Starity

Christian Serratos

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 15. 18:15 #1
- törölt felhasználó -    
Mi a véleményed a hölgyről? Szereted vagy nem szereted?
2016. december 16. 18:01 #2
- törölt felhasználó -    
Kish egy iszonyat tehetséges,gyönyörű és aranyos lány,fogalmam sincs,hogy lehet őt utálni. Ő az én példaképem,a világ legdrágább kincséért sem cserélném el,mert számomra ő a világ legdrágább kincse. heart.gif heart.gif Szeretetem iránta határtalan heart.gif
2016. december 17. 08:42 #3
- törölt felhasználó -    
Kish egy nagyon gyönyörű, tehetséges nő. heart.gif
A Twilight-ban, és a The Walking Dead-ben láttam szerepelni <333
2016. december 17. 08:43 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2016.12.17. 08:42)
Kish egy nagyon gyönyörű, tehetséges nő. heart.gif 
A Twilight-ban, és a The Walking Dead-ben láttam szerepelni <333

Tizedik kedvenc sztárom heart.gif heart.gif wub.gif
2016. december 22. 14:00 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2016.12.17. 08:43)
Tizedik kedvenc sztárom heart.gif heart.gif wub.gif

Nem, már nem, előbbre jött, most a hatodik kedvenc sztárom és egyben hatodik példaképem heart.gif heart.gif
2016. december 22. 15:23 #6
- törölt felhasználó -    
Christian Serratos.
Nagyon tehetséges nő Kish.
A The Walking Dead-ben igaz, hogy csak az első évadnál tartok, Ő pedig csak később jön majd a képbe, de a spoiler is létezik, amit nem tudok megállni, hogy meg ne nézzem. Nagyon jól alakítja a ráruházott szerepet. Nem csoda, hogy a TWD az 5 legnézettebb sorozatban benne is van az idei, 2016-os évben. Ilyen jó színészekkel, karakterekkel nem csoda. A spoilerek alapján Ő a második vagy harmadik kedvenc szereplőm. heart.gif
Ha skála is lennem a hagyományos 1-10-es, akkor nem lenne kérdés, hogy 10 pontot kapna tehetségre, stílusra, és szimpátiára is.
Stílusos, mert láttam milyen öltözékekben jár, és elragadott a stílusa *----* <3333
Szimpatikus, mert láttam személyes képeit, olvastam a cikkeit, interjúkat hallgattam tőle, és nagyon szimpatikusnak találom. smileeee.gif
Tehetséges, mert már két televíziós műsorban is láttam, melyek nem más, mint: Alkonyat, The Walking Dead, és iszonyúan tehetséges.
A szépsége pedig kifogástalan. *--*
Hogy lett a hatodik példaképem és kedvenc sztárom? Hogy is történhetett... Áh, megvan! Egy nap az interjúit hallgattam (sokat), le is fordítottam a szöveget a translate-ben, képeket nézegettem Róla, cikkeit olvastam (mármint a Róla szóló cikkeket), a Starity-s fórumtémáit nézegettem, az itteni életrajzát elolvastam többször, információk után kutattam és valahogy akkor lett a tizedik, de ma néztem egy YouTube videot, ahol énekel és angyali hangja van. wub.gif Így történt, hatodik lett. biggrin.gif
Kicsit hosszabban ennyi lett volna ^^
2016. december 28. 09:06 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2016.12.22. 15:23)
Christian Serratos. 
Nagyon tehetséges nő Kish. 
A The Walking Dead-ben igaz, hogy csak az első évadnál tartok, Ő pedig csak később jön majd a képbe, de a spoiler is létezik, amit nem tudok megállni, hogy meg ne nézzem. Nagyon jól alakítja a ráruházott szerepet. Nem csoda, hogy a TWD az 5 legnézettebb sorozatban benne is van az idei, 2016-os évben. Ilyen jó színészekkel, karakterekkel nem csoda. A spoilerek alapján Ő a második vagy harmadik kedvenc szereplőm. heart.gif
Ha skála is lennem a hagyományos 1-10-es, akkor nem lenne kérdés, hogy 10 pontot kapna tehetségre, stílusra, és szimpátiára is.
Stílusos, mert láttam milyen öltözékekben jár, és elragadott a stílusa *----* <3333
Szimpatikus, mert láttam személyes képeit, olvastam a cikkeit, interjúkat hallgattam tőle, és nagyon szimpatikusnak találom. smileeee.gif
Tehetséges, mert már két televíziós műsorban is láttam, melyek nem más, mint: Alkonyat, The Walking Dead, és iszonyúan tehetséges.
A szépsége pedig kifogástalan. *--*
Hogy lett a hatodik példaképem és kedvenc sztárom? Hogy is történhetett... Áh, megvan! Egy nap az interjúit hallgattam (sokat), le is fordítottam a szöveget a translate-ben, képeket nézegettem Róla, cikkeit olvastam (mármint a Róla szóló cikkeket), a Starity-s fórumtémáit nézegettem, az itteni életrajzát elolvastam többször, információk után kutattam és valahogy akkor lett a tizedik, de ma néztem egy YouTube videot, ahol énekel és angyali hangja van. wub.gif Így történt, hatodik lett. biggrin.gif
Kicsit hosszabban ennyi lett volna ^^

Nem, nem is hatodik, hanem negyedik. biggrin.gif
Neztem a The Walking Dead otodik evada reszeit, es valahogy elobbre jott, hiszen csodas szineszno <333
2016. december 28. 09:19 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (adelaidee. @ 2016.12.16. 18:01)
Kish egy iszonyat tehetséges,gyönyörű és aranyos lány,fogalmam sincs,hogy lehet őt utálni. Ő az én példaképem,a világ legdrágább kincséért sem cserélném el,mert számomra ő a világ legdrágább kincse. heart.gif heart.gif Szeretetem iránta határtalan heart.gif

Úgy érzem egy kicsit ezt ki kell bővítenem. Igaz,a véleményemben róla,hosszabban leírtam mit szeretek benne,de ez itt akkor is kevés. Nos,még mindig ő a példaképem,igen. Úgy érzem hosszú távra. Hogy miért? Egyszerű. Ő maga a tökéletesség. Nagyon közvetlen mindenkivel és aranyos mindenkivel,ha ezt a videót megnézitek,rá is jöhettek erre. Nagyon tehetséges,ha láttad valamilyen sorozatban vagy filmben (például: Twilight,The Walking Dead,de még sok-sok filmben és sorozatban szerepelt) rájöhetsz erre. És gyönyörű mindenhogy. De komolyan. Szőke hajjal is, világos barna hajjal is és a mostani hajszínével is,de nem csak a hajára értettem azt a szót hogy "gyönyörű". Lány létemre is azt mondom,hogy dögös. Számomra ő a világ legszebbje. Mindig is kifogok mellette állni,mindig példaképem lesz,mindig is szeretni fogom. heart.gif
2016. december 29. 08:39 #9
- törölt felhasználó -    
Már a második wub.gif wub.gif
Képeket nézegettem róla és láttam, hogy tényleg milyen gyönyörű. heart.gif Így lett a második (xdd)
2017. március 29. 20:15 #10
- törölt felhasználó -    
Christian Marie Serratos. wub.gif Kish az egyik legeslegnagyobb példaképem, aki örökké az is marad. Mint szinte mindenki, a The Walking Dead-ben láttam először, mint Rosita Espinosa. Még nem tartok a felbukkanásánál, de ezer spoliert és fanfiction-t néztem róla és borzasztóan, de nagyon megimádtam. Mellesleg, vagy nem mellesleg nagyon gyönyörű is. Nagyon örültem annak a hírnek, hogy anyuka lesz és biztos, hogy csodás is lesz. Imádom<3 wub.gif
2017. április 08. 20:21 #11
- törölt felhasználó -    
Ő a mindenem heart.gif
Nem tudom szavakba önteni mennyire fontos is nekem. 216 december 16. Életem legjobb és legszebb napja. Ekkor lett a példaképem. Lassan már 5 hónapja az. Itt Starityn nem mindig ő volt az első, de a szívemben igen. De most első és mindig is első lesz, hiszen ő érdemli meg legjobban, hogy ott legyen. Szerethetek bárkit is jobban nála, akkor is ő lesz az első ez ellen senki semmit nem tehet. 1990. szeptember 21. Ezen a napon megszületett egy hercegnő, évek után pedig egy királynő lett belőle. Nem tudom szavakkal leírni milyen sokat jelent számomra. Mindennap azon gondolkodom, hogy mikor lesz az a nap amikor esélyem lesz megölelni őt és elmondani neki milyen sokat jelent nekem és megköszönni neki mindent. Egy csodálatos színésznő, aki minden karakterét eltudja sajátítani, ezért senki más nem tudja leutánozni. És ha ez nem elég, még énekelni is kiválóan tud. Van olyan nap amikor elgondolkodom mi is lenne velem az ő csodálatos mosolya nélkül. Nem tudjátok elképzelni mennyi mindenben segített, azt, hogy mennyire megváltoztatott, teljesen más embert faragott belőlem, természetesen pozitív irányba. Ő tökéletes, aranyos, nincs rá rossz szavam. Ő ad mindennap reményt nekem. Akarom, hogy tudja ez a királynő, hogy hálás vagyok azért, hogy mindennap segít nekem, még egy mosolygós képével is. Szükségem van rá az életemben, hisz ha nem akkor nem tudom mi lenne velem. Biztos vagyok benne, hogy ő az én igaz példaképem, és ez egy életre szól. Megtanultam, hogy az angyaloknak nem mindig van szárnyuk, de az meg van bennük, hogy megmosolyogtasson minket napról-napra. És ő egy közölük. Nagyon különleges számomra ő, és elmondhatatlanul szeretem, tisztelem és becsülöm. Az a gyönyörű mosolya erőt ad nekem mindennap. Nem biztos, hogy én vagyok a legnagyobb rajongója, de az biztos, hogy nekem van a legjobb példaképem a világon, és büszke vagyok erre.
I LOVE CHRISTIAN MARIE SERRATOS FOREVER AND EVER!!! heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. augusztus 10. 02:16 #12
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem és szerintem egy borzalmasan tehetséges, illetve elbűvölő nő. A TWD-ben láttam először, és remélem hogy nem utoljára. wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok