Starity

Noel Fisher

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 10. 15:19 #1
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Csodálkozom hogy róla még nincsen téma , úgyhogy úgy döntöttem hogy szerény személyem indít egyet. cool.gif A csodálatosan tökéletes Noel-t a Shameless c. sorozatból ismertem meg mint a meleg Mickey Milkovich. Mikor először megjelent nekem már akkor szimpatikus volt , és ahogy egyre többet szerepelt a sorozatban úgy szerelmesedtem bele. wub.gif Szerintem igazán tehetséges és nagyon édes! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: JanetBarnes
2018. december 22. 05:20 #2
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Na akkor csatlakoznék én is! A shameless sorozatot 2012-ben kezdtem el egy bizonyos csatornának köszönhetően. Noel, Mickey Milkovichot alakította és az első perctől kezdve kedveltem, pedig az elején nem volt igazán megnyerő ahogy Iannel bánt. Aztán szépen lassan több teret kapott a karaktere, és majd leesett az állam milyen tehetséges Noel! Azóta követem a karierjét. Sajnos nagyon alulértékelt színész. Szerintem ha csak egy hangyányit is jobban bánnak a karakterével akkor többen felfigyeltek volna rá. Vele ugyanazt érzem mint Camnél, nála jelenesetben a Gotham producerei jobban értékelték. Bár kicsit kezdek elmenni a témától. rohog.gif
Noel nagyon kedves, jószívű, imádom a feleségével való kapcsolatát annyira szeretik egymást. wub.gif
Biztos vagyok benne hogy még hallunk felőle mert vissza van az a bizonyos nagydurranás. wink.gif
2023. december 01. 12:21 #3
GetfreeBacklinks
GetfreeBacklinks
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 23.12.01.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 410131
Offline offline
Do you need free Classified Backlinks Website? If yes then click on The Web Advertising and Online Advertising, it is the best classified website where post free your business advertisement for getting backlinks, It helps to get organic traffic on your website.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok