.
Nem akarok senkivel se össze veszni, se kioktatni.
Csak elmondtam a véleményem. smileeee.gif

Nagyon jó lett szerintem! Így tovább Tini! heart.gif
2016. augusztus 26. 17:36 #29
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Értem én hogy utáljuk, meg is értem , mert hát a csapból is a Violetta folyt annak idején biggrin.gif De ha annyira utálod, akkor miért mész rá a cikkre? Csak hogy mocskolódhass? És az olyan hülyék mint én kiosszanak, aztán te megint vissza írsz, én megint és az egésznek kb annyi értelme lesz, hogy semmi biggrin.gif Na mindegy biggrin.gif Lényeg a lényeg hogy Tini nagyon jól táncol, és bár én utáltam a Violettába Violettát (tipikus én, gyűlölöm a főszereplőt biggrin.gif ) azért meg kell hagyni hogy való életbe kicseszett jól öltözik, lehet hogy csak ráaggatták de engem megnyert smileeee.gif A tánc tudása szerintem fejlődött mert amit a Violettában táncikált... inkább nem mondok semmit... Bár most hogy végig gondolom, ha utálod akkor is leírhatod róla a véleményed, persze én a kulturáltabb véleménykinyílványításra gondolok itt, mert ahhoz van joga mindenkinek.
2016. augusztus 26. 17:37 #30
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
@Amani Art : meghaltam :'DDD
2016. augusztus 26. 17:49 #31
emily92-17
emily92-17
 
Státusz"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.07.
Hozzászólás: 822
Csatolások: 0
Azonosító: 132765
Offline offline
Hát nőies meg minden ilyesmi de nekem úgy jön át hogy erőlteti mintha kiakarna törni ebből a Violetta cuccból, és inkább bármit megcsinál csak lássák rajta hogy ő bevállalós csajszi. De épp az ellenkezője jön át, legalábbis számomra. A tánc az nagyon jó, szép tetszik de nem illik hozzá.
2016. augusztus 26. 18:01 #32
- törölt felhasználó -    
Ezek a kis idióta sztárok nem lennének sehol koreográfus és rendező nélkül. Vártam mikor töri ki a nyakát vagy esik pofára.
2016. augusztus 26. 18:19 #33
liliom555
liliom555
qυееห Ν
 
Státusznow it's like we're scared of getting good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.13.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 1
Azonosító: 244832
Offline offline
Ez a dal szornyu.Ezt az "eszmeletlen" dolgot meg mindig nem ertem.En tancolok igy ha meghalllok egy jo zenet.Szoval en is eszmeletlenul tancolok??Nem hinnem biggrin.gif
2016. augusztus 26. 18:23 #34
- törölt felhasználó -    
jó lett jó lett
2016. augusztus 26. 18:32 #35
dorci1
dorci1
visszatérő vendég
 
Státusz,,Mosolyogj, érts egyet, aztán csináld azt amit k*rvára csinálni akartál..."-RdJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 210480
Offline offline
Wow. Szegénynek nagyon be lehetett dugulva az orra, mivel végig nyitott szájjal ,,táncolt". Ami meg szerintem pár lépésen kívül csak hajdobálás volt. Semmi extra. A cikk egy csöppet túloz, plusz, ebben mi a franc volt rockos? Hát kurvára semmi.
2016. augusztus 26. 18:33 #36
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2073
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A fontos hogy megismerjék a valódi énemet dologból remélem nem egy új Miley lesz, mert kár lenne érte.
2016. augusztus 26. 18:40 #37
dorci1
dorci1
visszatérő vendég
 
Státusz,,Mosolyogj, érts egyet, aztán csináld azt amit k*rvára csinálni akartál..."-RdJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 210480
Offline offline
Ettől függetlenül, én nem Tinit akarom fikázni, komolyan, a cikk dumált arról hogy wow, micsoda tánc. Hát...semmilyen. És az aki azt írta, hogy ezt 2 hónapjába került megtanulni..hát, barátom, akkor nem lehet valami jó a csaj....ez egy 2 napos kis koreográfia, amit a dal megírása és feléneklése után gyorsan betanulsz, azt csá. biggrin.gifD Viszont, amit abszolút elismerek ebben a csajban: Nagyon-nagyon jó hangja van! Tényleg. A hangja fantasztikus, mondjuk nekem fura hogy folyton spanyolul dalol, az angolhoz jobban vagyok szokva, meg ez az új stílus is jobb, de egyáltalán, semmi rockos nincs benne, és a tánc sem egy hűűű de nagy valami. ÉS könyörgöm, miért van nyitva a szája? xDDD Végig drukkoltam, hogy repüljön már bele egy légy, vagy valami. Ha a szájtátás helyett egy szexis mosollyal próbálkozott volna, király lenne.
2016. augusztus 26. 18:42 #38
- törölt felhasználó -    
Jó lett smileeee.gif
2016. augusztus 26. 18:54 #39
- törölt felhasználó -    
Hát ez pocsék...Ha megtanulom a koreográfiát talán még én is eltudom táncolni...Ebbben nincs semmi nagy duranás...Vannak töle sokkal jobb táncosok.Söt nem is kevés...A szám sem tetszik...Föleg az eleje...Nagyon tehetséges mondthatom...xd Nem is tudom,hogy miért annyira népszerü...Hmmm...Élet nagy kérdése...Sorry rajongók...
2016. augusztus 26. 18:55 #40
- törölt felhasználó -    
Ja és még annyi...Szerintem nem áll neki jól a rövid haj...
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok