Starity

Megérkezett a BTS új minialbuma

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 18. 15:29 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A rajongók tűkön ülve várták a BTS visszatérését, amire végül szeptember 18-án sor is került.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 18. 15:43 #2
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Nem lett rossz a DNA, mert eléggé fülbemászó a dallama, de én személy szerint hiányolom a régebbi számok stílusait.
2017. szeptember 18. 15:46 #3
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Még szoknom kell, de egy idő után tuti hogy imádni fogom. Elképesztően örülök hogy végre eljött a Comeback ideje heart.gif
2017. szeptember 18. 15:49 #4
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Nem hittem volna hogy ezt mondom, de sikerült meglepniük. Sokkal jobb lett mint amire számítottam, bár még mindig hiányolom a régi BTS-t de kifejezetten tetszik az egész album. A klip annyira nem jön be, de maga a szám az tetszik.:3
2017. szeptember 18. 16:32 #5
- törölt felhasználó -    
Hihetetlenül büszke vagyok rájuk, elképesztő albumot hoztak össze, újra. Mind a mellett sikerült meglepniük, még így is, hogy a comeback előtti időszak minden frissítését nyomon követtem. Más, mint az eddigiek, ez tény. De nem rosszabb, sőt, nekem ez az éra tetszik a legjobban. Az egész albumot még nem tudtam végighallgatni, de...kimondhatatlanul büszke vagyok rátok, srácok! Csodálatosak vagytok. ♡
Külön örülök neki, hogy Jin is érvényesül a csodás hangjával, és bár klipben nem mutatkozik annyit, mégis több teret nyer a hangja. Szerintem sikerült többé-kevésbé "igazságosan" felosztani a dalt, és bár nyilván a népszerű tagok rengeteg szerepet kaptak, azért mégsem annyira vészes a helyzet. Yoongi fantasztikus rapjét kicsit hiányoltam, de szerintem ő az album többi dalában lényegesen nagyobb teret nyer magának. Ha pedig mégsem, akkor már most mondom, hogy az ő rapje azért mégiscsak hiányzik.
Gratulálok, fiúk, fantasztikusak vagytok! ♡
2017. szeptember 18. 16:45 #6
- törölt felhasználó -    
Ez az első come back-em amióta ennyire szeretem őket és hát, csodás lett!*-* Nem tudtam még az egész dalt az albumról meghallgatni, de amiket sikerült azokat ah, imádom!*-*
Egyszerűen tökéletesek ezek a fiúk! heart.gif
2017. szeptember 18. 16:55 #7
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nagyon, de nagyon vártam a comebacket, de őszintén szólva a DNA nem fogott meg első hallásra, hozzá kellett szoknom, a klip elég fura lett, de úristen annyira jól néznek ki benne, imádom Yoongi színes hajait (ha már ő úgysem xd), bár Jimin hajával nem vagyok annyira kibékülve, a feketét már nagyon hiányolom. sad.gif egyébként harmadik hallásra már tetszett a dal, de szerintem volt már enné jobb cb daluk.
az albumról nálam a Mic Drop és a Go Go visz mindent, főleg utóbbi, az a szám annyira, de annyira jó lett. wub2.gif nem bántam volna, ha azzal térnek vissza. egyébként nagyon, de nagyon büszke vagyok rájuk, ügyesek voltak. heart.gif
2017. szeptember 18. 16:58 #8
- törölt felhasználó -    
Végre *-* Most sem csalódtam bennük, csodálatosak ezek a dalok is :3
2017. szeptember 18. 17:45 #9
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Elég vegyes véleményeket olvastam róla, de nekem tetszik ez az újfajta hangzás. Bár a DNA nem olyan lett, mint amilyenre számítottam, és a fütyülős részekből elég keveset kaptam, (közben meg az tetszett a legjobban az egész dalban), még így is nagyon jó lett. A MIC Drop különösen tetszik, talán azért mert szerintem nagyon hajaz a Zero For Conduct-ra, de a kedvencem az albumról a Best Of Me lett. Amikor meghallottam, hogy a The Chainsmokers-sel fognak collabolni, aggódtam, de rá kellett jönnöm, hogy felesleges volt, mert végül a közös számuk lett szerintem a legjobb. Külön tetszett, hogy belerakták a Billboards-os beszédet is. heart.gif
2017. szeptember 18. 20:00 #10
- törölt felhasználó -    
A DNA-t én is egy kicsit másképp képzeltem el, vártam, hogy valami jó kis funky hangzású dalt kapunk, de nem. A refrén nem igazán jön be, de hát ez van. biggrin.gif Viszont a klip meg az a színvilág fantasztikus. Az albumról a Best of Me tetszik nagyon meg a Pied Piper.
2017. szeptember 18. 20:20 #11
- törölt felhasználó -    
Huu egy kicsit csalódtam ebben a cb-ben. sad.gif Bár sok számmal úgy voltam, hogy többszöri hallgatás után szerettem meg (mint az EXO Power-t, éjjel-nappal azt hallgatom pedig nem tetszett először xD). De mégis többet vártam volna a fiúktól, ha már ennyire beharangozták visszatérésüket. Bár nem ők tehetnek róla, ugyanúgy imádom őket. smileeee.gif Azt is utálom, hogy egy eredetileg tök egyedi csapatból tömeget csináltak, még a Fire elment, de onnantól kezdve tucat. Ettől függetlenül szeretem az idén megjelent számaikat is, csak eltűnt a BTS varázsa, ami régen megfogott. A sok újonc "rajongó" pedig csak hab a tortán.. Ez nem ellenük szól, a hét fiú tehetségét és imádnivaló személyiségét ugyanúgy nagyra tartom. heart.gif
2017. szeptember 19. 12:37 #12
- törölt felhasználó -    
A Blood Sweat & Tears óta egyik daluk sem tetszett. Ez sem jön be. pardon.gif
2017. szeptember 19. 17:08 #13
- törölt felhasználó -    
Számomra a korábbi számaikat- főleg a kedvenceimet, a Save me-t és a Not today-t- nem tudja überelni ez a dal se, de alapjába véve fülbemászó, tetszik. smileeee.gif
2017. szeptember 19. 20:12 #14
sugaa
sugaa
új tag
 
StátuszYou got the best of me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.19.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 266952
Offline offline
Bevallom elsőre nekem sem jött be annyira,de azóta már jó párszor meghallgattam és szerintem nem is olyan rossz. Kicsit másabb,mint amit eddig csináltak,de meglehet szokni heart.gif
2017. szeptember 19. 20:31 #15
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Nagyon tetszik!!! heart.gif wub.gif
2017. szeptember 22. 15:27 #16
DemiFan123
DemiFan123
új tag
 
StátuszEXO-L❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.13.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 227528
Offline offline
Szerintem ők nagyon el amerikásodtak. A régi stílusuk milliószor jobb volt,de hát ez van. Best of me és a Mic drop egyébként jó lett a többi meg nem tetszik sad.gif
2017. szeptember 23. 15:50 #17
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Nekem a dal nagyon tetszik, a klipet nem igazán értem, de legalább szép színes. biggrin.gif Jól néznek ki a fiúk is. Suga, Jin heart.gif
2017. december 10. 17:28 #18
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Imádom ezt a számukat!
2018. május 16. 09:45 #19
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1539
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Szuper lett! ♡
2019. június 24. 13:55 #20
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett, a DNA a második kedvenc dalom. heart.gif heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!