Starity

Miley Cyrus: „Ha húst eszel, nem szereted az állatokat!”

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 13. 14:00 #81
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Nézd, én igazán nem akarok beleszólni, ki hogyan táplálkozik, ez mindenkinek egyéni döntése. Viszont a húsevés az egy teljesen természetes dolog. Nem, egyik élőlény sem ér többet a másiknál, a növényeké sem ér kevesebbet. A növények is éreznek. Gyanítom a legyeket, szúnyogokat sem csapod le, vagy nem fújod le chemotox-szal.
2017. július 13. 14:11 #82
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
ha én nem eszem meg azt a csirkét, majd a róka igen
2017. július 13. 14:12 #83
ConchitaWurst
ConchitaWurst
új tag
 
StátuszTokio Hotel <3 Bill, you are my LOVE <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.23.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 228113
Offline offline
Igazad van, Miley!
2017. július 13. 20:49 #84
Kittyblack1
Kittyblack1
visszatérő vendég
 
Státuszaz éjjel soha nem érhet véget varázsolj nekünk valami szépet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 243209
Offline offline
Idézet (blackdahlia @ 2017.07.13. 10:38)
Olvasom a kommenteket és nem hiszem el hogy egy mondat miatt amit egy IQ bajnok celebpalánta kiìrt egymás torkának estek. Mileyka meg röhög a markába mert lehet hogy titokban két pofára tömi otthon a csirkecombot mert hiszen nem vagyunk vele a nap 24 órájába (szerencsére mert a hajam befonnám tőle az tuti _nevet.gif ). Amúgy nagyon ráérhet ha van ideje kilakkozni egy kismalac körmét (lásd a képen). Vajon egy 120 kilósnak is ugyanúgy kilakkozná? rohog.gif


Végre valaki.Komolyan olyan ember véleménye miatt megy a háború, aki két hónapja még az intim testrészeit mutogatta?
Amúgy meg egyik klipjében egy kitömött állatott húz pórázon. Azt nem kell szeretni? rohog.gif rohog.gif
2017. július 13. 22:37 #85
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Lysandranevra! Nagy tévedés, hogy a húsevés természetes lenne, ahogyan semmi sem az, az életben!Láthatóan,leragadtál az önigazolásnál, mivel nem igazán vagy most képes többre! És igen, jól gyanítottad,, nem csapom le még a szúnyogokat sem! Sőt,, a többi rovarokat sem! Ps: Ez is csak egy választás! Miért öljek meg bármit is, ha van más megoldás is! Tudod,, van az a mondás, hogy: "Élni, és élni hagyni! Minden élőlénynek is, csak egy élete van...
2017. július 13. 22:39 #86
- törölt felhasználó -    
Ő meg ha zöldséget eszik nem szereti a természetet
2017. július 13. 22:49 #87
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Kittyblack1! Kislány, a magamutogatással Miley nem igen van egyedül.A mai kislányok azt képzelik, hogy ettől majd felfigyelnek rájuk! Az a kitömött állata pedig nagyon valószínű, hogy Miley valamit szimbólizálni akart!kizártnak tartom, hogy egy ember aki ennyire szereti az állatokat, egy videó kedvéért feladja az elveit,, kizárt....
2017. július 13. 23:19 #88
Raptorina
Raptorina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.13.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 265425
Offline offline
Egyebkent embert miert nem eszunk? Hiszen annyi hus csak akad rajtunk, mint egy bekan. Tejet is adnak az anyak, pont mint a tehenek. Helysege valogatja, hogy a tehen vagy a diszno, vagy az ember az szent allatnak szamit-e. Ez egy buta felfogas, beszippant a rendszer, es azt csinaljatoka tobbi birka.
2017. július 14. 01:28 #89
Filled-with-love
Filled-with-love
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.24.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 261482
Offline offline
Nem értek egyet vele, mert nagyon szeretem az állatokat és húst is eszem.
2017. július 14. 08:56 #90
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Idézet (Nouseforaname123 @ 2017.07.11. 15:16)
A mai társadalom dikálja belénk, hogy ne ítélkezzünk mások felett. A vegák/vegánok pedig pontosan ezt teszik! Én nem ítélek el senkit sem az étrendje, bőrszíne, származása valamint nem identitása miatt. Mégis pont a vegánok azok akik lenézik azokat akik húst esznek. Én tiszteletben tartom az ő étrendjüket és teljes mértékben meg tudom érteni miért nem esznek húst. De elvárom cserébe a kölcsönös tiszteletet. Valaki attól hogy eszik húst még szeretheti az állatokat. Szerintem ez nem ebben mutatkozik meg.


Még egyet is tudnék a leírtakkal érteni, ha nem tudnám azt, hogy a törvény szerint nem csak a bűnelkövetőket, de a nekik segédkező egyedeket is bűnösnek tekinti a törvény! Egyszóval, mert valaki nem gyilkolt, de valamilyen formában elősegítette, vagy motiválta azt,, az az ember éppen olyan bűnös! Szóval, ha az ember nem enne többé húst, a húsipar nem lenne motiválva arra, hogy halomra gyilkolja az állatokat!! S eme gondolatmenet után, érveljen még valaki azzal, hogy az emberi társadalom teljesen ártatlan a kialakult húsevő kultúrája miatt....
2017. július 14. 09:02 #91
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Idézet (Nagisa @ 2017.07.13. 14:11)
ha én nem eszem meg azt a csirkét, majd a róka igen


Akkor ezt értsem úgy, hogy a rókát intelligensebbnek tartod magadnál? Ps: Szerintem pedig,, nem vagytok 1 cipőben, mivel a róka nem tud közértbe járni, sem válogatni abban, hogy mi kerüljön a róka-jukba... wink.gif
2017. július 14. 10:39 #92
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
A húsevés igen, teljesen természetes. Ha nem így lenne, az oroszlánok is füvet legelésznének a szavannán. Az embernél is teljesen természetes a húsfogyasztás, a fogazatunk ehhez igazodott, és ettől fejlődött az agyunk az evolúció során.

Persze, lelkiismereti okokra hivatkozva el lehet utasítani a húsevést, viszont azt br kell látni, hogy a húsra szükségünk van. A legtöbb embernek meg nincs pénze arra, hogy olyan spéci ételeket vegyen, amivel ezt pótolni lehet. A haszonállatokat pedig azért tartjuk, hogy megegyük őket, ezért lettek háziasítva, ez a hasznuk, ezzel teljesítik be a sorsukat. Persze, emberségesebben kellene tartani és megölni őket, én elítélem azt, ami a vágóhidakon folyik.
Igaza van annak, aki azt írta, ha nem ő eszi meg a tyúkot, majd a róka igen. Ez valóban így van, és akkor már nem mindegy, hogy egy róka marcangolta szét, vagy én oltottam ki az életét, de kíméletesebben?
2017. július 14. 14:59 #93
rebeka91
rebeka91
új tag
 
StátuszIde mit kéne írni? XD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.12.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 263609
Offline offline
Nekem nincs bajom a vegánokkal- komolyan. Ugyanannyit érnek, ugyanolyan egészségesek- másból nyerik a fehérjét és társait. De attól, hogy valaki megeszi a húst, attól még szeretheti az állatokat. én is eszek húst, de imádom az állatokat. Méghozzá már betegesen. és ha egy vegának ez csak szemenszedett hazugság, akkor sajnálom- de nem ismernek engem. Utálom, ki nem állhatom az álltalánosítást! Ay eggyik unokatestvérem vérszegény- ha nem enne sok más mellet húst, meghalna. Amúgy meg nem kell senkinek sem magyarázatot adnunk. Nem ismernek titeket. Persze, álltalánosítani mindenki tud. De alapjuk nincs. Nincs mire megalapozniuk. Ez mindenki szive-joga, és nem egy amerika pop-sztárocska mondja meg neked. Imádhatod az állatokat és ehetsz húst. Te életed- NEHOGY már egy ismeretlen mondja meg neked.
2017. július 14. 17:16 #94
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
@HeyAlice
Figyelj, szerinted kik papolják azt, hogy a sok hús fogyasztás ártalmas!? Hát a vegák! XD Mellesleg a szüleimet hagyd ki ebből és maradj a gyümölcs és zöldség zabálásnál, mint a nyulak. XD
2017. július 14. 17:26 #95
- törölt felhasználó -    
Nagyon buta ez a kijelentés, és szerintem egyszerűen nem igaz. Mindenkinek más az értékrendje, és szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki vegán, mert az ő értékrendjébe nem fér bele az, hogy megesszük az állatokat, ahogy azzal sincs, ha valaki húst eszik. Ott kezdődik a probléma, ha a két fél (mint ahogy itt is, a kommenteknél) igyekszik a másikat meggyőzni az igazáról, pedig ez hülyeség. Van vegán barátnőm, és tiszteletben tartom, hogy ő nem eszik és nem használ semmilyen állati eredetűt. Tisztelem a döntését, nem beszélve arról, hogy ez az életmód őt előrébb juttatta a személyes fejlődésében. Én viszont eszem húst, ennek ellenére nagyon szeretem az állatokat, ezt pedig ő is tiszteletben tartja, és elismeri, hogy azért, mert húst eszem, még lehetek állatszerető ember. Ha lehetőségem van, ahogy csak tudom, védem őket. Ezen a témán ennél tovább teljesen értelmetlen vitatkozni, mert mindenkinek egyéni meglátása, hogy milyen életmódot él. Másokra rátukmálni viszont értelmetlen dolog. Itt pedig rengeteg kommentelő lesüllyedt arra a szintre, hogy elkezdett egymással vitatkozni, mert a saját nézeteit akarja ráerőszakolni a másikra. rolleyes.gif
2017. július 16. 12:40 #96
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Egyáltalán nem értek egyet Mileyval...
2017. augusztus 11. 22:47 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2017.07.11. 14:12)
A vegán énekesnő elég nyers megjegyzést tett a húsevőkre, ami kiverte a biztosítékot jó néhány embernél.
A teljes cikkhez kattints ide!

Hát igen IGAZ wub.gif wub.gif biggrin.gif
2017. augusztus 11. 22:48 #98
- törölt felhasználó -    
Hát igaz van Mileynak én is vega vagyok és én is ugyanezt mondom csak én a kutyikat szeretem azért biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif
2018. április 21. 18:02 #99
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Nem tudom, hogy hozzászóltam-e már ehhez a cikkhez, de most (újra) megteszem.
Tökéletesen egyetértek. "Nem akarjuk az állatok szenvedését látni, mégis megöljük és azután megesszük őket."
Nem érdekel ki eszik húst és ki nem, de akkor NE tartsa magát állatbarátnak. A házi kedvenceket valaki szereti, de pl. a haszonállatokat megeszi. Vagyis, az egyik állatot szereti, a másikat nem. Ergo nem állatbarát, csak bizonyos állatokat szeret. Meg lehet oldani az életet hús nélkül is.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok