Olvasol?
2010. október 14. 00:12
#481
|
|
romanticcicaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.02. Hozzászólás: 62 Csatolások: 14 Azonosító: 135570 offline
|
Én imádok olvasni,csak meg kell találnom a megfelelő könyvet.
Ha ez megvan,akkor akár hajnal 4-5ig is szoktam olvasni,mert egyszerűen nem tudom letenni
Pl. A Da Vinci-kódot 2 nap alatt kiolvastam a maga több mint 600 oldalával
1 felhasználónak tetszik:
xxangi20xx
2010. október 14. 18:42
#482
|
|
Eve87the one; the only |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.08. Hozzászólás: 1328 Csatolások: 3515 Azonosító: 122165 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.10.13. 23:45)
Ajánlom.
Így a 2/3-ánál járva nagyon jó, sokban különbözik a filmtől, B.E.E. írása is nagyon tetszik. Különben már az első mondattal megvett magának, másfél oldalas.
Ahh, Rekviemet én is el szeretném olvasni, de nem igazán található meg Pesten, nemsokára megyek Békéscsabára, ott kapható még valahol?
Ahh, Rekviemet én is el szeretném olvasni, de nem igazán található meg Pesten, nemsokára megyek Békéscsabára, ott kapható még valahol?
Békéscsabára?
A Centerben, az Alexandrában valószínű hogy van még és azt hiszem pont most árazták le
2010. október 14. 18:44
#483
most fejeztem be Nikki Sixx - A heroinnaplók című könyvét. kezdem Hermann Hesse - A pusztai farkas című alkotását
2010. október 14. 20:54
#484
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Eve87 @ 2010.10.14. 18:42)
Békéscsabára?
A Centerben, az Alexandrában valószínű hogy van még és azt hiszem pont most árazták le
(De majd tesóm megerősít vagy megcáfol
)
A Centerben, az Alexandrában valószínű hogy van még és azt hiszem pont most árazták le
Amikor utoljára ott voltam 50%-os kedvezmény volt rá, de nem tudom van-e még.
2010. október 15. 00:49
#487
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Eve87 @ 2010.10.14. 18:42)
Békéscsabára?
A Centerben, az Alexandrában valószínű hogy van még és azt hiszem pont most árazták le
(De majd tesóm megerősít vagy megcáfol
)
A Centerben, az Alexandrában valószínű hogy van még és azt hiszem pont most árazták le
Idézet (Fuller @ 2010.10.14. 20:54)
Amikor utoljára ott voltam 50%-os kedvezmény volt rá, de nem tudom van-e még.
Wow, ti tesók vagytok?
Köszi az infókat.
2010. október 15. 00:59
#489
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.10.15. 00:49)
Wow, ti tesók vagytok?
Köszi az infókat.
Remélem élni fog még az akció, amikor megyek, de ha nem az se gond, ezért kiadnék bármennyit. 
Köszi az infókat.
Igen.
Az biztos, hogy megéri, nagyon jó könyv. Tud ez a Hubert Selby.
1 felhasználónak tetszik:
Domcicc
2010. október 15. 20:26
#491
Jelenleg Stephen King-től az Állattemetőt olvasom.
2010. október 16. 18:13
#492
régen olvastam, mostanába nem érdekelnek a könyvek
2010. október 18. 13:52
#494
|
|
lilla771 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.24. Hozzászólás: 637 Csatolások: 22 Azonosító: 135144 offline
|
Én imádok olvasni de most jelenleg nem olvasok.hónapokkal ezelőt kiolvastam a twilight saga összes részét a vámpírnaplókat hetekkel ezelőtt.meg minden vámpíros könyvet evermoree everthing drakula stb..
1 felhasználónak tetszik:
Minimanó94
2010. október 23. 00:26
#496
Sajnos az a baj h egyre kevesebbet tudok olvasni, nincs rá időm! Annyi a tanulnivaló mint a nyű! Ha marad egy kis szabadidőm akkor talán és akkor is SHERLOCK HOLMES-OT!
1 felhasználónak tetszik:
Jaredfanatic
2010. október 27. 13:59
#497
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Jelenleg Müller Péter Benső mosoly című könyvét olvasom, immár másodjára. Soha nem hittem az ilyen jellegű-témájú könyvekben, de ez az egy esküszöm használ. Az író az elején leszögezi, hogy olyan könyvet szeretett volna írni, amely segít élni. Nem csak az olvasónak, de önmagának is. Nálam bevált.
2010. október 27. 17:18
#499
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Most, olvastam ki Susan Wiggs Aranyló nyár c. regényét...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

