Starity

Klippremier: Red Velvet – Russian Roulette

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 07. 11:01 #1
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
A népszerű dél-koreai lánybanda rövid szünet után új minialbummal tért vissza, melyet vidámsággal és játékossággal töltöttek fel.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Elody
2016. szeptember 07. 18:13 #2
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem nagyon cuki mv lett egy csomószor megnéztem xd olyan vicces ahogy próbálják kicsinálni egymást >< de az egész album úgy ahogy van kicsit olyan lapos lett :/ nekem a the red jobban tetszett, bár én mindent imádok, amit a rv kiad :3 a kedvenc dalaim a russian roulette, some love és a lucky girl
2016. szeptember 07. 19:44 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett<3
2016. szeptember 08. 15:28 #4
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
A Russian Roulette MV tetszik, de a szám most valamiért nem jön be annyira, úgy gondolom hogy vannak az albumom ettől jobb számok is.
2016. szeptember 09. 12:22 #5
- törölt felhasználó -    
Hát ennél még az Ice Cream Cake is hallgathatóbb... Pedig azt a dalukat az elején piszkosul utáltam biggrin.gif
Aranyosak a lányok semmi bajom velük, de még mindig gondolkodom, hogy az SM-nek mi a célja velük. Amikor megjelent a Happiness nekem az ugrott be, hogy ők az új generációs f(x). Amit nem sértésnek szántam/szánok, mert vártam a jobbnál jobb comeback-eket. De valahogy a megjelenésük többsége nekem felejthető.
Pedig meg van a lányokban a potenciál, időnként a véletlenek folytán kapnak is olyan dalokat, ami ezt beigazolja. Viszont a klipes, promo dalaik többsége annyira semmilyen...
2016. szeptember 09. 21:42 #6
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Nekem személy szerint, tetszik a dal is és a klipje is:3 Úgy gondolom, hogy ez kicsit olyan tipikus Red Velvet szám lett^^ Aranyosak és szépek a lányok:) Bár amivel nem vagyok nagyon megelégedve, az az, hogy az SM, hogy engedhette meg nekik, hogy így el rontsák a hajukat?! Yeri-hez még talán passzol is a vörös, na de Joy-hoz és Seulgi-hoz ez a haj? na az már kész katasztrófa... Nem akarok senkit sem megbántani ezzel, meg ha nekik ez tetszik hát akkor legyen, elfogadom. Az albumon még nem volt szerencsém meghallgatni a többi számot, de ha lesz időm majd erre is sort kerítek:$
2016. szeptember 13. 19:09 #7
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Sem a dal, sem pedig a videoklip nem egy nagy eresztés. Seulgi haja pedig maga a förtelem, de Joy se panaszkodhat..
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok