Starity

Klippremier: GOT7 – Never Ever

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. március 15. 07:11 #1
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Felülve a márciusi „comeback-hullámra”, a GOT7 is új dallal jelentkezett, ezzel egyidőben pedig a FLIGHT LOG albumok harmadikja is megjelent.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. március 15. 11:30 #2
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Igen, igen, igen, annyira kíváncsi voltam már, mivel fognak előrukkolni, és ezúttal sem csalódtam bennük heart.gif #Fighting
2017. március 15. 11:42 #3
- törölt felhasználó -    
Hmmm, ez nekem nem igazán jön be. Az ötlet, hogy újra úgymond pörgősebb számmal térnek vissza tetszik, de a dal nem igazán. A Go Higher viszont szuper lett, új kedvenc. smileeee.gif heart.gif
2017. március 15. 20:36 #4
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon jó lett.Imádom őket. <3
2017. március 16. 20:15 #5
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Nem tudom, ez most valamiért sem képvilágilag, sem hangzásilag nem áll közel a szívemhez. Talán, ha sokat hallgatom, megszeretem idővel, de egyenlőre más a helyzet.
2017. március 17. 18:36 #6
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
OMG!
Azt sem tudom, hogy hol kezdjem.Tényleg nem...azt se tudom hol vagyok, vagy mi vagyok.
Ha egy szóval szeretném kifejezni a véleményem:Tökéletes.
De komolyan!Az egész pöpec úgy, ahogy van.
Imádom, hogy ilyen kis pörgös dal, és hogy teljesen más az eddigiektől.A srácok mindig képesek valami újat mutatni, és közben mégis összetéveszhetetlen zenéik vannak, és mindenki tudja, hogy ez csak a GOT7 lehet. Nagyon szuper szöveg, eszméletlenül tetszik, nagyon cuki.Imádom a ruhákat, hajakat is, a hangokról nem is beszélve.Jaebum-ah, Youngjae és Jinyoung Oppa, imádlak titeket,hoztátok a megszokott színvonalat, de most Yugyeommie is odatette magát,az a kezdés nagyon ott van Oppa! wink.gif Aztán ott van még a maradék három srác, akik szintén hozták formájukat, és Bambam része az egyik kedvencem (meg az egész dal igazából).
És akkor ott van még a koreográfia a is, amitől szintén nem kaptam levegőt, egy újabb tánc, amit be kell tanulnom...
És végül maga a klip.Imádom! (Tudom szó ismétlés pls, de nem tudok mást mondani na!)
Aztán egyébként az egész mini albumot imádom, de most mire azt kielemezném, egy év...de nagy kedvencem lett a Go Higher, Q és a Shopping Mall is. *-*
Összegezve, nem hiába az ultimate bandám a GOT7 és még mindig eszméletlen tehetségesek, helyesek és még sorolhatnám.Hajrá fiúk, csak így tovább! smileeee.gif
(Jaebum Oppa, azt hittem szeretsz, akkor miért akarsz állandóan megölni?)
BRAAA!
2017. március 17. 18:46 #7
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
A teaserhez kapcsolódóan egy kicsit többre vártam, viszont már második hallgatásra beleszerettem wub.gif Bár van egy pár dal az albumról ami nekem jobban elnyerte a tetszésem, például a Shopping Mall, a Paradise vagy a Q de összességében imádom az összeset szokás szerint. Comeback Stagen is bizonyították, hogy élőben is ugyanolyan jól szól az egész bár nagyon hiányoltam Jacksont és persze nélküle egyáltalán nem az igazi, remélem rendesen kipiheni magát és minden rendben lesz. heart.gif
2017. március 17. 22:09 #8
- törölt felhasználó -    
Annyira, de annyira jó lett. Mikor még el se kezdett Yugyeom énekelni, már akkor tudtam, hogy rohadtjó lesz és igazam lett. *-* Nagyon fülbemászó, úgyhogy hamar megszerettem. Imádom. :3♥
2017. március 19. 19:13 #9
fannibella
fannibella
új tag
 
StátuszMy Dream is Korea♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 255529
Offline offline
Nagyon tetszik.smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!