Starity

A Cube Entertainment nélkül BEAST sem lesz

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 03. 05:25 #1
- törölt felhasználó -    
Hiába a srácok elképzelései, hogy létrehozzák saját független kiadójukat, úgy néz ki a Cube nem fogja megkönnyíteni a csapat kilépését.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 03. 11:22 #2
- törölt felhasználó -    
Ami azt illeti elég nagy parasztság, mondjuk a koreai(és így hozzátenném h biztos máshol is csak hát Dél Koreáról van szó) kiadók mindenről csak éppen nem a kedvességükről híresek...
2016. november 03. 11:26 #3
Veraaa
Veraaa
új tag
 
Státusz"Néznek, de nem látnak. Hallgatnak, de nem értenek"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.13.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 257984
Offline offline
mekkora egy...
2016. november 03. 12:09 #4
- törölt felhasználó -    
A CUBE bekeményített biggrin.gif
Mocsok egy lépés, de meg lehet érteni. Foggal-körömmel próbálják menteni a menthetőt. A rajongóknak a BEAST attól még BEAST, hogy máshogy fogják hívni. Erre hamarosan a cég is rájön.

Bár mi tagadás, ha más lesz a nevük, nekem is nagyon fura lesz látni. Egy jó értelemben ezer éves bandáról beszélünk. Kíváncsi vagyok, hány embernek fog ösztönösen a régi név a szájára jönni, ha meglátják őket. ^^
2016. november 03. 13:07 #5
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Sica @ 2016.11.03. 11:22)
Ami azt illeti elég nagy p*r*sztság, mondjuk a koreai(és így hozzátenném h biztos máshol is csak hát Dél Koreáról van szó) kiadók mindenről csak éppen nem a kedvességükről híresek...


Mért kéne kedvesnek lenniük? Ez egy cég, könyörgöm. Nyilvánvalóan a saját hasznukat lesik.


A cikkhez szól: legyenek Beauty, a fandomnév meg Beast, és megvan oldva. :3 Na jó nem, amúgy sajnálom, hogy elvesztik a nevet, de szerencsére senki nem az miatt szereti csak őket.
2016. november 03. 13:54 #6
- törölt felhasználó -    
Reméltem, hogy nem, de valahol sejthető volt, hogy a Cube nem fogja csak úgy elengedni a majdhogynem legnagyobb bevételi forrását... dry.gif Kíváncsi leszek mi lesz ennek az egésznek a vége... Lényegében most a srácokon múlik, hogy új névvel folytatják vagy esetleg perre mennek (bár nem tudom, hogy ennek lenne-e bármi értelme). Vagy esetleg szerződés módosítással ugyan, de maradnának. think.gif
2016. november 03. 15:22 #7
- törölt felhasználó -    
Nagyon szemét ez a Cube,csak nevetni tudok ratja laugh.gif Én is csodálkoztam volna azon,hogy csak úgy elenged egy ilyen népszerű bandát,mint a BEAST. Én remélem,hogy elmennek onnan és maximum új névvel folytatják tovább. Nem a nevük miatt lettek sikeresek és nem amiatt szereti őket egy rajongó.
2016. november 03. 19:05 #8
- törölt felhasználó -    
Cube Ent. jelenleg:
- Kinyírták az egyik legsikeresebb bandájukat, a 4Minute-t.
- Ott hagyta őket az APink.
- Ott hagyta őket G.NA
- Itt van a BEAST-es hülyeségük
- A BTOB-t is elcseszték (Pedig imádom a kis nyomikat,de CUBE egyszerűen nem tudja hogy kell rendesen menedzselni :/ )
- A CLC kevés pénzt hoz.

Más szóval jelenleg Hyunából tartják fent magukat? .-. (Vagy kihagytam valakit, mert nem ismerem az összes CUBE-os előadót.) Ja, meg van a Pentagon,de még rookiek so...
Ha így folytatják, és nem lesz hirtelen baromi sikeres a CLC vagy a Pentagon, nem sokáig fog létezni a CUBE...
2016. november 03. 19:43 #9
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Nem tudom hogy most mi lenne a legjobb a BEASTnak hogy el hadja az ügynökséget és a nevüket nem használhatnák. Vagy maradnak az ügynökségnél és ezzel meg maradna a nevük. Remélem hogy mind a két oldalt a legjobbat válasszák mert sajnálnám ha a rosszul alakulna az egész sad.gif
BEAST FIGHTING!! <3
2016. november 03. 20:42 #10
SilverWolf
SilverWolf
ST✯RLIGHT, A.R.M.Y.
 
StátuszI'm a little unicorn~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 1069
Csatolások: 5
Azonosító: 179105
Offline offline
Kár, hogy a CUBE is az SM "nyomdokaiba" lép. Sorra rontja el az összes bandát. Szánalmas egy lépés volt, de hát kapaszkodnak még a BEAST-be. Pár éven belül a CUBE lehúzhatja a rolót....
Csak remélem, hogy a többi bandának sikerül időben kapcsolni, és kiadót váltanak...
2016. december 28. 18:40 #11
DDina
DDina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.08.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 261253
Offline offline
Ez az év nagyon rossz volt eddig is, de most "tekinthetek a múltba"...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!