Starity

5 sorozat, amit mindenképp nézned kell!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 14. 18:32 #21
- törölt felhasználó -    
Én egyet se nézek, nem az én stílusaim, maradok a Disneynél...
2017. május 14. 18:48 #22
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Cassandra Clare könyveit nem olvastam, a filmet kezdtem el, de egyszerűen olyan gagyi sztorija volt, hogy még Lily Collins miatt se néztem végig, így a sorozat felejtős. A The 100-t elkezdtem, de nem kötött le, pár rész után passzoltam. Még a True Blood-ot ismerem, és az egészen jó.
2017. május 14. 18:54 #23
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
hallottam róluk, és egyet csak nézek a Shadowhunters-t. Még nem néztem teljes évadot. 1. rész nekem tetszett úgyhogy azt folytatom.
A 100 sorozat nekem nem jött be, úgyhogy kuka.
A többi nem az én stílusom.
2017. május 14. 18:54 #24
obriener0223
obriener0223
új tag
 
Státusztired and sad k
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 261541
Offline offline
Teen Wolf, 13 reasons why, Riverdale
2017. május 14. 19:07 #25
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Ezek közül csak a Shadowhunterst szeretem.
2017. május 14. 20:48 #26
- törölt felhasználó -    
A The 100-ba már készülök belekezdeni egy ideje, a True Blood nem fogott meg, a Shadowhunters-t pedig egyenesen utálom. A színészek alakítása és a technikai kivitelezés is a lehető legrondább megcsúfolása egy fantasztikus könyvsorozatnak, az egész úgy igénytelen, ahogy van.
Azt hiszem, maradok az AHS-nél, a GoT-nál meg az iZombienál és a Teen Wolf-nál... biggrin.gif
2017. május 14. 20:51 #27
- törölt felhasználó -    
A True Blood pár részét megnéztem és nem mondanám, hogy annyira tetszett xd A The 100-ról már hallottam tesómtól, neki tetszett de annyira nem tűnik jónak, hogy bele is nézzek biggrin.gif

Idézet (ryku @ 2017.05.14. 13:01)
Maradok a kdrámáknál.

Na ezzel én is így vagyok biggrin.gif
2017. május 14. 20:53 #28
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
A The100-az és a Faking It-et nagyon bírom.
2017. május 14. 21:20 #29
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
nem ertem mit keres itt a Shadowhunters
2017. május 14. 21:40 #30
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Ezek azok a sorozatok amiket érdemes nézni? wtf.gif glare.gif blink.gif És mégis miért? Ha már valaki tényleg sorozatot akar nézni és olyat aminek értelme is van, nem pedig valami újabb nagy baromságot melyben vámpírok, vagy ehhez hasonló szarságok vannak, azoknak ajánlom a SKAM (Szégyen), 12 Monkeys (12 majom), Criminal Minds (Gyílkos elmék)-t és még sorolhatnám. Ezek azok a sorozatok melyből tanulunk is valamit, nem csak butit minket. beer.gif
2017. május 14. 21:51 #31
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ezek gyenge, agyon hype-olt mainstream sorozatok. Ezeknél valóban vannak sokkal jobbak, igényesebbek is, amelyeknek megtekintése jóval szórakoztatóbbak. Egyedül a True blood az, ami ér valamit a listán, de az is erős 18+-os, felnőtteknek készült erotikus sorozat. Mindenkinek más és más az igénye, tehát ennyire beskatulyázni nem lehet, hogy mi az amit nézned kell. Meg az is, mi az, hogy nézni kell? Nem kell semmit sem néznie senkinek sem, esetleg cikkíróként javasolhatsz, ám ez a passzív agresszivitás a legtöbb olvasónak nem szokott ínyére lenni. Részemről a TOP5-ös sorozat listába az Alias, Csillagkapu Atlantisz, Sanctuary - Génrejtek, Flashpoint és a Chuck fér bele, mint elmúlt 10-15 éves távlatban. Nem szeretem az ilyen jellegű cikkeket, ugyanis a cikkíró ízlését, személyes véleményét tartalmazza nem pedig objektivitást. Ha pl. összegyűjtötte volna a legjobb kórházas, kommandós vagy esetleg fantasy sorozatokat, akkor lett volna értelme. De így maximum annyit tudunk meg, hogy a szerző mostanában mely szériákra van rákattanva. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2017. május 14. 22:25 #32
- törölt felhasználó -    
Azért nagyot röhögtem, amikor megláttam rögtön a Shadowhunters-t velem szemben az "élményekben és akciókban gazdag" jellemzőkkel feltüntetett sorozatok között. Kissé ironikusnak tartom beletenni azt a műsort egy sorozatajánló cikkbe, amiben nemcsak, hogy harmatgyenge színészi alakítások vannak, de hál' istennek még a történetvezetése, az adaptálása meg a vizuális effektek is rátesznek egy lapáttal, hogy egy megfelelően silány szériát tárjanak a szemünk elé. Bár tény és való, hogy az első évadhoz képest a második nagy előrelépésnek számít, és csak bízni tudok benne, hogy a harmadik már meg fog ütni egy bizonyos minőségi szintet, jelenleg tényleg az egyik leggyengébb sorozatnak számít a népszerűbb tiniműsorok között. Addig én képtelen vagyok azt mondani erre a sorozatra, hogy jó, amíg nem az alapvetően mellékszálként feltüntetett Malec-páros kényszerít a képernyő elé engem és a nézők talán legnagyobb százalékát. Ezzel szemben nagyon megörültem, amikor megláttam a The 100-ot ebben a cikkben. Az egyik legjobb sorozat, amit az utóbbi időben elkezdtem, örülök, hogy sikerült rávennem magam, hogy végre nekikezdjek ennek a műsornak. Sose tapasztaltam még olyat, hogy szabályosan nem bírom abbahagyni a nézését, minden egyes perce leköt, tele van izgalommal, remek színészekkel és karakterekkel, a témájáról és a környezetről nem is beszélve, nagyon nagy gyengémnek számítanak az ehhez hasonló, a disztópikus jövőben játszódó tinédzserekről szóló poszt-apokaliptikus történetek. Talán az egyik legnagyobb kedvencemnek számít ez a széria. Emellett ebből a listából csak a True Blood keltette fel a kíváncsiságomat - habár hallottam már róla korábban is, még nem láttam belőle egy részt sem, lehetséges, hogy valamikor a nyáron megpróbálkozok vele.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. május 14. 22:56 #33
BeatlesFan9
BeatlesFan9
új tag
 
StátuszCaptain America, tho
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.06.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 253794
Offline offline
Ez a lista teljesen szubjektív, és már a címe sem a legszimpatikusabb. Viszont még mindig jobb, mint a Teen Wolf, meg a Vámpírnaplók...
Én mindenkinek ajánlanám a Sherlock és Flash - A villám című sorozatokat, és akinek van hozzá idegzete és gusztusa (ahogy nekem), annak nagy élményt fog jelenteni a Gyilkos elmék széria.
2017. május 14. 23:05 #34
BeatlesFan9
BeatlesFan9
új tag
 
StátuszCaptain America, tho
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.06.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 253794
Offline offline
Na és persze a Trónok harca is egy nagyszerű sorozat, de én inkább a könyveket ajánlom
2017. május 15. 05:48 #35
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
How to get Away With Murder! heart.gif
2017. május 15. 13:03 #36
- törölt felhasználó -    
A True Blood-on kívül mindegyikbe belenéztem, és hát, maradjunk annyiban, hogy a The 100-on (ami az egyik kedvenc sorozatom) kívül egyik sem ragadott meg túlzottan. Persze ez szubjektív vélemény - csakúgy, mint a cikk, lol.
A Simlis spinékből két-három résznél többet nem bírtam megnézni, a Shadowhunters első évadát végignéztem, de nem tudom rávenni magamat a második évad elkezdésére, ugyanis Magnuson és Alecen kívül számomra semmi nem tartotta a sztorit ép lábakon, mert a kivitelezése sokszor elég gagyi... És ez nem is lenne olyan nagy gond, ha a forgatókönyv mondjuk odavágna, vicces, érdekes lenne, de még az sem, sajnos.
A HTGAWM-ből is csak pár részt néztem, de abbahagytam, mert nem kötött le.
2017. május 15. 13:57 #37
Danwe
Danwe
visszatérő vendég
 
StátuszDanwe még nem állította be a státuszát-és nem is akarja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.03.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 2
Azonosító: 264111
Offline offline
Elég gyatra sorozatok.
2017. május 15. 14:12 #38
katherine0813
katherine0813
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.18.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 250792
Offline offline
A True Blood nekem nagyon nem tetszett, azt hiszem 2 részt láttam belőle. Már az első sem tetszett, de akartam neki még egy esélyt adni, viszont második után eldöntöttem, hogy kuka. A How to get away with murder?-t már régóta tervezem elkezdeni. A Shadowhunterst szeretem, a Faking itet is néztem egy ideig, de már egy ideje hanyagolom. A The 100-nak pedig az első két évadát láttam, de a második már nem igazán tetszett, pedig az elsőt imádtam. A harmadik első részét is láttam, de egyre kevésbé tetszett. Na majd egyszer remélem újra kedvet kapok nézni. Amúgy a The 100 nem könyv alapján készült, hanem párhuzamosan íródott a könyv a sorozattal, viszont a sorozat előbb elkezdődött egy kicsivel.
2017. május 15. 14:19 #39
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Kiváncsi lettem majd bele nézek valamelyikbe smileeee.gif
2017. május 15. 17:54 #40
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Ha igazi árnyvadász történetet akarok akkor előveszem a könyveket. A legszörnyűbb adaptáció amit valaha láttam. A színészek és technikai megoldások harmatgyengék. Arról már ne is beszéljünk, hogy a sorozat és a könyv csak pár dologban egyezik. A történet teljesen át lett írva a sorozatban.
A The100-at még az angol tanárom mutatta és azóta sem bánom, hogy elkezdtem. Minden részre jut valami izgalom (ami miatt tépem a hajam redesen).
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!