Starity

BEAST: egy tag sem újítja meg szerződését a Cube Entertainmenttel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 17. 15:02 #1
- törölt felhasználó -    
A Cube Entertainment újabb csapatát veszítette el a napokban, ám nem kell aggódni a srácoknak eszük ágában sincs feloszlani.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 17. 21:07 #2
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Hát amíg együtt marad a csapat, addig örülök nekik.(de persze utána is) És jó látni hogy együtt akarnak valamit elérni, saját erőből.
B2ST FIGHTING.^^
2016. október 19. 13:04 #3
- törölt felhasználó -    
Őszintén vártam ezt a pillanatot, mert a Cube már jó ideje nincs a helyzet magaslatán... Féltem is, sőt rettegtem, hogy végül a srácok is a 4minute sorsára jutnak, de hála istennek alaptalan volt a félelmem. Szívből remélem, hogy őket még sokáig láthatom együtt és habár megfogyatkoztak olyan jó lenne ha hasonló hosszú karriert futna be a BEAST, mint a Shinhwa.
Plusz kívánom, hogy a szóló karrierjük is hasonlóan szerteágazó és tartalmas legyen. heart.gif BEAST heart.gif
2016. október 22. 08:01 #4
- törölt felhasználó -    
Nehéz szavakba öntenem a gondolataimat. Az egyik szemem sír a másik nevet. Egyrészt elszomorít, hogy már ők sem lesznek a CUBE Entertainment alatt, másrészt boldog vagyok amiért együtt szeretnék tovább folytatni és létrehozni a saját cégüket. happy.gif Pont úgy ahogy a legjobb barátnőm annak idején megjósolta. laugh.gif
Elismerem azt még mindig sajnálom és furcsa is kimondanom, hogy nem teljes létszámmal állnak tovább. Ám továbbra is ők maradnak a kedvenc fiúcsapatom és szívből remélem, hogy még nagyon sokáig hallhatom és láthatom őket. happy.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Tiszta szívemből kívánom nekik, hogy továbbra is egyre nagyobb sikereket érjenek el a közös és a szóló karrierjükben is egyaránt. happy.gif
heart.gif heart.gif heart.gif BEAST/B2ST heart.gif heart.gif heart.gif
2016. október 22. 08:16 #5
- törölt felhasználó -    
Drágaságaim! heart.gif heart.gif heart.gif Mint minden kpop rajongó én is nagyon õrülök,hogy együtt maradnak! laugh.gif További sok sikert nekik! heart.gif heart.gif Mindig is imádni fogom a Beasttet! wub.gif laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!