Starity

Kiss Ádám a kiégéstől tart

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 02. 11:26 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hazánk legnépszerűbb humoristája úgy véli, kell, hogy kicsit eltűnjön a rajongók radarjáról, másképpen kiégne.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 02. 17:38 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Jó hogy rájött, mert már évek óta csak magát ismétli. Vagy káromkodik. Most azt mondja, amit Bödöcs már megcsinált évekkel ezelőtt. Ehhez a fajta humorhoz kell szünet, hogy gyűljenek a történetek, sztorik és beszólások, nem tudnak megújulni hétről-hétre. Több idő kell hozzá, mert egy ilyen műsornak csiszolódnia kell, érnie, mire eléri a végleges formáját.
2016. december 03. 08:29 #3
- törölt felhasználó -    
Igazából szerintem a mai generációnak nincs olyan nevetséges vicc amiben nem lenne káromkodás. Èn nem hibáztatom őt emiatt. Mondjuk, azért Bödőcs és közte elég nagy a szakadék.
Azt viszont nem tudhatjuk, hogy a közönség számára mi a vicces és mi nem. Jó, hogy nem teljesen új viccekkel áll a színpadra egy-egy, világ körüli turnéján. Egyébként akár melyik fellépésén is voltam rengeteg improvizálást és beszélgetett is velünk.
Szóval szerintem ő az aki kiemelkedik az összes humorista közül, ha nem lenne ennyire jó nem is szeretnék ennyien.
Igaza van neki abban, hogy néha el kell tűni, kell egy kis pihenés. Mondjuk nekem már most hiányzik. heart.gif
2016. december 03. 12:08 #4
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2016.12.03. 08:29)
Igazából szerintem a mai generációnak nincs olyan nevetséges vicc amiben nem lenne káromkodás. Èn nem hibáztatom őt emiatt. Mondjuk, azért Bödőcs és közte elég nagy a szakadék.
Azt viszont nem tudhatjuk, hogy a közönség számára mi a vicces és mi nem. Jó, hogy nem teljesen új viccekkel áll a színpadra egy-egy,  világ körüli turnéján. Egyébként akár melyik fellépésén is voltam rengeteg improvizálást és beszélgetett is velünk. 
Szóval szerintem ő az aki kiemelkedik az összes humorista közül, ha nem lenne ennyire jó nem is szeretnék ennyien. 
Igaza van neki abban, hogy néha el kell tűni, kell egy kis pihenés. Mondjuk nekem már most hiányzik. heart.gif


Bödöcs is káromkodik, ha úgy kívánja a poén, de az része a mondandónak, míg Kis Ádám, lezárja a mondandóját egy ba*zd meggel. Nehéz megfogalmazni vagy hallod és észreveszed mi a különbség vagy nem. Nem ugyanúgy használják, talán röviden így lehetne jellemezni. A Benk Dénes meg a másik véglet, többet káromkodik, mint beszél vagy mond valamit.
2016. december 03. 14:24 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2016.12.03. 12:08)
Bödöcs is káromkodik, ha úgy kívánja a poén, de az része a mondandónak, míg Kis Ádám, lezárja a mondandóját egy ba*zd meggel. Nehéz megfogalmazni vagy hallod és észreveszed mi a különbség vagy nem. Nem ugyanúgy használják, talán röviden így lehetne jellemezni. A Benk Dénes meg a másik véglet, többet káromkodik, mint beszél vagy mond valamit.

Én nem eszerint döntöm el, hogy ki a jobb. Kiss Ádám szerintem nem véletlenül jutott el idáig. Tényleg Ő a legjobb és valóban veri Bödőcsöt és Benk Dénest. Az utolsó kettő tényleg nem tud megújulni és ugyan azokat a poénokat mondják el állandóan.
2016. december 04. 11:27 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2016.12.03. 14:24)
Én nem eszerint döntöm el,  hogy ki a jobb. Kiss Ádám szerintem nem véletlenül jutott el idáig. Tényleg Ő a legjobb és valóban veri Bödőcsöt és Benk Dénest.  Az utolsó kettő tényleg nem tud megújulni és ugyan azokat a poénokat mondják el állandóan.


Én pont fordítva látom, Bödöcs időben kiszállt, ritkábban szerepel és teljesen új poénokat és műsort hoz akkor, miközben Kis Ádám magát ismétli. Ezért jutott idáig, hogy a szezonban már csak két fellépése volt...
2016. december 11. 20:23 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2016.12.04. 11:27)
Én pont fordítva látom, Bödöcs időben kiszállt, ritkábban szerepel és teljesen új poénokat és műsort hoz akkor, miközben Kis Ádám magát ismétli. Ezért jutott idáig, hogy a szezonban már csak két fellépése volt...

Azért volt két fellépése, mert közben járja az országot és mindig máshol lép fel. Ezek mellett pedig családja is van. Kiss Ádám pedig az a kategória akire, ha rá néz az ember már nevet is. Nagyon megfogó a személyisége. Bödőcsön inkább a parlaigas jelleg látszódott. Ő mindenkit csak szidott és nem épített ki senkivel kapcsolatot. Ádám ebben teljesen eltér tőle.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok