Starity

Vasárnap visszatér Ariana Grande Manchesterbe

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. május 31. 06:49 #21
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Jaj ez nagyon rendes tőle/tőlük heart.gif
2017. május 31. 08:49 #22
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Nem akarok én a rossz lenni, de nézzünk szembe az igazsággal: Baromira nem érdekelné a sztárokat ez az eset, főleg nem Arianát, ha nem az ő koncertjén történt volna meg. Illetve, ha nem Manchesterbe történt volna. Szerintetek érdekel valakit is a sztár világban ,hogy Németországba, Begiumba is fordulnak elő robbantgatások ,érdekes módon, erre nem kapja fel senki a fejét. Vajon miért nem? Mert ezeknek az országoknak nincsen hypjuk. Szíriáról meg már nem is beszélek, ott naponta végeztetik ki saját nemzetüket.
Ezzel is csak az van bizonyítva, ami média figyelemt kap, arra felkapják a fejüket, viszont nagy ívben tojnak az egészre. Mivel volt különb ennek a 10-12 ember halála, mint annak a százezer szíriai embernek a halála? Mert szerintem semmivel. Ezért is undorító számomra, hogy most mindenki sajnálja Nagy-Britanniát, de más országoknál csak legyintenek. Sorolhatnám az országokat, ahol történtek robbantások és ez csak amolyan ,,mellékes hír"-ként lett leadva: Németország, Oroszország Svédország, Belgium.
Én minden egyes embert sajnálok és némán gyászolom. Mert így helyes. És egyiket sem különben, mert semmi kapcsolatom nincs velük ,nálam pedig olyan ,hogy állampolgárság, hova tartozás különösebben nem érdekel.
Tudom, hiába morgolódok, ilyen a világ. USA és Nagy-Britannia mindig több hírverést kap és ez a szomorú ebben a világban.
2017. május 31. 14:12 #23
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 875
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
ilus1996 Teljesen egyetértek!!!!
2017. május 31. 21:21 #24
- törölt felhasználó -    
Nagyon büszke vagyok Arianara! heart.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok