Starity

Klippremier: Skillet – Back From The Dead

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 15. 07:03 #1
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Hosszú idő után újra kaptunk egy kisfilmet a nashville-i együttestől – ráadásul nem is akármilyet! A Back from the Dead a Monster című videója folytatásaként érkezett meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 15. 09:13 #2
Friday13
Friday13
visszatérő vendég
 
StátuszPéntek 13-a, a szerencse napom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.29.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 0
Azonosító: 245527
Offline offline
Wow! Ez baromi jó lett! ohmy.gif
2017. március 15. 11:15 #3
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet
végre itt van a soron következő második videoklip a korongról

Nem kukacoskodni akarok, de ez hülyeség. Négy videóklipet csináltak eddig az új lemezről - Feel invincible, Back from the dead és a Stars, amihez két kisfilm is készült, ugyanis az akkusztikus verziója lett a The Shack (magyarul a Viskó) c. film betétdala.

Viszont ez a kisfilm valóban zseniális lett. Már tavaly, az album megjelenéskor is kacérkodtam azzal a gondolattal, hogy mekkora lenne már, ha csinálnának egy zombis klipet hozzá, ráadásul a Walking dead betétdalának is nagyon elmenne. laugh.gif A zene még mindig nagyon király (az egyik legjobb track a korongról), és a hozzáforgatott kisfilm is nagyon állat lett. Már tegnap hirdették fészbukon, hogy lassan jön a klip, de nem gondoltam volna, hogy valóban ennyi munka és tervezés lesz benne. Részemről fantasztikus lett, bár egy picit reménykedtem, hogy a következő kislemez mégis csak az I want to live lesz. Mondjuk én speciel rongyosra hallgattam az egész albumot, mindegyik dal egyformán kedvenc nálam, szóval ugyanúgy szeretném klipben látni pl. a The resistance-t, mint a Burn it down-t. Egy biztos, az új korong nagyon jó lett. Először annyira nem tetszett, talán azért, mert nem hordoz olyan mérvű társadalomkritikát, mint a Rise, ám kicsivel több mint fél év alatt az egyik kedvenc albummá nőtte ki magát nálam az Unleashed. Tíz éve rajongok értük, és remélhetőleg még néhány évtizedet ráhúzhatok. Korunk egyik legkiemelkedőbb zenekara, nem lehet nem imádni őket. smileeee.gif
2017. március 15. 11:55 #4
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2017.03.15. 11:15)
Nem kukacoskodni akarok, de ez hülyeség. Négy videóklipet csináltak eddig az új lemezről - Feel invincible, Back from the dead és a Stars, amihez két kisfilm is készült, ugyanis az akkusztikus verziója lett a The Shack (magyarul a Viskó) c. film betétdala.
Viszont ez a kisfilm valóban zseniális lett. Már tavaly, az album megjelenéskor is kacérkodtam azzal a gondolattal, hogy mekkora lenne már, ha csinálnának egy zombis klipet hozzá, ráadásul a Walking dead betétdalának is nagyon elmenne. laugh.gif A zene még mindig nagyon király (az egyik legjobb track a korongról), és a hozzáforgatott kisfilm is nagyon állat lett. Már tegnap hirdették fészbukon, hogy lassan jön a klip, de nem gondoltam volna, hogy valóban ennyi munka és tervezés lesz benne. Részemről fantasztikus lett, bár egy picit reménykedtem, hogy a következő kislemez mégis csak az I want to live lesz. Mondjuk én speciel rongyosra hallgattam az egész albumot, mindegyik dal egyformán kedvenc nálam, szóval ugyanúgy szeretném klipben látni pl. a The resistance-t, mint a Burn it down-t. Egy biztos, az új korong nagyon jó lett. Először annyira nem tetszett, talán azért, mert nem hordoz olyan mérvű társadalomkritikát, mint a Rise, ám kicsivel több mint fél év alatt az egyik kedvenc albummá nőtte ki magát nálam az Unleashed. Tíz éve rajongok értük, és remélhetőleg még néhány évtizedet ráhúzhatok. Korunk egyik legkiemelkedőbb zenekara, nem lehet nem imádni őket. smileeee.gif


Igen tudom, írtam is egy moderátornak miután már beküldtem és nem tudtam módosítani, de ezek szerint nem vette észre. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2017. március 15. 12:47 #5
tobymac
tobymac
új tag
 
StátuszTobyMac FAN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 186737
Offline offline
A Skillet a kedvenc rockbandám! Nagyon örülök, hogy keresztények és Isten igéjét belegyúrják ezekbe a remek művekbe. smileeee.gif
2017. március 15. 13:37 #6
- törölt felhasználó -    
Phűűű nem mostanában láttam ilyen ütős, jól megkoreografált klippet. A zombik valahogy sosem voltak a szívem csücskei (és akkor még finom voltam és nőies biggrin.gif), de ez elejétől a végéig zseniális lett. Az albumot én is rongyosra hallgattam már, de nem tudom megunni. Sokakkal ellentétben nálam az Unleashed viszi el a pálmát az albumaik közül.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok