Elérkezett a búcsú ideje: két szerzeményt felsorakoztató kislemezzel és videoklippel búcsúzik el a dél-koreai klasszis lánycsapat, a Sistar.
A teljes cikkhez kattints ide!
Búcsúzik a Sistar
2017. június 02. 14:34
#2
|
|
Dwaejitokki구름 공주님 ☁ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.11. Hozzászólás: 1320 Csatolások: 62 Azonosító: 208978 offline
|
...És egy újabb régi csapat oszlott fel.
Az egyik kedvenc lány csapatom voltak ők. Nem hiszem el, hogy ők is megtették ezt a lépést. Remélem azért a jövőben hallunk még róluk,még ha csak külön-külön is.
A szám nagyon szép lett, a klippel együtt. Ez egy méltó búcsú a csapattól a rajongók felé, és egymás felé. :3
Az egyik kedvenc lány csapatom voltak ők. Nem hiszem el, hogy ők is megtették ezt a lépést. Remélem azért a jövőben hallunk még róluk,még ha csak külön-külön is.
A szám nagyon szép lett, a klippel együtt. Ez egy méltó búcsú a csapattól a rajongók felé, és egymás felé. :3
2017. június 02. 14:40
#3
Sosem soroltam magam a rajongóik közé, mégis a számaikat nagyon szerettem, és nagyon sajnálom, hogy végül ők is feloszlanak
Szerintem mondhatom azt, hogy a kpop rajongók többségének nélkülük már nem lesz ugyanolyan a nyár, mint azelőtt...
Egyébként a szám és a klip nagyon szép lett, méltó búcsú ez tőlük.
Egyébként a szám és a klip nagyon szép lett, méltó búcsú ez tőlük.
2017. június 02. 15:19
#5
imádtam őket, és szinte az összes dalukat.. sajnálom, hogy feloszlottak.
gyönyörű volt ez a búcsú dal.
2017. június 03. 16:03
#7
|
|
Prettylittle9876visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.29. Hozzászólás: 153 Csatolások: 0 Azonosító: 249079 offline
|
Hiányozni fognak! A dal pedig nagyon jó imádom
2017. június 03. 20:34
#8
|
|
BGreta16 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.01. Hozzászólás: 503 Csatolások: 1 Azonosító: 126140 offline
|
Én ... egyszerűen nem találok szavakat, szomorú vagyok, meglepett a hír, amikor először olvastam és sajnálom ezt a dolgot.
Ezek a lányok voltak az elsők, akiket megismertem, mint lánycsapat és megszerettem még 2011 környékén. Imádom őket és tisztelem.
Egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy milyen lehangoltságot érzek minden alkalommal, amikor a Lonely-t (vagy épp bármelyik másik számukat) hallgatom.
Hálás vagyok és büszke mind a négy lányra azért, amit eddig tettek értem, értünk.
Köszönök Nekik mindent!
#ThankYouSistar ♥
Ezek a lányok voltak az elsők, akiket megismertem, mint lánycsapat és megszerettem még 2011 környékén. Imádom őket és tisztelem.
Egyszerűen nem tudom szavakba önteni, hogy milyen lehangoltságot érzek minden alkalommal, amikor a Lonely-t (vagy épp bármelyik másik számukat) hallgatom.
Hálás vagyok és büszke mind a négy lányra azért, amit eddig tettek értem, értünk.
Köszönök Nekik mindent!
#ThankYouSistar ♥
2017. június 06. 20:37
#9
|
|
silenc#ALLFOR916 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.11. Hozzászólás: 3549 Csatolások: 7784 Azonosító: 143058 offline
|
Pályafutásuk egyik legjobb dala.
Sistar nélkül nem lesz többé ugyanolyan a nyár.. Hiányozni fognak. #ThankYouSISTAR
'My heart hurts because we can’t go back again, lonely my heart'
'My heart hurts because we can’t go back again, lonely my heart'
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:






