Starity

Louis Tomlinson megerősítette, hogy a One Direction tagjai a mai napig legjobb barátok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 19. 07:18 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Éveken át együtt dolgoztak, így szoros kötelék alakult ki a srácok között, ami a mai napig erősen fűzi össze őket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. július 19. 07:58 #2
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 876
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Mind az öten? Ez sok kérdést felvet bennem? Ha jól tudom Zayn nem volt ott azon a bizonyos fellépésen, New Yorkban volt. Liam és Niall azt tudom, hogy azonnal hazarepültek amerikából, Harryt pedig többen látták, hogy pár nappal Jay halála előtt abból a kórházból jött ki ahol ápolták. Tudom, hogy megint kukacoskodok, de hogy Ők néyen barátok azt elhiszem, de Zayn nem illik Nekem a képbe, Harry nyilatkozata alapján szerintem legalábbis ők ketten tuti nincsenek jóban. Mindent összegezve örülök, hogy Louis most így nyilatkozott!
2017. július 19. 09:17 #3
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
nekem ez egy kicsit bűzlik
2017. július 19. 10:30 #4
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Hogy mi is zajlik a színfalak mögött azt csak ők tudják. Nyilván ezzel a rajongókat akarják megnyugtatni hogy össze ne törjenek, mert ha annyira jó lenne minden akkor nem így kerülnék egymást.
2017. július 19. 10:40 #5
- törölt felhasználó -    
jaj, de édes. heart.gif
remélem, ha nem is legjobb barátok, de legalább tényleg nincs köztük harag és jól el vannak egymás társaságában.
2017. július 19. 11:29 #6
N_évi024
N_évi024
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.05.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 254541
Offline offline
Hoxa 18
Zayn is odarepült, de ő másnap el is utazott, mert szólította a kötelesség. Lehet, hogy ez csak kamu és nem bírták elviselni egymást a fiúkkal, és inkább hazament, de ő is ott volt a fellépésen és támogatta Lout. Harry többször is meglátogatta Jayt a kórházban, vitt tusfűrdőt meg mindent. (állítólag Louisnak) Azt nem tudom, hogy másnap ki repült vissza oda, ahonnan jött. Csak annyit szerettem volna ezzel mondani, hogy ténylegesen támogatták őt a bandatársai, azoknak a családtagjai és Zayn is. És szerintem ez csodás dolog. smileeee.gif
2017. július 19. 11:56 #7
Eszter158
Eszter158
visszatérő vendég
 
Státusz"Eldöntheted, hogy élni vagy létezni akarsz."-Harry Styles.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 223981
Offline offline
Ez aranyos :3
2017. július 19. 14:49 #8
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
"öt legjobb barát" lehet hogy Louis számára Zayn még mindig a legjobb barátai közé tartozik a történtek ellenére is.. de az nem jelenti azt hogy pl Harry is a legjobb barátai közé sorolná Zaynt.
Liam tuti hiszen ő nem rég nyilatkozott róla hogy akár duettet is csinálna Zaynnel, Niallt mindegyik tag szereti és ő sem haragtartó szerintem ha nem is legjobb barát de még mindig haverok.
Harry viszont ahogy eddig nyilatkozott Zaynről abból azt gondolom hogy ő még mindig neheztel rá és hogy köztük nagyobb volt a feszültség mint azt mi gondolnánk.

DE a lényeg az hogy örülök hogy ők 4-en ennyire szereti és támogatják egymást
2017. július 19. 21:40 #9
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Annyira szeretem őket, hihetetlenül különleges és csodálatos emberek! Büszke vagyok rájuk!
Csöppség, mégis miből veszed, hogy kerülik egymást? Az igaz, hogy nem insta barátság köti őket össze, és nem posztolnak ezer képet amint találkoznak, de még így is van bőven friss képünk, üzenetünk róluk, közösen smileeee.gif heart.gif
2017. július 20. 10:48 #10
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 876
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
N_évi024

Ha jól tudom Zaynről a kérdéses időpontban New Yorkban készült lesifotó. Persze felröppent a pletyka, hogy ott volt, mert készült egy nagyon homályos fotó valakiről a nézőtéren, amit úgy adtak le Twitteres fanoldalak, hogy Zayn az, de ezt később olyanok cáfolták akik ott voltak a stúdióban. A nemrég előkerült backstage fotókon pedig jól látszik, hogy csak Harry, Liam és Niall volt ott. Ha csak Zayn nem tud hopponálni, akkor nemigen volt ott. Az, hogy Harry tusfürdőt vitt Louisnak nem tudom hol olvastad, elég röhejes mondjuk, olyan Larry kitaláció szaga van a dolognak. Egyébként mindenhol azt lehetett olvasni, hogy Jayt látogatta csak meg. A többivel egyébként egyetértek!
2017. július 21. 11:51 #11
- törölt felhasználó -    
Ennek a nyilatkozatának most nagyon örülök!(:
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok