Starity

Jane the Virgin: Mire számíthatunk a harmadik évadban?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 10. 13:13 #1
- törölt felhasználó -    
Október 17-én a harmadik évaddal folytatódik a The CW sikersorozata, melyben hat nagy kérdésre kell választ kapnunk. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 10. 13:37 #2
- törölt felhasználó -    
1. Remélem, hogy megtudjuk mi volt Anezkáék terve és azt is nagyon remélem, hogy Petra nagyon gyorsan felépül.

2. Michael éljen csak tovább, zökkenő mentesen boldog házasságban Jane-nel.

3. Mateot majd neveli Michael, Rafael pedig Petra ikreit. Nagyon remélem újra megbocsájt Ralf Petrusnak wub.gif #TeamPetrafael heart.gif

4. Szerintem el fog menni a baba, vagy történik valami ami miatt el kell vetetnie. De az is lehet, hogy megtartja és pont ezért fog végre felnőni.

5. Eléggé ramaty állapotban vannak, nem tudom akarom e őket újra együtt. Persze akarom, de az hogy folyton szenvednek és hisztiznek egymás miatt... Nem tudom.

6. Mivel Rose ölte meg és el akar menekülni Luisával, tuti hogy azért hogy szegény, drogos, piás csajra kenje. Annyira nem hiszem el, hogy szerelmes lenne az a kis dög. Bár kitudja. biggrin.gif
2016. szeptember 12. 10:55 #3
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
1. Petra biztos jól lesz, és utána jól bosszút is áll Anezkán meg az anyján.
2. Jane-nek kell a Happy End, és az ő HE-je Michael, szóval remélem, hogy rendbe jön.
3. Rafael max. többször fogja látogatni a fiát.
4. Na ez az a szál, amihez semmi ötletem nincsen, kíváncsi vagyok, hogy végül mit fognak az írók kihozni ebből.
5. Ezt majd az idő eldönti...
6. Imádom Luisát, remélem, hogy Rose nem hátsó szándékok miatt leplezte magát le Luisa előtt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok