Starity

Zayn újabb show-t mondott le: „Nem vagyok elég magabiztos a színpadra”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 06. 13:30 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Zayn Malik újabb show-t mondott le szorongásos betegsége végett – rajongói pedig csalódottak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 06. 13:46 #2
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
A Pillowtalk se volt nagy eresztés, de jött a hype, amiért Gigivel vonaglott a klipben!
Nem mer egyedül fellépni? Menjen akkor vissza az 1D-be, akkor mindig lesz backup, és nem kell azon aggódnia, hogy egyedül áll a színpadon! Amúgy is vicc kategória, hogy ilyen "normális életre vágyom" című kilépés után szólókarrierbe kezdett és kiadott egy albumot!
2016. szeptember 06. 14:16 #3
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Teljesnen megértem de ha ilyen komoly a baj akkor kezdenie kéne valamit magával sürgősen mert a közeljövőben ez nem lesz neki jó..
A következő koncertje Januárban lesz, azonban ha azt is lemondja, nem sok sikerre számíthat a közeljövőben.
2016. szeptember 06. 14:22 #4
NóraMészáros
NóraMészáros
 
Státuszinsta/snap: @mszrs.nora
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 41
Azonosító: 208863
Offline offline
Mennyire igaza van annak a hozzászólónak aki azt írta!
2016. szeptember 06. 14:33 #5
- törölt felhasználó -    
egyetértek azzal a kommentelővel..
2016. szeptember 06. 15:08 #6
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Idézet (Diala @ 2016.09.06. 13:46)
A Pillowtalk se volt nagy eresztés, de jött a hype, amiért Gigivel vonaglott a klipben! 
Nem mer egyedül fellépni? Menjen akkor vissza az 1D-be, akkor mindig lesz backup, és nem kell azon aggódnia, hogy egyedül áll a színpadon! Amúgy is vicc kategória, hogy ilyen "normális életre vágyom" című kilépés után szólókarrierbe kezdett és kiadott egy albumot!


Teljesen egyetértek. Mikor lemondott az 1D-ről majd a normális életről ebbe bele kellett volna gondolnia. glare.gif
2016. szeptember 06. 15:35 #7
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 876
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nos, ha ekkora a baj a paradicsomban, akkor mondjuk nem ártana segítséget kérnie. Nekem legalábbis az jön le a nyilatkozatából, hogy várja a sült galambot, hogy majd megjavul a dolog magától. Jobb ha felkeres egy szakembert, mert lőttek a karrierjének. Írom mindezt úgy, hogy nem kedvelem az ürgét.
2016. szeptember 06. 16:31 #8
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van a rajongónak, nem tudom hányan mernétek egyedül kiállni énekelni több mint 3000 ezer ember előtt, (még keveset is mondtam) más énekesnek is volt már szorongása nem ő az egyetlen, nem kéne támadni senkinek sem!
2016. szeptember 06. 19:17 #9
- törölt felhasználó -    
Érdekes, hogy Adele sem mert fellépni és mégis elkápráztatta a közönséget, legyőzte a félelmét. Mára már látszik, hogy mennyire tartja a kapcsolatot a közönséggel és még meg is nevetteti őket. Ha ez neki megy, akkor Zaynek miért is nem? A karrierje valóban nem fényes még, a Pillowtalkon kívül egyik száma sem lett siker.
2016. szeptember 06. 20:32 #10
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Ahhoz azért elég magabiztos volt anno, hogy csapot-papot otthagyjon a TURNÉ KELLŐS KÖZEPÉN! És nekem nem azzal van bajon, hogy kilépett, menjen, hanem AHOGY kilépett, és azóta is szapulja a bandát és a körülményeket... Kérdem én, ha ennyire szar volt miért nem lépett le korábban? Had ne mondjam miért... Mindegy engem nem érdekel, az is biztos, hogy a szavára már nem igen lehet adni. Azért van már pár év a háta mögött, amit a színpadon töltött, ha ennyire rágörcsöl arra, hogy egyedül lenne fent (bár igazából tuti lennének mindenféle táncosai meg mit tudom én, az menő a szólóénekeseknél), akkor menjen el, kérjen segítséget, de az nem járja, hogy folyamatosan átb*ssza a rajongóit, és folyamatosan csalódást okoz.
Egyébként mint ember Zayn előttem régen leszerepelt, van pár száma amit szeretek, de hónapok óta tudja, hogy szorongása van, tegyen ellene, kérjen segítséget, és igen is nézzen szembe vele, mert neki EZ A DOLGA! Ne csak kiadja a lemezét, amit mi aztán vásároljunk fel, hanem tegyen is valamit. Szóló előadóként SZÁMOMRA még nem igen tett le sokat arra a bizonyos asztalra...

Én igen ez az én véleményem, nem nem hiszem, hogy én jobb lennék, de vannak kötelezettségei. Például, hogy nem ülteti fel a rajongóit mindenhol.

Mindenesetre remélem végre kezd ezzel valamit, ne játssza el ezt még többször, mert a végén senki sem fog hinni a szavának. Kérjen segítséget, vagy kezdje kicsiben. Először lépjen fel csak kevés ember előtt, nem kell mindjárt 10-20 ezer ember előtt fellépni. Elég pár száz is, vagy max 100. Az családias és nyugtató lehet az embernek.
2016. szeptember 06. 21:59 #11
tweeety
tweeety
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh it's too good to be young and stupid, baby..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 2
Azonosító: 207212
Offline offline
Zayn védelmére szóljon, hogy csapatban könnyebb énekelni és színpadra lépni, hiszen ha el is rontasz valamit van aki kisegítsen és segítsen elkerülni egy cikis helyzetet. Mindez sokkal nehezebb ha egyedül vagy. Gondolom ezt neki is meg kell szoknia. Nem mindegy, hogy egyedül kell szórakoztatni a közönséget vagy csapatban, több munka és több stressz jut egy személyre!
2016. szeptember 10. 12:39 #12
Loversfan
Loversfan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.08.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 259618
Offline offline
Teljesen igaza van annak a embernek!Zayn nem tehet aròl hogy fèl egyedül fellèpni!!Mert mìg benne volt az 1D-ben,addig nem volt gondja azzal hogy elront valamit mert ha,hibàzott volna valamit a Harry úgyis ki hozta volna a bajbòl!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok