Starity

Befejezte utolsó dalának promotálását az I.O.I

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 06. 12:33 #1
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
A dél koreai lányegyüttes, a 11 tagú I.O.I, nagy népszerűségnek örvend, ám a csapat csak 10 hónapig maradhat együtt. A Very Very Very volt utolsó vissza térésük feloszlásuk előtt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 06. 20:29 #2
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Még mindig nem igazán értem, hogy ennek a műsornak mi is volt az értelme.. ha már 10 hónap után szét is megy a csapat:o Meg az nem tiszta még, hogy ha szét megy a csapat, akkor miért mennek jövőre koncertezni? lel Nekem ez már magasxD Azért remélem, hogy a többiek is kialakítják majd a saját zenei karrierjüket, ha már így alakul ez az egész smileeee.gif
2016. november 06. 22:38 #3
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Somi a Twice-ba? Hát köszönöm szépen, én abból nem kérnék.
2016. november 07. 21:31 #4
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (TokyoGhoullel @ 2016.11.06. 20:29)
Még mindig nem igazán értem, hogy ennek a műsornak mi is volt az  értelme.. ha már 10 hónap után szét is megy a csapat:o Meg az nem tiszta még, hogy ha szét megy a csapat, akkor miért mennek jövőre koncertezni? lel Nekem ez már magasxD Azért remélem, hogy a többiek is kialakítják majd a saját zenei karrierjüket, ha már így alakul ez az egész  smileeee.gif


Project :/ És elvileg jövőre jön még egy, csak az fiúkkal biggrin.gif

Sajnálom a lányokat, a Whatta man feldolgozásuk eszméletlen jó lett. Azt a fogatot (mikor heten voltak) én nem is hagynám szétesni, de hát ez sajnos ilyen.
2016. november 16. 19:16 #5
- törölt felhasználó -    
Az elején én sem nagyon értettem a műsornak a létjogosultságát és a csapat sem nagyon fogott meg. Aztán a Whata Mannel csak sikerült belopniuk magukat a szívembe happy.gif
Sajnálatos, hogy ennek vége, de ésszerűen ennél tovább nem lehetne fenn tartani. Hisz a lányok külön ügynökségnél vannak és a csapat maga is más céghez tartozott így szerintem ez a tíz hónap is határeset volt. Főleg, hogy több tag már debütált a saját ügynökségénél, így őket sem lehetne tovább ennyire leterhelni.
Személy szerint nagyon megszerettem mind a 11 lányt hiszen mindannyian tehetségesek és megérdemelnék végre a debütálást (már aki még vissza van). Somiról meg csak annyit, hogy szeretem, de remélem a JYP nem akarja tovább bővíteni a TWICE legénységét. Igaz a JYP elnökéből ezt is kinézem, hisz Tzuyu és Momo sem kerültek volna a csapatba, hacsak a Sixteen kimenetelét nézzük. Sajnos kilenc és tíz taggal is már megint máshogy hárulnának a tagokra a szerepek és nem szeretnék hasonló funkció cseréket, mint amik pl. a CLC-nél végbe mentek... dry.gif
De én tényleg csak jót kívánok minden lánynak, aki még a debütálása előtt áll. beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kang Mi Na Kang Mi Na 13058.
Kim Do Yeon Kim Do Yeon 11583.
Kim So Hye Kim So Hye 11928.