Starity

Neymar nem érti, hogy lehet szingli Palvin Barbi

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 01. 11:15 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A modell azt állítja, hogy szinglit, amit Neymar, a világhírű focista nem nagyon ért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 01. 11:23 #2
- törölt felhasználó -    
Barbikának, azért nincs komoly kapcsolata, mert nem ismeri azt a szót, hogy hűség. Mindenkivel összefekszik, hogy pénzt csikarjon ki az áldozataiból.
1 felhasználónak tetszik: Nuti
2017. október 01. 11:39 #3
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Szerintem nem volt együtt azzal a valakivel. biggrin.gif
2017. október 01. 12:08 #4
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2017.10.01. 11:23)
Barbikának, azért nincs komoly kapcsolata, mert nem ismeri azt a szót, hogy hűség. Mindenkivel összefekszik, hogy pénzt csikarjon ki az áldozataiból.


Hmmm... Összefekszik mindenkivel pénzért hú wazze, te is sok Bors meg Blikk cikket olvashatsz, ajánlom fordulj más újságokhoz és gondolkodj, gondolkodni nem bűn, néha nem árt. Példa: Palvin Barbara világhírű rohadt gazdag modell... hmmm gondolkodás... miért feküdne le másokkal pénzért, ja, hogy ebben semmi logika nincsen... na látod. Gondolkodom tehát vagyok.
2017. október 01. 12:37 #5
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Inkább azon kéne gondolkodnia, hogy ér-e annyit, amennyiért eladták...
2017. október 01. 12:40 #6
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Barbikanak mindegy kivel van csak rola szóljon minden..
1 felhasználónak tetszik: Nuti
2017. október 01. 12:49 #7
Tamcsy2001
Tamcsy2001
 
StátuszJelenleg tök üres a fejem :P tetszik ez az érzés ^ ^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 587
Csatolások: 0
Azonosító: 255514
Offline offline
Próbálja mindennel, amivel csak lehet felhívni magára a figyelmet, valszeg ezért nem marad meg mellette egy pasi sem
1 felhasználónak tetszik: Nuti
2017. október 01. 13:04 #8
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Ebben a fórumban mindenki retardált...
2017. október 01. 13:19 #9
- törölt felhasználó -    
Talán nem kéne mindenkivel összefeküdni a pénzért, és akkor nem gondolná mindenki egy olcsó lotyónak. biggrin.gif De mindegy is, Neymar-nak nem is kéne ilyen libával kavarnia.
2017. október 01. 13:38 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hushpush @ 2017.10.01. 12:08)
Hmmm... Összefekszik mindenkivel pénzért hú wazze, te is sok Bors meg Blikk cikket olvashatsz, ajánlom fordulj más újságokhoz és gondolkodj, gondolkodni nem bűn, néha nem árt. Példa: Palvin Barbara világhírű rohadt gazdag modell... hmmm gondolkodás... miért feküdne le másokkal pénzért, ja, hogy ebben semmi logika nincsen... na látod. Gondolkodom tehát vagyok.

Nem olvasok újságokat, főleg nem ilyen szemeteket, amiket említettél. Sőt magasról teszek rá mit írnak róla az újságok. Nézd nyílván férfi szemmel ez más. Azt viszont a vak is látja, hogy gazdagabbnál gazdagabb pasikkal "jön össze" és miután megunja az egyiket repül a következőre. Gondolom kap egy szép kiegészítőt, drága vacsorát stb. wink.gif Az, hogy te mit látsz logikusnak, azt nem biztos, hogy bárki más tényekkel alá is tudja támasztani. Néha nem árt a látszatnál tovább látni, nem azt mondom, hogy vizsgáld meg az állításom logikai értékét, de ha ennyi szeretsz gondolkodni, láss a dolgok mögé is kicsit. Hiába véded őt, drága party lenne neked. wink.gif
Vincit Omnia Veritas!

Idézet (Hushpush @ 2017.10.01. 13:04)
Ebben a fórumban mindenki retardált...

Van egy olyan mondás, hogy ha úgy hiszed, hogy körülötted mindenki h*lye, akkor nagy valószínűséggel nem a többiekben van a hiba. wink.gif Néha próbálj meg nem magadból kiindulni.
1 felhasználónak tetszik: Lisanne
2017. október 01. 16:06 #11
lovelove
lovelove
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.19.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 265522
Offline offline
Szerintem sem egy észlény a leány, de azért már unalmas hogy mindenki itt oltogatja...
2017. október 01. 16:16 #12
- törölt felhasználó -    
Azért szingli, mert nem fér bele az életébe egy komoly kapcsolat. Járja a világot, rángassa mindehova a barátját, akinek megint csak dolgoznia kell!? Ezért is vannak "futó kalandjai", gondolom néha magányosnak érzi magát és na.xd Én nem ítélem el Barbit, nem a szívem csücske, de semmi bajom bele, inkább büszke vagyok rá ahogy másnak is annak kéne hogy legyen. Ahogy egy előttem lévő is írta, nem hiszem, hogy szüksége lenne más pénzére, nem kicsit gazdag a csaj. Xd
2017. október 01. 16:28 #13
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Idézet (khalifa @ 2017.10.01. 13:38)
Nem olvasok újságokat, főleg nem ilyen szemeteket, amiket említettél. Sőt magasról teszek rá mit írnak róla az újságok. Nézd nyílván férfi szemmel ez más. Azt viszont a vak is látja, hogy gazdagabbnál gazdagabb pasikkal "jön össze" és miután megunja az egyiket repül a következőre. Gondolom kap egy szép kiegészítőt, drága vacsorát stb.  wink.gif Az, hogy te mit látsz logikusnak, azt nem biztos, hogy bárki más tényekkel alá is tudja támasztani. Néha nem árt a látszatnál tovább látni, nem azt mondom, hogy vizsgáld meg az állításom logikai értékét, de ha ennyi szeretsz gondolkodni, láss a dolgok mögé is kicsit. Hiába véded őt, drága party lenne neked.  wink.gif 
Vincit Omnia Veritas! 
Van egy olyan mondás, hogy ha úgy hiszed, hogy körülötted mindenki h*lye, akkor nagy valószínűséggel nem a többiekben van a hiba.  wink.gif Néha próbálj meg nem magadból kiindulni.


Mérgemben írtam az utolsó kommentemet, de elegem van, abból, ha van egy híres modellünk Magyarországon, akkor sokan valótlant állítanak róla, te magad is ezt tetted, hogy összefekszik másokkal, nem tudod bizonyítani, én sem az ellenkezőjét, de mégis miből gondolod, hogy ez így van?

Kívülről, semlegesen nézve ez jön le: Palvin Barbi világhírű jól fizetett modell, milliárd kép van a neten, ahol híres nőkkel pózol, de ha már férfiakkal barátkozik, akkor tuti lefeküdtek... poén ( szerintem ), hogy az emberek így gondolkodnak, beleértve téged is. Aláírom, lehet neked antipatikus Barbi, de akkor sem értem, miért írsz olyan dolgokat, amiknek nem tudod van-e valóság alapja ( vagy legalábbis nem tudod bizonyítani )? Mellesleg nem vagyok óriási Palvin Barbi rajongó, viszont kedvelem valamiért, nem én fogok itt igazságot tenni, nem is akarok, de feldühít a rosszindulat, aminek semmi valóság alapja nincsen....
2017. október 01. 16:53 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hushpush @ 2017.10.01. 16:28)
Mérgemben írtam az utolsó kommentemet, de elegem van, abból, ha van egy híres modellünk Magyarországon, akkor sokan valótlant állítanak róla, te magad is ezt tetted, hogy összefekszik másokkal, nem tudod bizonyítani, én sem az ellenkezőjét, de mégis miből gondolod, hogy ez így van? 
Kívülről, semlegesen nézve ez jön le: Palvin Barbi világhírű jól fizetett modell, milliárd kép van a neten, ahol híres nőkkel pózol, de ha már férfiakkal barátkozik, akkor tuti lefeküdtek... poén ( szerintem ), hogy az emberek így gondolkodnak, beleértve téged is. Aláírom, lehet neked antipatikus Barbi, de akkor sem értem, miért írsz olyan dolgokat, amiknek nem tudod van-e valóság alapja ( vagy legalábbis nem tudod bizonyítani )? Mellesleg nem vagyok óriási Palvin Barbi rajongó, viszont kedvelem valamiért, nem én fogok itt igazságot tenni, nem is akarok, de feldühít a rosszindulat, aminek semmi valóság alapja nincsen....

Ez nem egy bűnügyi nyomozás, ahol indítékot és bizonyítékokat keresünk valaki ellen. Olyan, hogy nő és férfi barátság szerintem nem létezik, az pedig, hogy én mit gondolok, azt úgy látom nem csak én gondolom így, vannak páran akik ugyan így látják a dolgokat, ha tényleg alaptalan lenne a gondolat, akkor valószínűleg nem írnák ezt róla. Csak tudod kicsit furcsa amit csinál és még a vak is látja, hogy csak a milliomos pasik érdeklik.
Nem a pózolás a baj, hanem, hogy együtt hajókázunk, felvesszük a srác pólóját, biztosan csak barátok ugye?
Hagyjuk már ezt abba, neked is más a véleményed nekem is és nem fog megváltozni csak, azért mert az ellenkezőjét állítod.
2017. október 01. 17:11 #15
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Én örülnék nekik. wink.gif wub.gif
2017. október 01. 17:13 #16
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Szerintem messze nem feküdt le mindenkivel, akivel hírbe hozták, sőt. Az meg, hogy miért mindig gazdag pasik körül legyeskedik... nem egyértelmű? Ő is híres (viszonylag) meg gazdag is, nyilván nem egy útszéli kocsmában fogja múlatni a szabadidejét, ahol Átlag Jóska is megfordul, hanem olyan szórakozóhelyeken, ahol a többi híres és gazdag ember lazít, így a kapcsolatai adottak.
Én amúgy nem csodálkozom rajta, hogy nincs komoly kapcsolata, mert szerintem rettentően idétlen és gyerekes. Ezt nem szokták preferálni a felnőtt kapcsolatok többségében, hiába szép és cuki valaki.
2017. október 01. 18:45 #17
- törölt felhasználó -    
Ajjaj, Demi Lovato képe alá is kommentelt a srác - akivel ugye július végén hoztátok össze - erről nem szeretnétek gyorsan cikket?! rohog.gif Már látom is a szalagcimeket: "Lovatóval csalja Palvint!!!" "Mindkét lánynak csapja a szelet?!!" rohog.gif
2017. október 01. 21:11 #18
- törölt felhasználó -    
Akkor felvilágosítom a csávót: azért nincsen párja a csajnak, mert agyilag annyira zokni, hogy egy olyan férfit se érdekel komolyan, hosszútávon, akinek 75 felett van az IQ-ja rohog.gif Ez a nő egy ostoba liba, aki a szép pofijával degeszre keresi magát, de a fejében nincsen semmi csak sűrű sötétség.
2017. október 01. 21:46 #19
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Szerintem akkor kéne rosszindulatú dolgokat írni, ha igazak is! Nem hiszem, hogy attól, mert a kommentelőtársaság féltékeny, mert nem tudja ráfogi sehogyan se, hogy hááát Amerikába született úgy könnyű, be kéne szólogatni.
2017. október 01. 21:51 #20
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Amikor láttam Instagramon Neymar kommentjét, már sejtettem, hogy lesz egy ilyen cikk.....
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Neymar Neymar 237.