Starity

A Red Velvet készen áll a nyárra!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 09. 15:52 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Tombol a nyár, forróság van, s ez okból kifolyólag igazán nyáriasra vette a formát visszatérésekor a Red Velvet – öt dalt felsorakoztató középlemezzel és új klippel jelentkezett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 09. 16:40 #2
- törölt felhasználó -    
Jobb lett, mint amire számítottam. biggrin.gif Maradtak a saját stílusuknál, mégis pörgősebb számmal tértek vissza. A Rookie nem igazán tetszett, bíztam benne, hogy ez jobb lesz és imádom.
Wendy pedig gyönyörű. wub.gif
2017. július 09. 17:33 #3
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem az sm menedzsereknek az agyara ment a hoseg vagy en nem tudom. esetleg ennyire uresedne a tarcajuk. a red velvet meg vissza sem tert de mar kiraktak exo teasert, exo utan rogton girls generation (elvileg, vagy csak rumor). magyarul mindenki kap masfel hetet promotalni? nagyon utalom a nyari idoszakot alapbol, altalaban olyan hangzasu dalokat adnak ki, ami vidam, aranyos, catchy, csak epp nem egy nagy eresztes.

az uj rv albumon is meglatszik, hogy nem sok idot toltottek a szamok komponalasaval/felvetelevel. a title-n kivul egyik szam sem tetszik. szerintem is wendy uralja ezt az era-t, remelem sosem latjuk ot viszont frufruval xd amugy ha nem festenek minden masodik heten ujra a hajukat, nem kellene minden tagnak pothaj, hogy az eredeti rendbe jojjon...joy-t megertem, hiszen a kdramak manapsag valamiert megkovetelik a rovid hajat frufruval.

de hogy ne ilyen negativ legyek, a red flavour tetszik, meg a fura, elmaszkirozott hang is a refrenben. a rap resz sem rossz es szep hangjuk van ^^ egyedul a ruhaik, amik ismet borzalmasak de ezt mar megszokhattuk biggrin.gif
2017. július 09. 19:56 #4
- törölt felhasználó -    
Nem ez a kedvenc számom tőlük, mégsem csalódtam. Nekem tetszik, tényleg nagyon jó hangulata van, és ami fontos, hogy maradtak a saját stílusuknál. Alapvetően szerintem ötletes és hangulatos, a dallam fülbemászó, és bár nem egy nagy visszhangú mű, szerintem nyári visszatérésnek több, mint tökéletes. *~*
2017. július 09. 21:22 #5
TokyoGhoullel
TokyoGhoullel
stayourself
 
StátuszTick tock, tick tock, gettin' closer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.07.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 8182
Azonosító: 250454
Offline offline
Idézet (Elody @ 2017.07.09. 17:33)
szerintem az sm menedzsereknek az agyara ment a hoseg vagy en nem tudom. esetleg ennyire uresedne a tarcajuk. a red velvet meg vissza sem tert de mar kiraktak exo teasert, exo utan rogton girls generation (elvileg, vagy csak rumor). magyarul mindenki kap masfel hetet promotalni? nagyon utalom a nyari idoszakot alapbol, altalaban olyan hangzasu dalokat adnak ki, ami vidam, aranyos, catchy, csak epp nem egy nagy eresztes. 


Teljesen egyetértek veled, viszont manapság az SM alig ad comeback-et a csapatainak, inkább a szóló énekesekre teszik a hangsúlyt, ebből is adódóan konkrétan minden csapatját összesűrítette ugyanarra a hónapra, ha érted mire gondolok. Én azt nem értem, hogy minek erőltetik ezt a gyümölcsös hatást, amikor nekem a nyárról nem feltétlen ez ugrik be és szerintem csak elrontja a klipet.... Az EXO új dalában is félek, hogy az lesz, ha az NCT 127-nél is volt már.
Mindenesetre nekem 1-2 dal kivételével tetszik az album és szerintem a Red Flavor sem lett rossz^^ Irene haját viszont kár, hogy elsőtétítették, na meg ez a frufru. Nem illik hozzá, így remélem minél hamarabb leváltják ><
2017. július 10. 10:23 #6
- törölt felhasználó -    
nagyon imádom a számot, és a bandát is smileeee.gif
2017. július 10. 14:05 #7
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
Kedvenc számom tőlük wub.gif wub.gif
2017. július 10. 14:06 #8
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
Yeri raprésze pedig nagyon jóra sikeredett❤️❤️
2017. július 10. 14:21 #9
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
Egyik kedvenceim comebackjéről van szó, szóval nem tudtam megállni, hogy ne írjak véleményt. Nekem nagyon átjött maga a feeling a számoktól, a Red Flavor nagyon nagyon tetszik és a Zoo is (meg persze a többi is lol) de valahogy a klip nem nyerte el annyira a tetszésem. Talán ez a rengeteg giant gyümölcs vette el a kedvem (mint már említették előttem, nekem sem feltétlen a gyümölcs korszak jut eszembe a nyárról). Összességében egy elég jó comeback szerintem, bár nem a legerősebb. A ruhákkal nekem semmi bajom nincs, szokásos Red Velvet irányzat ami nekem igazából nagyon is bejön. A koreográfiát akartam még megemlíteni; minden táncuk eszméletlen jó szerintem és ez most sincs másképp, Seulgi egyszerűen fantasztikus táncos, ezt ki kell jelentenem újra és újra bár nálam még mindig a Russian Roulette viszi a pálmát. Kiegészítésképpen pedig gyönyörűek a lányok, nagyon jól áll nekik ez a hajszín, bár Irenenek szerintem jobban áll a világosabb haj viszont Wendytől és Joytól teljesen elállt még a lélegzetem is, gyönyörűek wub.gif meg persze mindannyian, de hát ezt mondanom sem kell
2017. július 10. 23:58 #10
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Azt sem tudom, hol kezdhetném, hiszen a Red Velvet az első csapat, akiket már a debütálásuk előtt kezdtem el figyelemmel követni, és azóta csak még jobban a szívemhez nőttek a lányok. smileeee.gif Ahogy elnézem, eléggé eltérhet az ízlésem az itt kommentelőkétől, hiszen szerintem ez az egyik legjobb comeback daluk. Első hallgatásra beleszerettem, pedig a teaser alapján nem voltam biztos, mennyire lesz ez jó... Yeri rappelése lepett meg a legjobban, bár tökéletes választás volt. Ezt kéne fejlesztenie, mert az énekhangja szegénynek nem túl erős, de ebben tehetséges. ^^ Akárcsak Irene, jó hallgatni mindenkit. :3 A koncepció eléggé egyedi, még egy ilyen videót nem fogunk látni, ahol gyümölcsökkel beszélgetnek. biggrin.gif A ruhákkal, hajakkal semmi bajom nincsen, bár Irene-nek a világos színek tényleg jobban állnak, meg a frufru sem kellett volna, de gyönyörűek ❤️ Az albumról leginkább az első három dal, azaz a Red Flavor, a You Better Know és a Zoo viszi a pálmát nálam. A táncot szeretném megtanulni~
Biztosan elfogultnak tűnhettem, valamennyire az is vagyok, de nyári visszatéréshez képest főleg jó lett ez az album, jobbat aligha kaphatunk bárkitől.
2017. július 11. 00:00 #11
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Azt viszont én sem tudom hová tenni, miért jelentette meg szinte a dal kiadásának napján az SM az EXO előzetesét... tudtam, hogy pénzéhes, önző egy ügynökség, de ez pofátlanság. sleep.gif
2017. július 11. 00:24 #12
- törölt felhasználó -    
Nem tartozik a kedvenceim közé a Red Velvet, az utolsó cb-jük, ami megfogott, talán az Ice Cream Cake volt, viszont ez kifejezetten tetszik. Kis könnyed, vidám, nyárias hangulatú. Yerinek pedig annyira jól áll ez a haj, egyszerűen csodaszép. wub.gif
2017. július 16. 18:03 #13
- törölt felhasználó -    
Én leszek az egyetlen, aki egy picit negatívabb véleményt fog alkotni, de nekem a Red Flavor egyáltalán nem nyerte el a tetszésem unsure.gif Viszont rosszat sem tudok róla mondani, mert attól, hogy nekem nem tetszik, a dal nem lett rossz (talán az egyetlen számuk, amire valaha is rosszat mondtam, az a Rookie volt, attól szó szerint agyf*szt kapok, akárhányszor meghallom). A klip viszont elég érdekesre sikeredett biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok