Starity

Feltörekvő előadók nyomában: Sigrid

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 17. 12:42 #1
- törölt felhasználó -    
Kétség sincs afelől, hogy a skandináv vidék különleges mitológiája és festményszerű tájai mellett megannyi tehetséget is hordoz magával, kik napról napra egyre népszerűbbek világszerte - ezúttal a 2017-es év elején berobbant, feltörekvő Sigriddel ismerkedhetsz meg jobban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 17. 15:19 #2
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Köszi a cikket! Nagyon tetszik az erőteljes, kissé rekedtes hangja, a Parenthood előzetesében is nagyon tetszett a zene, most, hogy tudom ki a szerzője, még jobban tetszik a dal. Kíváncsi vagyok a debütáló albumára, mindenképp meghallgatom majd! Szimpatikus lánynak tűnik. smileeee.gif
2017. szeptember 17. 19:04 #3
- törölt felhasználó -    
Júliusban találtam rá, de szerintem nagyon szimpatikus lány. Kíváncsi vagyok miket fog produkálni a közeljövőben. smileeee.gif
2017. szeptember 17. 20:04 #4
- törölt felhasználó -    
Amióta a Skam című sorozatot elkezdtem egyre jobban érdekel Norvégia, a nyelv, az emberek és az egész kultúrájuk. Először őszintén bevallom nem akartam rákattintani erre cikkre, de mikor meg láttam, hogy ez a lány norvég, úgy gondoltam adok neki egy esélyt. És nem bántam meg, nagyon szép erőteljes hangja van, és nagyon szimpatikus lány. Mindenképpen utána olvasok még és meghallgatom pár dalát smileeee.gif
Köszönöm szépen ezt a cikket smileeee.gif remélem egyszer a kedvenceim között viríthat ez a lány is smileeee.gif
2017. szeptember 30. 19:38 #5
- törölt felhasználó -    
Szimpi norvég csajszi! wub.gif
2017. október 04. 14:48 #6
journey
journey
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.01.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 267119
Offline offline
Jó hangja van, csak az a baj, hogy ez a dal nagyon egyhangú és unalmas sad.gif Talán ha kicsit jobban megerőltetné magát az írással, vagy ha nem ő írja a dalait, akkor új szerzőket keresne, sokkal jobb lenne smileeee.gif
2017. október 05. 19:03 #7
Nessie96
Nessie96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.07.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 262868
Offline offline
Soha nem hallottam még erről a lányról, szóval gyorsan utána is néztem, és tényleg különleges hangja van. De nekem sokkal jobban tetszik a Plot Twist és a Dynamite cimű dalai.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sigrid Sigrid 11274.