Starity

Cheryl Cole nem fog a terhességéről nyilatkozni

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 03. 21:12 #21
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Kíváncsian várom mikor derül ki, hogy ki az igazi apa...
2016. december 03. 21:59 #22
snoppy04
snoppy04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 255473
Offline offline
Anyad 24evesen ugy nezett egy 14evesre mint cheryl? 10 ev nem 1 ev!
2016. december 03. 22:03 #23
reka0001
reka0001
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.11.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 258811
Offline offline
Most errol szol a komment? Miert kell egybol tamadni mikor a velemenyuket irtak le? Mindenkinek mas velemenye van. Le lehet szallni roluk!smileeee.gif
2016. december 03. 22:19 #24
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Na és? Cheryl minden második versenyzőre azt mondja hogy cuki.
2016. december 03. 22:40 #25
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet
snoppy04 | Ma, 21:59
Anyad 24evesen ugy nezett egy 14evesre mint cheryl? 10 ev nem 1 ev!


Csak arra akartam rávilágítani, hogy sületlenségeket beszélsz és túl sokat képzelsz bele ebbe az egészbe. Tény, hogy nagy a korkülönbség, de ettől még nem lesz pedofil. Ahogy attól sem lesz pedofil, hogy pár évvel ezelőtt azt mondta rá, hogy cuki.
Gondolom egyszerűen csak féltékeny vagy ezért elkezdted gyűlölni Cherylt és elmondod mindennek, hogy kiéld a dühödet. Ne aggódj, én is voltam olyan fiatal mint Te. Ha szerencséd van akkor kinövöd. Vagy nem rohog.gif
Addig is azt javaslom, hogy a saját érdekedben kerüld az ilyen eszetlen megnyílvánulásokat mert később csak égni fog miatta a fejed.
2016. december 04. 00:02 #26
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Egyébként szórakoztató olvasni a kommenteket, komolyan! biggrin.gif
Tehát akkor, most röviden felvázolnám itt a logikát néhány egyszerű mondatban, amit úgy tűnik itt néhányan követnek: Cheryl egészen biztosan pedofil, mert miután Liam előadott valamit a színpadon, ő megjegyezte, hogy cuki, VALAMINT "rettenetesen pedofil" módon nézett rá szegény Liam-re. Életemben nem gondoltam volna, hogy egyszer még ennek a nőnek az oldalán, és nem ellene leszek, de csak hogy tisztázzuk; ameddig nem vagy tisztában a szó jelentésével, addig lehetőleg ne dobálózz vele. Egyrészt... nem látom, hogy ebben a kemény öt másodpercnyi gif-ben ti mégis hol láttok pedofíliára utaló jeleket... én annyit látok, hogy a zsűri egyik tagja megpróbálta feldobni a versenyző kedvét, esetleg kedves próbált lenni, ki tudja, milyen indítékai voltak Cheryl-nek arra, hogy azt mondja Liam-nek, hogy cuki. Ez is csak egy tipikus példa arra, hogy hogyan csináljunk a bolhából elefántot, de komolyan, ez olyannyira nevetséges, hogy csak röhögni tudok! biggrin.gif
Forever208, mivel egy olyan dolgot állítasz Cheryl-ről (és mivel, mint ahogyan azt már fent is említettem, pedofíliára utaló jeleket oda lehet ugyan képzelni, csak nincsenek ott) aminek még a fele sem igaz, FELTÉTELEZHETŐEN nem az alapján ítélkezel, amit látsz. Mindenkinek megvan a saját véleménye, ha azt gondolod hogy pedofil, akkor jó... Nem is akarok én itt azon vitázni, hogy mit látni ott és mit nem, mert csak felhúzom magamat ezen az egészen... de mint tudjuk, ha nem szeretsz valakit, könnyebben alkotsz róla negatív véleményt, ennek nem is kell hogy feltétlenül köze legyen a féltékenységhez...
2016. december 04. 07:50 #27
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Forever208: Próbáltam értelmesen elmagyarázni neked, de még mindig nem fogod fel, hogy nincs igazad. Talán igazad lehetNE, ha azt írtam volna, amin háborogsz, de mivel vagy a szövegértéseddel vagy a szemeddel (lehet mindkettővel) van a gond, ezért nem tudok segíteni rajtad, sajnálom. Vegyél egy szemüveget és olvass többet, majd amikor kellően "megedzetted" magad, akkor ugorj neki még1x a kommentemnek.
Ugy imadom mikor egyes emberek mar jobban tudjak a dolgokat mint a masik!-.-: Ugye tudod, hogy te kötöttél belém és nem fordítva ?! biggrin.gif Különben meg igen, teljesen igazad van, én is imádom, amikor más emberek (vagyis TE) jobban tudják a dolgokat (vagyis, amit írtam, gondolom erre céloztál), mint én. biggrin.gif Problémád van a "gondolkodási menetemmel"? Nekem legalább van, rólad ez kevésbé mondható el. wink.gif Igen szerintem féltékenyek, mert lepedofilozzák, de igazad van, hülyeséget mondtam, egyszerűen csak nem tudják, hogy mit jelent a pedofil szó. Ha egyéb problémád lenne; keresd fel a nem létező ügyvédemet, mert csak a jelenlétében vagyok hajlandó tárgyalni. biggrin.gif
2016. december 04. 09:54 #28
AryaStark
AryaStark
visszatérő vendég
 
StátuszCsak egy isten van. És az a Halál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.14.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 219266
Offline offline
Gratulálok <3
2016. december 04. 10:22 #29
- törölt felhasználó -    
Pedofil?! Na azért ez a valóságtól nem kicsit áll messze. Cheryl nem rákényszerítette magát Liamre, az érzéseik kölcsönösek, ha egyszer a családalapítás mellett döntöttek.
2016. december 04. 11:24 #30
- törölt felhasználó -    
Fú, olyan jót lehet röhögni a kommenteken. Cheryl nem pedofil, fel lehetne már fogni... laugh.gif
2016. december 04. 11:29 #31
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Imádom amikor a 8-10 éves kisgyerekek fel vannak háborodva olyan dolgokon amikről fingjuk sincs biggrin.gif Igen 10 év korkülönbség van köztük, és? Körülbelül a kapcsolatok 30%-nál van ilyen korkülönbség minimum de ezzel nincs semmi gond ha az adott két ember szereti egymást. Mindketten felnőttek, el tudják dönteni mi a jó nekik, a képekről csak úgy sugárzik,hogy mennyire boldogok és mindketten nyilatkozták már,hogy szeretnének családot alapítani...akkor kérdem én,mi itt a gond? Szerintem csak az,hogy szerettek problémázni, hisztizni és mindenbe belekötni...
2016. december 04. 11:38 #32
snoppy04
snoppy04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 255473
Offline offline
Jaj maradjatok mar magatoknak hogy ti mindent megmagyaraztok tudjuk mi a pedofil es nem vagyunk feltekenyek ha valaki utalja cherylt ez van nem fogtok belehalni!!
2016. december 04. 11:54 #33
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Forever208: Igen, leírtad a véleményedet a -->hozzászólásomról<-- amit kiforgattál! Ha tisztában vagy a szó jelentésével, akkor miért használnád alaptalanul? Akkor lett volna pedofil, ha 24 évesen járt volna egy 14 éves gyerekkel, de így, hogy mindketten felnőttek, bármit lehet rá mondani csak azt nem, hogy pedofil. Most a féltékenységen fogsz ugrálni? Talán azért, mert nagyon is féltékeny vagy. Te nem negatív kommentet írtál, hanem primitívet, mert te is az vagy, mellesleg neked nem a cikkel volt a bajod, hanem a hozzászólásommal, amihez semmi közöd nincs. Legközelebb, ha hozáfűznék valamit egy témához, akkor esedeznem kell az engedélyedért mielőtt publikussá teszem? biggrin.gif Senki sem vitázott rajtad kívül, te vergődtél, hogy kaphass egy kis figyelmet, hátha okosnak tűnsz és mondasz valami okosat, amihez mások helyeselni fognak, de ehelyett bohócot csináltál magadból. wink.gif
2016. december 04. 12:03 #34
snoppy04
snoppy04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 255473
Offline offline
Andiie jaj mit lovagolsz ezen fogadd el hogy felcsinaltatta magat egy 23evessel!! Es nem csknalt magabol bohocot inkabb te csinalsz annyira magyarazkodol meg regenyeket irkalsz
2016. december 04. 12:06 #35
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Szörnyű ez a hülyeség ami árad itt ezekből a kommentekből.
2016. december 04. 13:28 #36
Andiie
Andiie
új tag
 
StátuszAz élet egy harc. Vagy felfegyverkezel, vagy azonnal megadod magad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 242249
Offline offline
Forever208, snoppy04: Sajnos csak most jöttem rá, hogy nem tudok segíteni az agybajotokon. :/ Ajánlanám a helyesírási szótárt, csodákra képes! wink.gif Örülök neki, hogy várod, de a kedvedért kevesebbet írok, talán így könnyebben feltudod fogni te és snoppy04. wink.gif Féltékeny, idegileg labilis, 10 éves kis vakarcsok vagytok, akiken sajnálatos módon nem lehet segíteni, de annyiban én is hibás vagyok, hogy egyáltalán áldoztam rátok az időmből.
2016. december 04. 14:45 #37
Annika2
Annika2
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.11.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 243680
Offline offline
Nem vagyok 1D rajongó, sem Cheryl viszont olyan helyességnek tartom ezt a pedofilozást. Egy csomó felnőtt szokta mondani gyerekekre, hogy milyen cukik, mert cukik, és nem azért mert tetszik nekik. Pár évvel később újra találkoztak és szerelmesek lettek bla bla bla. Ha Liam szereti őt és Cheryl is őt, akkor ki itt a pedofil? Mind a ketten felnőttek, had döntsék, el kit szeretnek. Tudjátok, elég sokan vannak, akik magasról szarnak a korkülönbségre. Csak akkor lenne gáz ha Liam még mindig gyerek lenne, de mivel nem az ezért had járjanak.
2016. december 04. 14:49 #38
snoppy04
snoppy04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.07.
Hozzászólás: 90
Csatolások: 0
Azonosító: 255473
Offline offline
jaj mit jatszod magad ugy csinalod mintha te felnott lennel felfogjuk amit irsz csak idegesit a magyarazkodasod!!!! es mostmar ne irkalj ha ennyire felted az idodet
2016. december 04. 14:54 #39
Nory13
Nory13
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj mindenen ha nem mutatod a fájdalmad nem tudnak bántani!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.14.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 257085
Offline offline
Komolyan mondom röhej amit itt csinálnak. Miért nem lehet az ilyen hülyeségeket privátban lerendezni?
Cheryl és Liam Gratulálok! Szép pár vagytok és biztosan remek szülők lesztek!
2016. december 04. 15:02 #40
Lisaxx
Lisaxx
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.26.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 250109
Offline offline
Ti most komolyan 10 év korkülönbségen vergődtök?

33 évesen még senkit sme kell eltemetni, Cherylről amúgy is nehéz elképzelni, hogy 50 évesen egy kiszáradt szatyor lesz, plusz remélhetőleg nem mondok újat, de nem csak a külsőségeken műlik eg kapcsolat, pláne ahol gyerek is van, legalábbis jobb helyeken.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cheryl Cheryl 144.