Starity

Íme legnépszerűbb Ossian-dalok!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 26. 05:48 #1
- törölt felhasználó -    
Az idén harminc éves fennállását ünneplő Ossian zenekar ezidáig 21 stúdióalbummal örvendeztette meg rajongótáborát, most az ezeken lévő dalokból válogattuk össze a legnépszerűbbeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. október 26. 18:40 #2
- törölt felhasználó -    
Érdekes, hogy ennyi ballada bekerült a legnépszerűbb dalaik közé. Ha tippelnem kellett volna az Éjféli lányt és a Magányos angyalt biztosan mondtam volna, de például A szerelem országútján eszembe nem jutott volna. Mindenesetre köszönet a cikkért, hisz bár szerencsére egyre többet hallani róluk, még mindig szemtelenül mellőzve vannak a hazai médiában, ahhoz képest milyen zenéket és dalszövegeket tettek le az asztalra az évek során. De sokszor nyújtanak vígaszt az ember lelkének smileeee.gif
2016. október 26. 18:42 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glorita @ 2016.10.26. 18:40)
Érdekes, hogy ennyi ballada bekerült a legnépszerűbb dalaik közé. Ha tippelnem kellett volna az Éjféli lányt és a Magányos angyalt biztosan mondtam volna, de például A szerelem országútján eszembe nem jutott volna. Mindenesetre köszönet a cikkért, hisz bár szerencsére egyre többet hallani róluk, még mindig szemtelenül mellőzve vannak a hazai médiában, ahhoz képest milyen zenéket és dalszövegeket tettek le az asztalra az évek során. De sokszor nyújtanak vígaszt az ember lelkének smileeee.gif

Az a vicces, hogy A szerelem országútján-ra először én sem gondoltam, csak mikor már megírtam a cikket, akkor futottam bele, és fedeztem fel, hogy ilyen népszerű, úgyhogy szépen felborította a munkámat. rohog.gif
2016. október 28. 19:27 #4
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Annyira hálás vagyok ennek a zenekarnak.
Nem tudnék a dalaik és nélkülük élni.
Imádom a koncerteket.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!