Starity

Fejes Szandra távozott ma az X-Faktorból

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 03. 23:01 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ismét egy produkciótól búcsúzott az X-Faktor, így összeállt a legjobb négy versenyző!
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 03. 23:03 #2
barka03
barka03
új tag
 
StátuszMinden vég egy új kezdet
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 207957
Offline offline
Ideje volt már..
2016. december 03. 23:08 #3
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Örülök, hogy Dmitrij párbajozott, mert valami fantasztikus volt az előadása: ez az ember zenét lélegzik és bocsájt ki magából. Nekem tetszett Bruno is, szórakoztató volt és itt entertainment businessről beszélünk, jó, hogy tud mást is csinálni. Mindenki tudja, hogy hatalmas művész, csak sajnos pár ember még nincs a magas szintjén, amit ő hoz.
Szandra az eddigi átlagos szintet sem hozta, nagyon sótlan volt az előadása több ízben, egyértelmű volt, hogy ma kiesik.
Ami viszont felháborít, hogy Dmitrijre azt mondják, „elhiszi” magát, Ricsit meg senki nem veszi elő? Tényleg ilyen buta, nagyképű, középszerű énekesekre van igény az országban? Hogy nem párbajozott, mikor adásról-adásra elfelejti a szöveget, egyre bunkóbb és kb 0 alázat van benne? Engem nem érdekel, hány éves, nem akarom többet a színpadon látni.
Barbi pedig egy csoda. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2016. december 03. 23:09 #4
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Glamster, teljes mértékben egyetértek veled...
2016. december 03. 23:12 #5
- törölt felhasználó -    
Végre már!! Múlt héten is neki kellett volna kiesni, sőt már előtte is...
2016. december 03. 23:12 #6
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Glamster ott a pont wink.gif
2016. december 03. 23:13 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Nehezen viselem ezt a stresszt. biggrin.gif

Nagyon kilógott már Szandra lába. Nem is értem miért kellett ennyire tuszkolni tovább párbajról párbajra, mikor nyilvánvalóan nem vevő rá a közönség, akiknek később énekelni fog, és akikből meg fog élni. Dmitrij meg egyértelműen színpadra való. A Bruno Mars szám szörnyű volt, és igaza volt Alexnak, a vége felé elsumákolta az éneklést is. rohog.gif De a párbajdala nagyon tetszett, mint úgy általába amúgy minden, amit csinál (még Britney is!). blush.gif

Mata Ricsi részről részre gyengébb. Gondolom nem merik kitenni a szűrét, mert apuka az RTL-t is beperelné, hogy márpedig a fiának itt a helye. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Josh_
2016. december 03. 23:16 #8
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Na véééééégre már, épp ideje volt. Ha Dmitrij-nek nagy a mellénye, akkor Szandrának? Aki úgy fogta fel, hogy ja a párbaj az visszatapsolás a koncert végén. Nem, drágám, az azt jelenti, hogy már megint nem voltak rád kíváncsiak.
Remélem Barbi nyeri.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, szavy
2016. december 03. 23:19 #9
Beca7
Beca7
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 233423
Offline offline
Én nem értem azokat az embereket a többi közösségi oldalon,akik azt mondják hogy Dmitrij húzzon a *****ba vissza Ukrajnába,az ilyeneknél remélem,ha ők kimennek valamely más országba ugyan ezt fogják visszakapni...Remélem hogy Szandi visszamegy a színházba és folytatja ezt,de ha ennyit párbajozott,"felesleges" lett volna,valószínű jövőhéten is ő lett volna..Nem értettem Gabival teljesen egyet,szerintem pont az kellett hogy Dimi elhiggye hogy jó,és odategye a produkcióját,ami fergeteges volt...Jobb lenne ha leszállnának róla,és akik alaptalanul,indokolatlanul beszólogatnak,inkább maradnának csöndbe.
2016. december 03. 23:22 #10
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Vicc kategória volt az, hogy Dmitrij párbajozott. Viszont azt kell ,hogy mondjam ,hogy talán pont a párbajdala az, ami eddig a legjobb volt számomra tőle. Nekem ma amúgy kifejezetten tetszett mindkét produkciója. A múltkori adás alatt talán jogosnak éreztem volna a Britney Spears számmal ,de most egyáltalán nem éreztem annak.
Szandi meg számomra unalmas volt. semmi újat nem tudott már mutatni. Szép hangja van, viszont az előadásai teljesen egyhangúak voltak.
Ricsit már a 2. show óta kérdezgetem ,hogy mit keres még itt? Konkrétan Alex tökéletesen megfogalmazta, hogy hétről-hétre rosszabbul énekel. Ez teljesen igaz. Nem tudom, hogy mennyi botfülű vagy jótékonykodó ember van az országban ,de úgy tűnik elég ahhoz ,hogy a döntőbe nyomassák Ricsit. Pedig ma is elég rosszul énekelt.
Barbi ma amúgy nekem őszintén szólva nem tetszett. Mintha a hangja kissé megbicsaklott volna és ma fals hangokat adott volna ki.
A Ham Ko Ham az Ham Ko Ham. Nagyon ők sem mutatnak újat az élő showba, de mindig tudják szórakoztatni a közönséget, nyilván ezért jutottak el idáig.
Az est meglepetése számomra Alex volt, mert most jöttem rá ,hogy ő az egyetlen értelmes mentor.
2016. december 03. 23:32 #11
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Őszintén szólva? Örülök, hogy Szandra esett ki. Nekem az elején marha szimpatikus volt, még a mentorházban, satöbbi, de basszus...azért...hétről hétre, mintha csak egyre jobban feladta volna. Marha unalmasak lettek a produkciói, nekem egyik sem tetszett. Nem adja át a számok lényegét, és ugyanazt nyújtja mindig. Az meg kész vicc, hogy Dmitrijt párbajoztatták. Az egyik, ha nem a legjobb!
2016. december 03. 23:42 #12
- törölt felhasználó -    
Van mán itt minden. Ukrán meg roma csak magyar nem nyer soha..
2016. december 04. 00:11 #13
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A végén úgyis csak a legjobb kettő között dől el hogy ki a jobb Szandiba nem volt meg már az ami a továbbjutáshoz és a döntőig meneteléshez kellett. Sajnálom hogy így lett de már látszott hogy nem bírja a csaj és eléggé elfáradt már a dologba. Mondjuk én azt hittem hogy Ricsi fog kiesni mert a többiek közül még mindig őt tartom a legesélytelenebbnek egyszerűen ilyen énekesek mellett ő nem tudna győzni ez egyértelmű szóval engem nagyon meglepett hogy Szandi volt az aki kiesett de hát na így se úgy se tudta volna szerintem megnyerni. Dimitrij is most csalódást okozott nekem az Uptown Funkkal szerintem borzalmas volt soha többet nem akarok ilyet hallani tőle mert komolyan szörnyű volt az első produkciója ma a második már jobb volt ő csak maradjon inkább azon a vonalon mert nem állt jól neki ez a stílus zenében. Ricsi amúgy meglepően jól teljesített most szépen énekelt Barbi meg már az a baj hogy kezdi megszokni hogy mindenki szereti és ezért szerintem már nem olyan mint a kezdetekben. Igen szépen énekelt de ugyanakkor nekem kezd már olyan semmilyen lenni. Most attól hogy szinte ugyanazokat a hangvételű számokat énekli hétről hétre meg ugyanolyan hosszú ruhákba és nagy hajban van jelen a színpadon nem lesz egyedi mivel mindig ugyanúgy néz ki és nem mutat újat. A Ham Ko Ham viszont még mindig szuperül hozza a formáját pedig nem az én világom az a zene amit ők képviselnek de ettől függetlenül mégis jobban tudom az ő zenéjüket élvezni mint amikor egy másik énekes énekli mondjuk az egyik kedvenc dalomat a műsorban. smileeee.gif
2016. december 04. 00:13 #14
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
Az, hogy Szandra párbajozott és esett ki számomra nem volt meglepetés. De viszont engem nagyon meglepett, hogy Dmitrij-nek kellett ma párbajoznia amivel nem értettem egyet. Mivel úgy vélem ahogy már itt többen is leírták, Ricsinek hiába van ilyen fiatalon ekkora tehetsége, ha az elmúlt adásokba ebből alig látszott valami. Az első adásban teljesen látszott rajta, hogy hálás azért hogy ott lehet.Akkor volt a legjobb. De ahogy teltek a hetek egyre rosszabb lett és szerintem pont ő az aki kicsit elszállt magától az adások alatt. Valahogy nem tesz bele mindent a produkcióiba. Míg szerintem Dmitrij, mikor egy-két produkciónál úgy tűnik mintha el lenne szállva valójában én azt látom, hogy szívvel-lélekkel csinálja azt amit szeret és tényleg nem kellenek hozzá hatalmas hangok ahhoz neki, hogy akármit is átadjon a közönségnek és Ricsinek nagyon jót tett volna egy párbaj. Dmitrij párbaj dala meg gyönyörű volt.A Ham Ko Ham pedig hétről-hétre szerintem egyre jobb. Látszik rajtuk, hogy még mindig nem hiszik el, hogy ott vannak. Szerényen és nagyon jól zenélnek. Barbi meg abszolút az egyik legjobb a mezőnyben. Aki sose hibázik és elég neki annyi hogy csak álljon a színpadon és énekeljen és már is elvarázsol mindenkit a hangjával. Szóval úgy vélem, hogy abszolút nem Dmitrijnek kellett volna párbajoznia Szanra ellen, hanem Ricsinek.Jót tett volna neki, hogy kicsit komolyabban vegye a versenyt.
2016. december 04. 07:15 #15
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Messze Szamdra volt a legjobb. Különleges hangja van,és mg a színpadon is CD minőségben énekelt. Nem értem,mi bajuk az embereknek vele...
2016. december 04. 07:27 #16
- törölt felhasználó -    
Végre kiesett Szandra. Igaz jó hangja van, de még sose tudott egy élvezhető showt varázsolni a szinpadra. Annak hogy Dmitrij párbajozott egyrészt örülök násrészt nem. Azért jó hogy ő párbajozott, mert így biztosan kiesett Szandi, és azért nem, mert egész este jó produkcióji voltak.
Szerintem ha Ricsivel vagy a Ham Ko Hammal (vagy mivel) párbajozott volna Szandra, akkor továbbjut.
Az pedig már szinte biztos hogy Barbi fogja megnyerni, vagy Dmitrij. smileeee.gif
2016. december 04. 07:29 #17
- törölt felhasználó -    
Sajnálom:(
A hámkohámnak kellett volna kiesnie:angry:
2016. december 04. 07:37 #18
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Hát Jobb is hogy kiesett,de én jövőhéten azt várom hogy a cigány banda essen ki!
ÉS HAJRÁ RICSI ÉS DMITRIJ!!!!!!!!!!
2016. december 04. 07:51 #19
Ashbenson
Ashbenson
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.16.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 254819
Offline offline
Én nagyon szeretem Barbit, de kezd kicsit unalmas lenni, hogy mindig egy emelvényen áll és nem csinál semmit. sad.gif
2016. december 04. 08:18 #20
- törölt felhasználó -    
Mata Ricsinek nagyon nincs helye a 4 legjobb között! Nincs hangja, csak millió kis 10-11 éves tartja bent a szavazatokkal csak azért mert jól néz ki.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 790.