Starity

Szétesik az AC/DC: Cliff Williams is visszavonul

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 21. 10:07 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 66 éves basszusgitáros személyesen jelentette be, hogy a jelenlegi turné befejeztével visszavonul.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. szeptember 21. 14:23 #2
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Az AC/DC már örök marad. Mindegy, hogy hányan lépnek ki, szünetelnek. Történelmet írtak és élő legendákká váltak. Megérdemlik a pihenést mind, mi pedig örökké kántálni fogjuk hogy "A pokolba vezető úton vagyunk"!!
2016. szeptember 21. 17:18 #3
- törölt felhasználó -    
Egyetértek az előző hozzászólóval. Ők is megérdemlik a pihenést. smileeee.gif
2016. szeptember 21. 17:42 #4
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Kittyblack1 jól beszélsz! ♥
2016. szeptember 21. 18:53 #5
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Bocsi rajongók! Saját vélemény következik:
EZAZ!!!!!
Oké,történelmet írtak(szintén saját vélemény,hogy kukkom sincs,hogyan) de....mondjuk úgy,abszolúté nem az én stílusomat képviselik...és akkor finoman is fogalmaztam. Ha eltekintek a stílusomtól,még akkor sem látom bennük a tehetséget,max az egyediséget.
(Idézésekre nem válaszolok,nem olvasom őket)
2016. szeptember 21. 19:33 #6
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet
Hajni és Gézacica  - Ma, 18:53 
Bocsi rajongók! Saját vélemény következik: 
EZAZ!!!!! 
Oké,történelmet írtak(szintén saját vélemény,hogy kukkom sincs,hogyan) de....mondjuk úgy,abszolúté nem az én stílusomat képviselik...és akkor finoman is fogalmaztam. Ha eltekintek a stílusomtól,még akkor sem látom bennük a tehetséget,max az egyediséget. 
(Idézésekre nem válaszolok,nem olvasom őket) 


Igenis van tehetségük. Hogy örülhetsz annak, hogy szétesik az AC/DC? Vagy akármelyik másik banda?
Az AC/DC egy legenda és az is marad.
2016. szeptember 21. 19:40 #7
- törölt felhasználó -    
Hajni és Gézacica!
Ha valóban képes lennél elvonatkoztatni a saját stílusodtól, észrevennéd, hogy a maguk műfajában ők igenis nagyot alkottak. Mellesleg nem értem, mire vélni az "EZAZ!" felkiáltást. Ha az AC/DC nem a te világod, teljesen rendben van. Nem kell szeretned őket. De legalább ne légy kárörvendő.
(Fogalmam sincs, valóban nem olvasod-e a hozzászólásaidra kapott válaszokat, vagy csak vetítesz, nehogy valaki egyszer visszaszóljon neked...)
2016. szeptember 21. 22:31 #8
Nothing
Nothing
visszatérő vendég
 
StátuszNothing már beállította a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.27.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 255171
Offline offline
Ezt nem hiszem el. Imádom ezt a bandát, és örökké hallgatni fogom. De, áhh. Igen történelmet irtak, élő legendák és pihenésre van szükségük, de (ez önző lesz) nem voltam még a koncertjükön, pedig az egyik élet célom. De ez nem rólam, vagy rólunk szól. Rohadt jó dalokat kaptunk, és hosszú ideig is rajonghattunk értük. Még ha fel is oszlanak, senki sem fogja őket elfelejteni. Szerintem mindenki, aki ilyesfajta zenét hallgat, büszke erre a bandára. Legyenek Boldogok, és köszönök nekik mindent. (:
U.i.: Jó látni, hogy vannak olyanok, akik tiszta szívükből szeretik az Ac/dc-t.
U.i.#2 (én is belepofátlankodok) Hajni és Gézacica. Lehet, hogy nem olvasod. Nem érdekel. Nem, nem vonatkoztattál el a stílusodtól. Attól még, hogy odairod, marhára általánosítassz. És ha esetleg nem csak a saját stílusodat néznéd, észre is vehetnéd, hogy nagyon nagyot alkottak, meg azt is, hogy ide egyszerűen nem kellett volna irnod. Majd ha a Te kedvenc bandád ilyen helyzetbe kerülne, hogy esne, hogyha szinte a képedbe röhögnék és elkezdenék éljenezni? Na, mindegy. És ezt gondolhattad volna, hogy itt a rajongók válaszolni fognak az ilyen jellegű vélemény nyilvánításra. Elég rosszul jön ki, hogy már itt is ilyen "válaszolgatások" folynak. Mondjuk jobb, mintha hagynánk, hogy itt oszd az észt arról, ami "abszulúté nem a Te stílusod".
U.i.#3 Highway to hell!
2016. szeptember 22. 08:06 #9
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 20554
Azonosító: 252965
Offline offline
Idézet (Kittyblack1 @ 2016.09.21. 14:23)
Az AC/DC már örök marad. Mindegy, hogy hányan lépnek ki, szünetelnek. Történelmet írtak és élő legendákká váltak. Megérdemlik a pihenést mind, mi pedig örökké kántálni fogjuk hogy "A pokolba vezető úton vagyunk"!!

A szívemből szóltál.

Idézet

Bocsi rajongók! Saját vélemény következik: 
EZAZ!!!!! 
Oké,történelmet írtak(szintén saját vélemény,hogy kukkom sincs,hogyan) de....mondjuk úgy,abszolúté nem az én stílusomat képviselik...és akkor finoman is fogalmaztam. Ha eltekintek a stílusomtól,még akkor sem látom bennük a tehetséget,max az egyediséget. 
(Idézésekre nem válaszolok,nem olvasom őket)

Oké, erre már nem is tudok mit mondani, mivel előttem már leírták azt, amit akartam. De azért azt én is megkérdezném, hogy miért nevezed őket tehetségtelennek? Nem kell szeretned őket, én sem szeretek sok mindet, mégis jó. Nem tudod, hogy hogyan írtak történelmet? Talán a te szemedben nem, de rengeteg emberében igenis örök marad az AC/DC, ahogy az enyémben is.
2016. szeptember 22. 12:21 #10
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Megérdemli a pihenést. Kimondhatjuk hogy az AC/DC az évek során maradandót alkotott. A zenéjük számomra örök kedvenc marad, és szerintem a következő generáció számára is. smileeee.gif
2016. szeptember 22. 19:47 #11
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Hajni és Gézacica psztmk, azért a korlátoltságnak is vannak határai o.o hogy lehet valaki ennyire szűklátókörű o.o a maguk műfajában természetesen, de nyilvánvalóan Valamit alkottak, és teljesen méltatlan, hogy így beszélj róluk
nem is értem, ha nem szereted őket, minek kell még pluszban kommentelni, ráadásul kárörvendeni? nagyon bántó, különösen, hogy tisztában vagy a hatásával... az AC/DC generációk példaképei és nagyjai, és a zenéje, akár abbahagyják most, akár nem, túléli a teáltalad szeretett kis sztárocskákat, az tuti
tudod, nem kell mindent csak és kizárólag mindent saját magad szempontjából és érdekéből nézned, hamarosan az emberek nem fognak szeretni wink.gif de lehet, hogy már most sem szeretnek, azért trollkodol itt
ON: Már nem fiatalok, az tény, és Malcolm, Brian és Phil gyakorlatilag pótolhatatlan, meg aztán nekik is kijár a pihenés... nagyon sajnálom, ha végleg feloszlanak, de megértem, és azért mondhatják, hogy tettek pár dolgot életükben :'3 AC/DC never gets old *w*
2016. szeptember 22. 21:30 #12
- törölt felhasználó -    
Köszönöm az AC/DC-nek minden rajongója nevében az elmúlt évtizedeket. Fantasztikus zenekar, akik olyan hatással voltak a zenetörténelemre, amit nagyon kevesen mondhatnak el magukról. Óriási élmény és megtiszteltetés volt őket élőben hallani májusban, még ha az énekesi posztot nem is Brian, hanem Axl Rose töltötte be (aki, halkan megjegyezném, hibátlan teljesítményt nyújtott, és így még jobban belé szerettem, már ha ez lehetséges egyáltalán). Megérdemlik a pihenést, megcselekedték, amit megkövetelt a rock közössége smileeee.gif

És csak hogy én se maradjak ki a sorból... Hajni és Gézacica! A hozzászólásoddal elérted, hogy egy pillanatra megkukkantsam a profilod. Aztán láttam, hogy 13 éves vagy. Na, innentől kezdve kezdtelek nem komolyan venni. Ne félj, én is voltam annyi, és ígérem, elmúlik smileeee.gif Addig próbálj meg minél kevesebb olyan butaságot írni/mondani/csinálni, amikre majd 20 évesen úgy fogsz visszanézni, hogy "Húúú, de ciki voltam!" Szívesen a tanácsot :*
2016. szeptember 22. 21:32 #13
- törölt felhasználó -    
Ja, persze, lemaradt, hogy tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, blablabla... Értitek, nem magyarázom tovább. Köszipuszi.
2016. szeptember 22. 23:50 #14
Isti222
Isti222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.02.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 152133
Offline offline
Hajni és Gézacica! Ajánlom figyelmedbe ezt a klippet:(tudom,úgysem nézed meg!) https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg Több millió ember nem téved! Nem kellene ilyen szinten véleményt alkotni,hiszen évtizedek óta fennáll az eggyüttes,és rajongótáboraik ma is töretlenek.Oké,hogy nem a te stílusod.Nem kell,és nem muszály hallgatnod vagy nézned őket! Nem tudom,az általad kedvelt sztároknak lesz-e több mint 40 év töretlen sikere és ennyi rajongója? Nem valószínű! Visszatérve a lényegre:Szép volt fiúk,köszönjük ezt a 43 évet! Jó pihenést AC/DC ,mert megérdemlik!!!
2016. szeptember 23. 00:05 #15
Isti222
Isti222
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.02.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 152133
Offline offline
Még hozzáfűzném:60 felett,70-hez közel így kiállni a színpadra több millió ember elé,és ekkora energiával tolni! Minden elismerésem!!! Mégegyszer köszönjük!
2016. szeptember 23. 10:51 #16
- törölt felhasználó -    
Amit eddig elértek, az számít a legjobban. Rendkívül sokáig zenéltek, és így, idősen is bírták. Megmondom őszintén, megérdemlik, hogy visszavonuljanak, hisz ilyen sokat bírni emberpróbáló. Hatalmas legendák, hatalmas zenészek, beleírták magukat a zenetörténelembe. meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Bon Scott Bon Scott 3248.
Phil Rudd Phil Rudd 7139.