Starity

Megérkezett a B.A.P második stúdiólemeze

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 07. 07:09 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Noir nevezetű második stúdióalbumával és a Skydive videoklipjével karöltve tért vissza a hattagú dél-koreai csapat, a B.A.P.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 07. 14:08 #2
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Imádom*--* Annyira jó lett. :33
2016. november 07. 16:23 #3
- törölt felhasználó -    
Eszméletlenül jóra sikeredet ez a szám. Fighting! smileeee.gif
2016. november 07. 18:00 #4
- törölt felhasználó -    
No igen, rég volt már, hogy egy visszatérésük ennyire felvillanyozott. A videót nézve szinte pislogni is elfelejtettem, teljesen úgy éreztem már-már, hogy egy jó kis akció filmet nézek. biggrin.gif wub.gif
A végén nagyon ledöbbentem, érdekes végkifejlet volt. w00t.gif
Mindent egybe vetve, ez a videó klip és dal méltó visszatérés volt a srácoktól. meghajolo.gif
2016. november 08. 14:01 #5
fannibella
fannibella
új tag
 
StátuszMy Dream is Korea♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 255529
Offline offline
Jó szám lett.smileeee.gif
2016. november 10. 12:20 #6
- törölt felhasználó -    
Ha ezután a visszatérésük után nem figyelnek fel (újra) rájuk, megrúgok mindenkit.
Drágáim megint fantasztikusat alkottak, a klip megnézése után csak pislogni tudtam. Igazából én végig sejtettem, ki az X, szerintem egyértelmű volt biggrin.gif
Az albumok a dalok nagyon jók lettek, nekem például a PRAY (Bang és Zelo dala) és a RIBBON IN THE SKY a kedvenceim. És ez megint csak Bangnek köszönhető, hogy egy ilyen "mesterművet" dobott elénk.
A One Fine Day-ben is mutatták, hogy nem aludt, hanem tökéletesítette a számokat az éjszaka. Innen is látszik, hogy mindig keményen dolgozik a bandáért, de még így is vannak egyesek, akik figyelembe se veszik, pedig megérdemlnék... Ez lehet, hogy elfogultnak hangzott, de ez az igazság.
Sajnálom, hogy a leader nem tud részt venni a promotáláson, nagyon remélem, hogy mihamarabb rendbe jön heart.gif Nagyon rossz látni, hogy csak öten vannak mindenhol sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!