Starity

Olvasói beszámoló: Fezen 2017 – ilyen volt a csütörtöki nap

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 05. 06:42 #1
- törölt felhasználó -    
Alice Cooper húsz éve nem járt hazánkban, a Saxont sem a közelmúltban vetette felénk a sors, a Kalapács és a Lord pedig hozta a tőlük már megszokott színvonalat, de nézzük részletesebben, mi is történt!
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2017. augusztus 05. 09:04 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
A Saxon sosem volt német, mert angolok pardon.gif
Ők is megbízhatóan hozzák azt, amit évtizedek óta csinálnak. Nem próbálnak mindenáron megújulni, azt kapja tőlük az ember, amit vár.
2017. augusztus 05. 09:34 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2017.08.05. 09:04)
A Saxon sosem volt német, mert angolok pardon.gif

Basszus, tényleg. omg.gif Ezért nem kell nuku alvás után cikket írni. rohog.gif
2017. augusztus 05. 14:56 #4
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett ^^ Kár, hogy az elkapott pénzekről nem lett kép berakva.. biggrin.gif
2017. augusztus 05. 15:21 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.08.05. 14:56)
Nagyon jó cikk lett ^^ Kár, hogy az elkapott pénzekről nem lett kép berakva.. biggrin.gif

Sajna a saját fotóim ritka ratyi minőségűek, a fotósok meg inkább az elején, az első három számnál tevékenykedtek, akkor még nem volt annyi látványelem, csak Alice cserélgette a felsőruházatát, meg a felesége bújt elő néha egy rózsaszín dobozból, "semmi extra".biggrin.gif Az igazán nagy show-ról vajmi kevés kép van sajnos, azokat is jóval azután tették fel, hogy beküldtem a cikket.sad.gif Pedig simán beraktam volna párat Nitáról is akár, a csajszi nagyon keményem tolja, olyan torzításokat nyomott le, hogy elállt a szavam.biggrin.gif
(Amúgy, ha érdekel, vannak Youtube-on egész tűrhető minőségű videók ezen a csatornán. Még Nita szólója is fent van. laugh.gif )
2017. augusztus 05. 15:44 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2017.08.05. 15:21)
Sajna a saját fotóim ritka ratyi minőségűek, a fotósok meg inkább az elején, az első három számnál tevékenykedtek, akkor még nem volt annyi látványelem, csak Alice cserélgette a felsőruházatát, meg a felesége bújt elő néha egy rózsaszín dobozból, "semmi extra".biggrin.gif Az igazán nagy show-ról vajmi kevés kép van sajnos, azokat is jóval azután tették fel, hogy beküldtem a cikket.sad.gif Pedig simán beraktam volna párat Nitáról is akár, a csajszi nagyon keményem tolja, olyan torzításokat nyomott le, hogy elállt a szavam.biggrin.gif
(Amúgy, ha érdekel, vannak Youtube-on egész tűrhető minőségű videók ezen a csatornán. Még Nita szólója is fent van. laugh.gif )


Kiugrott egy rózsaszín dobozból...tényleg tök szokványos dolog rohog.gif Mint, ahogy az előbb a molyon már szembesültünk vele, ráakadtam erre a csatornára és végignéztem mindent- a kommenteken jót röhögtem- , sőt, egy másik csatornán is nézelődtem, ott találtam egy tűrhetőbb Poison felvételt biggrin.gif
2017. augusztus 05. 15:47 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2017.08.05. 15:44)
Kiugrott egy rózsaszín dobozból...tényleg tök szokványos dolog  rohog.gif Mint, ahogy az előbb a molyon már szembesültünk vele, ráakadtam erre a csatornára és végignéztem mindent- a kommenteken jót röhögtem- , sőt, egy másik csatornán is nézelődtem, ott találtam egy tűrhetőbb Poison felvételt biggrin.gif

Cooperéknél az.xd Ha találsz a School's Outról egy jobb felvételt, azt feltétlenül juttasd el hozzám, kérlek, mert ami ezen a csatornán van, az nem adja vissza annyira jól az élményt.biggrin.gif
Kommenteket nem is olvastam, de majd meglesem, kíváncsivá tettél.biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok